Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Gdzie kupujecie ubrania online?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Martynna27
bywalec
bywalec


Dołączył: 19 Sty 2016
Posty: 104

PostWysłany: Sro 15 Wrz 2021, 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W gruncie rzeczy ubrania możemy dzisiaj kupić w wielu miejscach. Niemniej jednak, jeżeli chcemy aby w naszej garderobie znalazły się końcówki kolekcji markowej odzieży , dobrym pomysłem będzie odwiedzenie outletu quickoutlet.pl. Wybór w tym przypadku jest bowiem bardzo fajny i możemy sprawić sobie coś takich marek jak np. mint berry czy ralf lauren i to bez wydawania dużych sum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
syllwiusia
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Mar 2021
Posty: 32

PostWysłany: Wto 21 Wrz 2021, 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z swojej strony mogę polecić Ozonee i Edoti oraz Denley. Mają odzież dobrą jakościowo i są często przeceny i ostatnie sztuki naprawdę tanio.
Poza tematem. Polecam sklep http://www.ver-tel.pl/ oprócz sprzedaży zajmują się skupem i serwisem nie tylko urządzeń GSM, ale również laptopów, tabletów i nawigacji satelitarnej. Swoje usługi świadczą również w sposób wysyłkowy na terenie całego kraju. Ceny są atrakcyjne. Szczerze polecam!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Sro 27 Paź 2021, 4:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciężko wskazać jeden sklep. Niemniej jednak, ja zawsze zwracam uwagę na to, czy dany sklep oferuje bezpłatny zwrot. Pewnie zastanawiacie się dlaczego? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie na stronie https://www.epuap.pl/bezplatne-zwroty-jak-wygladaja-w-praktyce/ - warto poświęcić chwilę, aby przeczytać ten artykuł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bubbles
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Cze 2021
Posty: 11

PostWysłany: Sro 17 Lis 2021, 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zazwyczaj kupuję na Monnari, jest tam bardzo duży wybór, dobre ceny i świetna jakość. Jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby były jakieś problemy z wysyłką czy złym rozmiarem. Ubrania są bardzo wytrzymałe, ciągle wchodzą nowe modne kolekcje tak więc naprawdę jest duży wybór.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1115

PostWysłany: Pon 13 Gru 2021, 9:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mówiąc szczerze ubrania kupuję głownie w sklepach internetowych. Ostatnio zamawiałam płaszcz wełniany w sklepie https://molton.pl/pl/products/czarny-plaszcz-ze-100-welny-9459.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1043

PostWysłany: Sob 18 Gru 2021, 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znam wiele osób, które teraz decydują się na korzystanie z różnych wtyczek do przeglądarek w celu uzyskania częściowego zwrotu pieniędzy za zamówienia internetowe. Słyszałem o Net-Pocket, że mają całkiem niezłą kwotę cashbacku, więc jeśli jesteś zainteresowany, koniecznie się z nimi zapoznaj uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lamie
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sie 2018
Posty: 555

PostWysłany: Wto 21 Gru 2021, 15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja najczęściej kupuję na stronie https://butiklalala.pl/swetry bo już kilka razy zamawiałam stamtąd ubrania i po prostu mam pewność, że dostanę dobrej jakości ciuchy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iwettka
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Gru 2020
Posty: 154

PostWysłany: Pią 28 Sty 2022, 9:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kuouję często z https://luisacerano-bydgoszcz.pl/ ciuchy sztos, materiał i jakość duzo lepszy niz jakieś ubrania z sieciówek w galeriach BEZ PORÓWNANIA uśmiech A jak jest nowy sezon to jest nowa kolekcja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
omel33
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 618

PostWysłany: Pon 31 Sty 2022, 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hurtownia odzieży używanej to jak dla mnie najlepsza opcja. Osobiście bardzo nie lubię tracić kasy na rzeczy które ubiorę raz bądź 2 razy i dlatego decyduje się na odzież używaną. Polecam wam również tę opcję aby zaoszczędzić. A dzięki takim zamówienią przez internet to nie musicie wychodzić z domu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1115

PostWysłany: Wto 1 Lut 2022, 19:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiam,myslę nad doradzeniem swojemu męzowi zakupu butów skorzanych do pracy. Mąż pracuje w terenie,jest geodetą,więc obuwie jest specjalnie ważne. https://anco.com.pl/pl/c/Skorzane/320 Co o tym sądzicie? Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następny
Strona 8 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group