Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jaki smartfon dual sim wybrać?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marta179
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Wrz 2016
Posty: 2

PostWysłany: Sro 28 Wrz 2016, 20:25    Temat postu: Jaki smartfon dual sim wybrać? Odpowiedz z cytatem

Jestem na etapie zmiany telefonu.Interesuje mnie jakis smartfon.Najlepiej zeby jeszcze mógł posiadać 2 karty sim. Słyszałam o http://bludiode.com/pl/telefony-i-smartfony/dual-sim/ ,Możecie doradzić ,który jest njlepszy?Macie jakieś topy?

Ostatnio zmieniony przez marta179 dnia Nie 16 Paź 2016, 22:31, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Sro 12 Paź 2016, 16:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wybór teraz jest faktycznie spory ale po porównaniu kilku w podobnej cenie postawiłam jednak na alcatela idol 4, ma dual sim i jest dobrze wyposażonym muzycznym telefonem najlepszym obecnie na rynku
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sikorka
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Gru 2010
Posty: 196

PostWysłany: Sro 11 Sty 2017, 21:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym proponowała huawei p8 lite. Ten telefonik http://www.t-mobile.pl/telefony-i-urzadzenia/telefony/huawei-p8-lite-dual-sim/HU-H-T130.phtml mam mój tata, jedną kartę używa w celach biznesowych, druga jest prywatna. Bardzo dobrze mu się to sprawdza, nie ma już potrzeby noszenia dwóch smartfonów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Drakhtul
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Sie 2016
Posty: 13

PostWysłany: Czw 12 Sty 2017, 10:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do jakiej ceny? Czy bez ograniczenia? Ja jestem fanem Samsunga to moge Ci polecic ze swojej strony Galaxy A5. Moj brat takiego ostatnio kupil i jest mega zadowolony.
_________________
nie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
latka
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Sty 2017
Posty: 9

PostWysłany: Pią 3 Lut 2017, 23:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W praktyce najlepszy smartfon na dwie karty sim będzie czymś markowym. Tanie, chińskie telefony potrafią szybko zepsuć i niezbyt radzą sobie z obsługą więcej niż jednego numeru. Być może coś z gamy modelowej Xperia spełni twoje wymagania? Zerknij na początek tutaj: https://www.sonymobile.com/pl/products/phones/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slawek77
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Lut 2017
Posty: 5

PostWysłany: Pon 6 Lut 2017, 16:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lumia 640 jest ok oczko
_________________
- Dobroć zaczyna się w domu.
- Choroby psychiczne też.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bremak
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Lut 2017
Posty: 3

PostWysłany: Wto 7 Lut 2017, 15:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

faktycznie ta lumia nie jest zła
_________________
on his side
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elabarbara
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Lut 2017
Posty: 251

PostWysłany: Sob 22 Wrz 2018, 8:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kwestia jaką kwotę możesz wydać uśmiech Ja niedługo planuję sobie wymienić i rozglądam się za nowymi, na razie zainteresował mnie z Apple ten model https://www.ceneo.pl/69534067 . Poczytałam trochę opinii o tej marce i są pozytywne , z opisu telefonu też brzmi zachęcająco co mnie do tego przekonuje by kupić. Może się mylę ale jeśli tak to ktoś ma ten telefon i wypowie się jakie jest na prawdę ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1297

PostWysłany: Czw 24 Sty 2019, 22:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o telefon w dual sim to skorzystaj z tego modelu https://leasinglaptopa.pl/Huawei_P20_Pro_Dual_SIM_128GB_Czarny-93693269-0625-4584-97d5-ede0cafd5241 i użyj opcji leasingu. Niewielka wpłata własna a potem czynsz miesięczny ale masz super sprzet z górnej półki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Michalina89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Maj 2021
Posty: 561

PostWysłany: Sro 22 Wrz 2021, 9:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć. Powiem wam, że długo poszukiwałam jakiegoś ciekawego telefonu dla siebie, Dopiero koleżanka podpowiedziała mi, żebym zwróciła sobie uwagę na model Poco F3 Przyznam szczerze, że bardzo dobrze mi się na nim pracuje, więc jestem bardzo zadowolona, że skusiłam się właśnie na tą propozycje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group