Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Księga Gości - może być inna niż zaproszenia?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
julia89
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Paź 2014
Posty: 8

PostWysłany: Wto 27 Wrz 2016, 14:35    Temat postu: Księga Gości - może być inna niż zaproszenia? Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie - czy wypada kupić inną księgę gości niz pozostałe dodatki (zaproszenia, winietki, itp)? Pytam, bo widze, że teraz wszystko sprzedają w kompletach, a mi spodobała się inna księga gości niż zaproszenia http://partytajm.com.pl/pl/p/Ksiega-Gosci-Weselnych-LOVE-kremowa/1859 i nie wiem czy to pasuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ubezpiecza16
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Paź 2016
Posty: 3

PostWysłany: Sro 12 Paź 2016, 9:58    Temat postu: dekoracje Odpowiedz z cytatem

Hej:) powiem Ci, że sama się nad tym tematem zastanawiam. U mnie sprawa wygląda tak, że zaproszenia będzie mi robił ktoś inny a winietki i zawieszki robię sama trochę boję się, że nie będzie to w 100% współgrało z sobą ale wydaje mi się, że najważniejsze jest to by kolorystyka i motyw był taki sam
_________________
http://odkupszkody.eu/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
E-kwiaty
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 491
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 11 Lis 2016, 12:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nic nie stoi na przeszkodzie, bo tak na dobrą sprawę to kompletnie nikt nie zwróci uwagi na to, że księga gości jest w innej kolorystyce niż dodatki i zaproszenia, znam wiele par które miało księgę gości inną niż zaproszenia i wszystko było w porządku, więc nie masz się o co martwić.
_________________
Za pomocą kwiatów można wyrazić rozmaite emocje i uczucia. Ważne jest aby dobrać odpowiedni bukiet w zależności od okoliczności. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy w tym celu różne kategorie bukietów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sreg
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Mar 2008
Posty: 356
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 3 Mar 2017, 12:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Te uważam, że nikt nie zwróci na to uwagi uśmiech
_________________
Zapraszam http://www.idmultimedia.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
natasha79
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 12

PostWysłany: Czw 6 Kwi 2017, 11:39    Temat postu: Re: dekoracje Odpowiedz z cytatem

ubezpiecza16 napisał:
Hej:) powiem Ci, że sama się nad tym tematem zastanawiam. U mnie sprawa wygląda tak, że zaproszenia będzie mi robił ktoś inny a winietki i zawieszki robię sama trochę boję się, że nie będzie to w 100% współgrało z sobą ale wydaje mi się, że najważniejsze jest to by kolorystyka i motyw był taki sam


Możesz spróbować jak najbardziej zbliżyć jedno i drugie ze sobą. Jeśli będą się różnić samymi szczegółami to myślę, że nikt nie zwróci szczególnej uwagi. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
żelka
kandydat
kandydat


Dołączył: 31 Sty 2017
Posty: 37

PostWysłany: Pią 21 Kwi 2017, 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym chciała żeby u mnie było wszystko spójnie, ale to prawda, że zdecydowana większość gości nie zwróci na to najmniejszej uwagi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Michalina
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Wrz 2017
Posty: 11
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pią 8 Wrz 2017, 14:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie tak jest, że na takie "szczegóły" zwraca uwagę tylko Panna Młoda. Jeśli nie ma możliwości zamówienia kompletu (zaproszenia, winietki, zawieszki na butelki, plan stołów, księga gości) lub w ostatniej chwili wpadnie nam w oko coś innego warto wtedy (dla swojego spokoju) zamówić coś w zbliżonej kolorystyce lub z podobnym motywem uśmiech
_________________
Manufaktura Małych Form
florystyczna i papierowa oprawa ślubów oraz wesel
www.manufakturamf.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Klaudia.Skrzypiecka
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Cze 2017
Posty: 82
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw 14 Wrz 2017, 8:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem wszystko powinno być dobrane kolorystycznie mniej więcej w jednych barwach, ponieważ spójniej to wygląda. Ja dobierałam zaproszenia, winietki i zawieszki na alkohol z tej strony, i jestem bardzo zadowolona. Wszystko w połączeniu zieleni i fioletu świetnie sprawdziło się na moim weselu.
_________________
Życie jest piękne, gdy żyć się umie.
Gdy jedno serce drugie rozumie.

Dla wszystkich zainteresowanych tym, czym się zajmuję: http://studio-tapet.pl/fotografia-slubna-kalisz.php
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Cukiernia-Radzikowski
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Maj 2017
Posty: 30

PostWysłany: Wto 17 Paź 2017, 12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A moim zdaniem też nie wato przesadzać ponieważ jest to tylko księga gości, która może mieć dowolny wzór oraz kolorystykę, jest to coś zupełnie niezobowiązującego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pomna
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Lip 2018
Posty: 5

PostWysłany: Pią 27 Lip 2018, 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki wielkie za wszelkie sugestie. Z całą pewnością przydadzą mi się.
_________________
Myślę, że aby przeżyć, trzeba znaleźć w sobie coś, co się lubi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group