Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

co na zmarszczki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
papatki19
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Sie 2020
Posty: 344

PostWysłany: Nie 20 Wrz 2020, 22:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na zmarszczki może byc dobre napięcie tkanek na twarzy za pomocą fal radiowych w ESDERM we Wrocławiu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wilow154
bywalec
bywalec


Dołączył: 04 Sie 2020
Posty: 168

PostWysłany: Nie 20 Wrz 2020, 22:46    Temat postu: Zabiegi na zmarszczki Odpowiedz z cytatem

Jak nie uda nam się uchronić przed zmarszczkami to zawsze można posiłkować się zabiegami medycyny estetycznej, ja osobiście mam sprawdzonego lek Marcina Wolfingera z Krakowa, który jak nikt potrafi rozprawić się z moimi pojawiającymi się zmarszczkami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porcelanowa
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Lut 2016
Posty: 277

PostWysłany: Czw 8 Paź 2020, 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Różne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej są dostępne na rynku. Jeżeli chodzi o ujędrnienie skóry to bardzo dobrym wyborem będą zabiegi HIFU. Można je wykonać w Vici Clinic w Krakowie, a wszystkie informacje na ten temat znajdziecie tu: https://vici.clinic/zabiegi/hifu-lifting/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1179

PostWysłany: Wto 17 Lis 2020, 9:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co o tym sądzicie? Czy taka endermologia to zabieg, który rzeczywiście pomaga przyspieszyć proces odchudzania? Poszperałam trochę w internecie i tutaj https://klinikagalena.pl/ znalazłam trochę informacji na ten temat. Może doradzicie coś więcej? Ktoś był na takim zabiegu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
uzka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 907

PostWysłany: Czw 26 Lis 2020, 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że kwas hialuronowy z tym sobie poradzi, ja byłam na takim zabiegu w klinice https://med-estetyczna.com.pl/ i jestem bardzo zadowolona z efektów. Ta klinika jest moim zdaniem najlepsza, chodzę do nich już sporo czasu i zawsze jestem zadowolona i mile przyjęta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lola42
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Sie 2020
Posty: 176

PostWysłany: Wto 8 Gru 2020, 0:51    Temat postu: Medycyna estetyczna Odpowiedz z cytatem

ja również uważam, że zamiast wydawać często małe kwoty na nieskuteczne kosmetyki warto iść na zabieg medycyny estetycznej, sama byłam w szoku jaką różnice dla mojej robią zabiegi w dr Wolfinger Clinic.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lamie
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sie 2018
Posty: 555

PostWysłany: Sro 6 Sty 2021, 4:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto wypróbować kolagen do picia od https://collibre.eu/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
werka091
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Wrz 2020
Posty: 66

PostWysłany: Wto 19 Sty 2021, 13:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto udać się do ESDERMU z Wrocławia. Oni najlepiej będą wiedzieć co zrobić ze zmarszczkami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janka09
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Gru 2020
Posty: 23

PostWysłany: Sro 1 Wrz 2021, 7:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chcesz zredukować zmarszczki to polecam spróbować tego serum https://www.permanent24.pl/pl/p/Xtra-Facelift-Serum-30-ml-liftingujace-serum-do-twarzy/292 , u mnie bardzo pomogło na zmarszczki w okolicy oka, myślę że Ty też będziesz zadowolona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
veronea
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Lut 2018
Posty: 99

PostWysłany: Sro 1 Wrz 2021, 7:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co się orientuję to w celach usuwania, a właściwie wygładzania zmarszczek stosuje się również peptydy. Macie jakieś doświadczenie w tej materii? Znam kilka kobiet, które to stosują i są zadowolone, jest to dla nich lepsze niż ingerencja chirurga, czego się szczególnie obawiają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Następny
Strona 10 z 13

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group