Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

co na zmarszczki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Sro 30 Sty 2019, 9:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Istnieją najróżniejsze zabiegi na zmarszczki. Najlepiej więc wybrać się do miejsca, gdzie takie zabiegi są wykonywane i porozmawiać ze specjalistą, który dobierze zabieg do naszej cery. Dobrym wyborem będzie klinika medycyny estetycznej Neo Beauty w Łodzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 737

PostWysłany: Pon 18 Lut 2019, 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zabiegi wolumetrii twarzy też mają bardzo dobry wpływ na zmarszczki. Poczytajcie sobie więcej o tych zabiegach na stronie Neonii w Krakowie: https://neonia.com.pl/medycyna-estetyczna/wolumetria-twarzy/. U nich zabiegi te wykonywane są z użyciem najlepszych preparatów Restylane przez panią lekarz dermatolog.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jegonarzeczona
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Gru 2018
Posty: 12

PostWysłany: Wto 19 Lut 2019, 18:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dużym zaskoczeniem, ale pozytywnym, okazał się krem liftingujący na bazie naturalnych składników od Calluna Medica, który zaproponowała mi koleżanka. Kawior zawarty w produkcie to prawdziwy koktajl witaminowy dla skóry, a szarotka alpejska odpowiada za regenerację naskórka. Polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kermia
bywalec
bywalec


Dołączył: 09 Lut 2019
Posty: 170

PostWysłany: Sro 20 Lut 2019, 22:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kremy i odpowiednia pielęgnacja to podsatwa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bezniku
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Maj 2016
Posty: 369

PostWysłany: Pon 25 Lut 2019, 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Owszem, kremy sa niezbędne tylko nie wiem czy wiecie, że niektóre zmarszczki nie powstają na skutek działania czasu. Jeśli np nie ma się zęba (wiem, że to może bawić niektórych ale nawet młode osoby czasem nie mają kompletnego uzębienia) to warga się zapada i moze powstawać pionowa zmarszczka. Na taką zmarszczkę nie pomoże ani botoks ani krem. Jedynym sposobem, aby się jej pozbyć jest wprawienie zęba. W zasadzie wprawia się implany i na nich osadza koronę. Spójrzcie na ofertę Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej w Krakowie. Tu możecie szybko uzupełnić brakujące zęby.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Was82
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Paź 2018
Posty: 10

PostWysłany: Pią 29 Mar 2019, 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy wy wierzycie w te wszystkie przeciwzmarszczkowe kremy? Ja już zwątpiłam.. I zdecydowałam się na zabieg wypełniania zmarszczek. W tej klinice robiłam http://www.a2med.pl/ i mogę wam polecić, bo mają świetne podejście a przede wszystkim doradzają i dobierają odpowiednią kurację.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gaduła
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Maj 2017
Posty: 237

PostWysłany: Sro 26 Cze 2019, 10:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Medycyna estetyczna to fajny pomysł na zadbanie o sylwetkę i skórę. Very Happy W tym artykule http://dailystyle.pl/zabiegi-estetyczne-wokol-oczu/ też można o tym poczytać. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ahlinka
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Lip 2019
Posty: 4
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pią 12 Lip 2019, 23:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słyszałam , że medycyna estetyczna działa cuda. Te wszystkie kremy nie wiem czy coś dają, wydaje mi się, że nie. Może warto dołożyć trochę więcej pieniędzy i pomyśleć o jakimś zabiegu z medycyny estetycznej. Słyszałyście o kursach z medycyny estetycznej https://edumedical.pl/ może warto się zainteresować tym tematem, teraz takie zabiegi są na czasie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krisiti90
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Lis 2017
Posty: 163

PostWysłany: Nie 28 Lip 2019, 7:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już mam przerożne kremy, sera przetestowane. Niektóre lepiej, inne mniej działają jednak i tak jakiegoś wielkiego efektu i tak nie ma. Zastanawiam się teraz nad medycyną estetyczną. Ktoś z was był na wypełnianiu zmarszczek? Widziałam, że w https://blikpol.pl/medycyna-estetyczna wykonują własnie takie zabiegi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1177

PostWysłany: Sro 31 Lip 2019, 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każda kobieta chce się czuć pięknie i młodo, czasami trzeba po prostu pomóc naturze uśmiech Znalazłam ostatnio ciekawy zabieg medycyny estetycznej na stronie kliniki : https://lukaszmichalak.pl/ I teraz moje pytanie brzmi, czy któraś z was korzystała z usług tego salonu i może pochwalić się efektami przed i po?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Następny
Strona 5 z 13

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group