Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Dobry, nie żałosny, zespół muzyczny.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Szylkretka
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Kwi 2019
Posty: 1

PostWysłany: Nie 7 Kwi 2019, 13:14    Temat postu: Dobry, nie żałosny, zespół muzyczny. Odpowiedz z cytatem

Witajcie

Poszukuję oprawy muzycznej na swoje wesele i powiem Wam, że jestem załamana aktualnym rynkiem muzycznym. Może po prostu nie wiem gdzie szukać...

Chcielibyśmy młody i świeży zespół, który jest po prostu smaczny. Może mam wygórowane wymagania, ale nie chcę, by na moim weselu grały wujki wieśki z nosowym brzmieniem. Zależy nam na piosenkach z klasą, nie tylko disko w polu i biesiada.
Przepłacać też nie chcę, ale wiadomo, że przeważnie wyższa cena = wyższy standard. Na fb i innych portalach po rzuceniu hasła "poszukuję zespołu na wesele" miałam propozycje i polecenia dla typowych weselnych wycierusów, którzy grają dla kasy, a nie z miłości do muzyki i dobrego brzmienia...

Znalezienie tego, co potrzebujemy, nie graniczy z cudem, mieliśmy na oku jeden zespół - młodzi ludzie, ładny damski wokal, cena przystępna i zaznaczenie, że nie piją na weselu. Ale niestety zajęci...

Lekko się podłamałam.

Jakie macie doświadczenia z tym związane? Może warto po prostu iść na próby i na żywo się przekonać jak brzmią ci, którzy w internecie wydają się słabi?

Może możecie coś polecić (woj. podkarpackie)?

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Eloe
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Lip 2019
Posty: 65

PostWysłany: Wto 2 Lip 2019, 9:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ze swojej strony mogę polecić zespół muzyczny Słupsk, byli na weselu mojej koleżanki i wszyscy byli bardzo zadowoleni Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group