Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

co na zmarszczki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 11, 12, 13  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1178

PostWysłany: Sro 28 Sie 2019, 14:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na zmarszczki może pomoże jakiś zabieg z zakresu medycyny estetycznej? Tutaj : https://www.facebook.com/SaskaLados/ widziałam bardzo ciekawe oferty, myślę, ze spokojnie mogłabyś stamtąd wybrać coś dopasowanego do siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kuchel
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Kwi 2019
Posty: 92

PostWysłany: Pon 16 Wrz 2019, 6:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio jak byłam u kosmetyczki powtarzała mi kilka razy, że najważniejszy jest tonik, jeśli przed nałożeniem kremu nie użyjesz toniku to sam krem nie bedzie tak działał jak powinien, bo najpierw zacznie działać jak tonik ble ble ble nie pamietam dalej w każdym razie zanim nałożysz krem trzeba przetrzec buzię tonikiem, bo inaczej wszystkie właściwości kremu nie będą działać
druga sprawa, którą słyszałam od koleżanki to woda termalna, po umyciu buzi zawsze spryskać ją wodą, podobno efekt super, mam zamiar kupić i wtedy się wypowiem, czy działa te cuda.
jeśli chciałybyście wybrać się na dobry zabieg nawilżający skórę twarzy, dobrze jest wybrać sie na mezoterapie. Świetnie nawilża, odżywia oraz sprawia, ze skora jest znacznie bardziej ożywiona:
https://depilacjalaserem.info.pl/choc-na-chwile-cofnij-czas/

Na stronie jest opisane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1099

PostWysłany: Pon 16 Wrz 2019, 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno określona kolejność użycia kosmetyku jest bardzo ważna, ale nie bez znaczenia jest też jego jakość i skład. Ja ostatnio zakochałam się w kosmetykach naturalnych (dostałam je od mojej mamy w prezencie). Spodobały mi się na tyle, że zaczęłam ich szukać na internecie i w taki sposób znalazłam stronę: https://mambio.pl/ . Kosmetyków jest tutaj w bród więc każdy znajdzie coś dla siebie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gosia_w
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Cze 2018
Posty: 28

PostWysłany: Nie 29 Wrz 2019, 20:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z czystym sumieniem mogę polecić przeciwzmarszczkowe serum regenerujące od Bielendy z serii japan lift. Świetnie radzi sobie ze spłyceniem zmarszczek i stymuluje wzrost gęstości i sprężystości skóry. U siebie widzę największą różnicę na zmarszczkach na czole uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nika12
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Wrz 2019
Posty: 7

PostWysłany: Pon 7 Paź 2019, 16:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na zmarszczki jest duża gama zabiegów w Klinice Mirackiego w Warszawie.
https://klinikamiracki.pl/encyklopedia/zmarszczki-marionetki/ Moja mama ma duże zmarszczki mimiczne była już na 2 zabiegach i zostały jeszcze 3 do wykonania ale efekty super.


Ostatnio zmieniony przez Nika12 dnia Sro 23 Paź 2019, 16:40, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiapora
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Sie 2018
Posty: 16

PostWysłany: Pon 7 Paź 2019, 18:16    Temat postu: skóra Odpowiedz z cytatem

Mi bardzo dobrze spisują się dobre kremy nawilżające. Nawilżona skóra zawsze będzie wyglądała młodziej. Kosmetyki naturalne sprawdzają się świetnie również w makijażu. Od paru miesięcy używam tych z eshopannabelle. Skóra jest ładnie rozświetlona i co najważniejsze nie zapchana uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bilecik
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Lip 2019
Posty: 21

PostWysłany: Nie 13 Paź 2019, 21:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na zmarszczki miałam robiony zabieg wstrzykiwania toksyny botulinowej w klinice Bieńkowscy Clinic w Bydgoszczy . Jestem bardzo zadowolona i zmarszczki zniknęły.uśmiech Warto iść na konsultację mają bardzo fajnych specjalistów wszystko wyjaśnią i szczegółowo odpowiedzą na wszystkie pytania uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
landryneczka
bywalec
bywalec


Dołączył: 09 Lut 2019
Posty: 144

PostWysłany: Wto 29 Paź 2019, 23:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepszą opcją jest laser. Sama sie na niego zdecydowalam w Katowicach w Dermed i teraz nie musze chowac sie pod podkladami i korektorami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eoweow
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 93
Skąd: Lipnica

PostWysłany: Czw 31 Paź 2019, 18:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jeżeli chodzi o cellulit to co możecie polecić? Osobiście słyszałem, że takie tabletki https://przychodnia-gdansk.pl/cellulit mogą zdziałać cuda.
_________________
Możesz wierzyć w co chcesz, nawet Kościół Boga Spagetti ma sporo wyznawców
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AgnesPokor
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Cze 2019
Posty: 78

PostWysłany: Pią 1 Lis 2019, 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie myślałeś o tym https://drparadowska.pl/zabiegi/mezoterapia-osoczem-bogatoplytkowym/ ? Wydaje się to być bardzo efektywne. Innowacyjna technologia pomaga skutecznie w walce o zdrową i jędrną skórę. Do tego są to bardzo tanie i bezkonkurencyjne usługi.
_________________
Ufaj swoim instynktom, ale się im nie poddawaj - przypomniała sobie jego słowa. - Nie reaguj na strach, tylko na zagrożenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 11, 12, 13  Następny
Strona 7 z 13

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group