Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Karboksyterapia we Wrocławiu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Sro 28 Wrz 2016, 12:52    Temat postu: Karboksyterapia we Wrocławiu Odpowiedz z cytatem

Cześć ! Interesuje mnie zabieg karboksyterapi na cellulit oraz na rozstepy. Czy ktoś z Was byl moze na czymś takim we Wrocławiu? Jak efekty? Czy warto i czy jest to bolesne?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagnam
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 461

PostWysłany: Sro 28 Wrz 2016, 14:17    Temat postu: Re: Karboksyterapia we Wrocławiu Odpowiedz z cytatem

berka napisał:
Cześć ! Interesuje mnie zabieg karboksyterapi na cellulit oraz na rozstepy. Czy ktoś z Was byl moze na czymś takim we Wrocławiu? Jak efekty? Czy warto i czy jest to bolesne?


Ja się wybrałam. Pracuję jako instruktorka fitness, pomimo tego,że cwiczyłam nie byłam w stanie usunąć cellulitu, który wstyd było mi pokazywać klientkom ( nie zawsze mozna usunac cellulit ćwiczeniami) Wybrałam się na serie zabiegów do Proclinic na ulicy Widok:
http://proclinic.pl/oferta/karboksyterapia/

Zabieg nie jest za bardzo przyjemny, ale również niebolesny. Pierwsze efekty widziałam już po pierwszym zabiegu. Za to po serii cellulit jest praktycznie niewidoczny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Vudankim
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 69

PostWysłany: Czw 20 Paź 2016, 19:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co prawda nie wiem jak we Wrocławiu bo sama zdecydowałam się na ten zabieg w Krakowie http://jadoreinstytut.com/ . Ale polecam zabieg sam w sobie. Karboksyterapia naprawde zlikwidowała u mnie cellulit, a przy kolejnych zabiegach już zniknął uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group