Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Piperyna na odchudzanie czy warto ?
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dinana
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Sie 2016
Posty: 2

PostWysłany: Wto 20 Wrz 2016, 9:53    Temat postu: Piperyna na odchudzanie czy warto ? Odpowiedz z cytatem

Próbuję schudnąć 15 kg, testowałam niedawno african mango ale z mizernym skutkiem, koleżanka powiedziała mi o piperynie że z nią na pewno uda mi się schudnąć jej udało się zrzucić 5 kg w miesiąc, niby jestem przekonana do zakupu preparatu o nazwie piperine burner ale nie do końca przekonuje mnie kolejny zakup suplementu, może mojej koleżance bardziej pomogła dieta niż ta piperyna. Nie wiem już sama ale może wy macie jakieś doświadczenie z tym tematem - napiszcie proszę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AgataKruczyk
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 11

PostWysłany: Sro 21 Wrz 2016, 14:00    Temat postu: suplementy Odpowiedz z cytatem

O tym nie słyszałam,a le jeśli chodzi o suplementy to ja mam pozytywne nastawienie do nich, bo sama brałam ( be light+) przez jakiś czas i efekty były duże, później musiałam wyjechać i zaprzestałam diety, ale waga nie wróciła, cały czas mi sie utrzymuję. Jak wrócę do Polski to na pewno znowu będę próbować uśmiech ale wazna jest dieta i ruch, bez tego ani rusz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sabbbina
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Wrz 2016
Posty: 1

PostWysłany: Sro 21 Wrz 2016, 14:10    Temat postu: Piperine burner Odpowiedz z cytatem

Piperine burner stosuje od 2 tygodnii. Mimo tak krótkiego okresu stosowania wyraźnie widzę już efekty działania. 3kg mniej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Sro 12 Paź 2016, 19:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy warto i chyba na razie nie będę miała okazji żeby to sprawdzić bo staram się jeść zdrowo, schudłam 4 kg na samym tylko błonniku i zdrowym odżywianiu się, ćwiczę teraz raz w tyg na siłowni tylko http://vitispharma.pl/glukomannan-zdrowy-i-naturalny-blonnik
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vudankim
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 69

PostWysłany: Czw 13 Paź 2016, 18:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie zdrowe odżywianie to podstawa, dodać do tego ruch i efekt murowany. Najlepszym rozwiązaniem jest gdy jednak dietetyk doradzi Nam co mamy jeść. W tym przypadku należy zgłosić się na konsultacje dietetyczne - pod tym linkiem
http://www.sklepdiety.pl/home,26,konsultacje_dietetyczne_.html macie zupełnie darmowe konsultacje dietetyczne, które pomogą Wam w walce ze zbędnymi kilogramami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolina227
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Cze 2016
Posty: 2

PostWysłany: Sro 19 Paź 2016, 19:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja teraz jestem pod stałą opieką dietetyka i to wszystko przez internet tutaj http://hb-dieta.pl/dieta-online/ do tego regularnie ćwiczę. Pierwsze efekty zauważyłam już po 2 tyg.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fluuksa
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Lis 2016
Posty: 149

PostWysłany: Czw 3 Lis 2016, 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na odchudzanie ja polecam herbatę hello slim, o tę kliknij tutaj. Jedną herbatę piję wieczorem i jedną rano. Efekty widzę, mam mniejszy apetyt i ważę już 2 kg mniej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaWrocek
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Paź 2016
Posty: 10
Skąd: Władysławowo

PostWysłany: Sob 19 Lis 2016, 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tem w tego rodzaju suplementy nie wierzę. Według mnie, gdy chce się schudnąć, to trzeba iść do dietetyka i poprosić o odpowiednią dietę. I oczywiście nie można zapomnieć o ruchu. Jogging, rower, basen - wszystko co wymaga wysiłku fizycznego i może spalić nasze zbędne kalorie.
_________________
Zakochana w hybrydzie Love Me
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
unbox208
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Lis 2016
Posty: 1

PostWysłany: Pią 25 Lis 2016, 19:20    Temat postu: odchudzanie Odpowiedz z cytatem

Witam, mam takie samo doswiadczenie z Afican Mango- nie zadzialalo..slyszallam duzo o piperynie i mysle ze trzeba sie zastanowic nad kupnem bo slyszalam same dobre rzeczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Kannak
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Lis 2016
Posty: 6

PostWysłany: Sro 30 Lis 2016, 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najlepiej mniej jeść i dużo wody
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group