Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

co na zmarszczki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Allika
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Maj 2022
Posty: 47

PostWysłany: Nie 1 Maj 2022, 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na zmarszczki dobrze tez robi Olejek Busajna, na zmarszczki, cellulit, rozstępy. Naturalny olejek nawilża i ujedrnia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bella91
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Gru 2021
Posty: 75

PostWysłany: Sro 4 Maj 2022, 21:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobacz sobie kosmetyki z https://sklep.salon-tina.pl/ Moim zdaniem są rewelacyjne. Używam kosmetyków Guinot już jakiś czas i widzę pierwsze pozytywne efekty! Moja skóra w końcu jest dobrze odżywiona i promienna. Mogę spokojnie wyjść z domu bez makijażu!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
pinkolol
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Wrz 2021
Posty: 22

PostWysłany: Sro 4 Maj 2022, 22:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe kremy są dostępne w estee spa np. marki Arkana, Cell Fusion C i wiele innych. Zdecydowanie polecam ten sklep kosmetyczny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
omel33
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 618

PostWysłany: Sob 7 Maj 2022, 9:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z kosmetyków jakiej firmy korzystacie w Waszym przypadku i dlaczego?

detoksykacja kraków
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malinka11
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Paź 2019
Posty: 357

PostWysłany: Czw 12 Maj 2022, 8:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o wygląd można dbać różnymi metodami. są zabiegi gabinetowe, kosmetyki, czy suplementy diety. jednak ja polecam ajurwedyjski masaż twarzy i ciała. mozna powiedzieć, że działa on kompleksowo, bo działa zarówno powierzchnownie (czyli na skórę), jak i głębiej - czyli na mięśnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
leszeks
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Gru 2021
Posty: 38

PostWysłany: Sob 14 Maj 2022, 19:09    Temat postu: medycyna estetyczna Odpowiedz z cytatem

Może to wyda się niektórym dziwne i śmieszne, ale jako facet też zdecydowałem się na zabieg medycyny estetycznej jakim był botoks. Miałem strasznie głębokie zmarszczki na czole, które postarzały mnie o kilka ładnych lat. Trochę nieśmiało udałem się do gabinetu medycyny estetycznej Biogenica i tam lekarz zajął się mną tak jak należy. Zajęło to tylko chwilkę, zabieg był bezbolesny https://www.biogenica.pl/medycyna-estetyczna/zabiegi-botoksem/redukcja-zmarszczek-mimicznych/, a efekt końcowy jest zadziwiająco piękny! Jestem pod mega wrażeniem swojego nowego wyglądu!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1115

PostWysłany: Nie 15 Maj 2022, 1:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ważne jest, abyśmy wiedziały jak dbać o naszą cerę. Na pewno jest to istotne zwłaszcza kiedy jesteśmy już w wieku dojrzałym. W tym artykule https://zycieseniora.com/uroda-i-moda/piekna-cera-dojrzala zalazłam wiele ciekawych i cennych porad odnośnie tego jak dbać o cerę dojrzałą. Mi te wskazówki się przydały, także podsyłam wam uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ayris
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Wrz 2021
Posty: 71

PostWysłany: Sro 25 Maj 2022, 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam już pierwsze zmarszczki chociaż mam dopiero 31 lat. Kupiłam sobie serum odmładzające i stosuje je codziennie. Do tego robię jogę twarzy i pilnuję diety. Widzę juz jakieś zmiany na twarzy uśmiech Oby tak dalej, to może obejdzie się bez zabiegów w salonie kosmetycznym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Kaśkaa23
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 701

PostWysłany: Sro 25 Maj 2022, 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież o cerę trzeba dbać na bieżąco. Ja bym w pierwszej kolejności zastanowiła sie nad tym, jak zadbać o dobrą pielęgnację. Na stronie https://saywowclinic.pl/top-5-zabiegow-ktore-pokocha-skora-kobiety-30/ jest pięć polecanych zabiegów po trzydziestce i wydaje mi się to mieć sens. W końcu bez codziennego dbania o twarz, skóra szybciej będzie się starzała.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bring
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Lis 2021
Posty: 166

PostWysłany: Pią 27 Maj 2022, 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może warto spróbować takiego zabiegu jak Hifu? Poczytajcie sobie więcej na stronie kliniki Neonia https://neonia.com.pl/laseroterapia/hifu i jeśli jesteście z Krakowa, to naprawdę polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Następny
Strona 12 z 13

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group