Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

mieszkanie przed ślubem
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ślub konkordatowy czy cywilny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zakro
bywalec
bywalec


Dołączył: 12 Paź 2018
Posty: 106

PostWysłany: Czw 21 Lut 2019, 22:26    Temat postu: mieszkanie przed ślubem Odpowiedz z cytatem

kochane, czy wy też razem mieszkaliście przed ślubem? w sensie, ze już mieliście swoje własne kupione mieszkanie? mój narzeczony znalazł ciekawe oferty mieszkań w stanie deweloperskim (http://ronson.pl/) i chce, żebyśmy już wzięli kredyt i zaczęli powoli się urządzać, a ślub mamy za 2 lata dopiero
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frenka
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Gru 2018
Posty: 10

PostWysłany: Czw 28 Lut 2019, 8:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No pewnie, że mieszkaliśmy przed ślubem. Lepiej sprawdzić jak się mieszka razem wcześniej, zreszta po co mielibyśmy czekać? Wynajmowaliśmy pokój a po ślubie kupiliśmy mieszkanie, bo łatwiej było uzyskać pieniądze jak jest się już małżeństwem. Podczas kupowania mieszkania niezbędna jest wycena nieruchomości cennik. Sprawdziliśmy czy nie sprzedają nam mieszkania powyżej wartości i byliśmy spokojni ze świadomością, że nie przepłacamy uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Damian3487
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 1
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią 8 Mar 2019, 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

super, pozdrawiam oczko
_________________
Damian
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kubadam
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Maj 2019
Posty: 1

PostWysłany: Sro 29 Maj 2019, 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czesc xxvcvc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marsmol
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Wrz 2019
Posty: 2

PostWysłany: Pią 13 Wrz 2019, 10:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hejka wszystkim ;d;d
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
imperium
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Paź 2019
Posty: 1

PostWysłany: Czw 3 Paź 2019, 21:32    Temat postu: wspólne mieszkanie przed ślubem Odpowiedz z cytatem

Oczywiście że tak, warto wspólnie zamieszkać przed ślubem, wtedy poznajemy się bardziej w codziennych obowiązkach, a nawet jak wyglądamy, np. kobiety bez makijażu przed spaniem czy z rana. Często rozmawiam o tym z kolegą z pracy https://imperiumfinanse.pl/ a przy okazji dostałem dzięki nim kredyty na mieszkanie z moją obecną żonąuśmiech polecam oczko [/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
GdzieWeselepl
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Gru 2019
Posty: 40

PostWysłany: Wto 3 Gru 2019, 9:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne że warto! Najlepiej już teraz wybrać sobie miejsce na weselne przyjęcie dlatego zapraszamy na GdzieWesele.pl Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
renia21
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Maj 2017
Posty: 188
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 6 Gru 2019, 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My jeszcze nawet nie jesteśmy oficjalnie narzeczeństwem ;p ale że na mieszkanko w takim stylu https://esbudinvest.pl/nowe-inwestycje/apartamenty-katiuszy-2/ czekaliśmy obydwoje to bez zastanowienia podjęlismy decyzję o przenosinach na Katiuszy 5. Klucze dostaniemy zreszta w lutym 2021 wiec mam nadzieję, że chłopak do tego czasu się ogarnie z tematem zaręcznym ;p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elusia617
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Sty 2020
Posty: 8

PostWysłany: Czw 9 Sty 2020, 18:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja również jestem za tym żeby zamieszkać razem przed ślubem to jest bardzo cudowny czas gdzie się poznajemy i uczymy nawzajem Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zwinka055
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Sty 2020
Posty: 30

PostWysłany: Pon 13 Sty 2020, 17:50    Temat postu: Mieszkanie Odpowiedz z cytatem

Przed ślubem mieszkaliśmy razem ponad 3 lata uśmiech ja uważam, że to bardzo fajne doświadczenie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ślub konkordatowy czy cywilny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group