Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Nie lubię DJ-ów
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Piotr25.06
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Sie 2016
Posty: 1

PostWysłany: Sro 24 Sie 2016, 11:18    Temat postu: Nie lubię DJ-ów Odpowiedz z cytatem

Ostatnio znacznie spadła zespołom ilość zamówień na usługi muzyczne. Słyszałem o przypadkach kiedy młodzi wycofali się z umowy, bo DJ są tańsi. Może.

Zapewne taniej jest zakosić z netu muzę i puszczać w marnie brzmiącym mp3 (A ludzie i tak nie słyszą różnicy) niż nauczyć się i zagrać na żywo poświęcając temu sporo czasu i wysiłku. Dlatego ten wredny wierszyk:

Mam dla Ciebie dobrą radę
Wybierz zespół, nie bądź dziadem...
_________________
Mam dla Ciebie dobrą radę
Wybierz zespół, nie bądź dziadem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
picasso
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 186
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon 5 Wrz 2016, 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest słabe kolego smutny Każdy wybiera według swoich potrzeb, upodobań, budżetu itd. I niech tak zostanie. Najgorsze co może być, to sprzedać komuś usługę, której ten ktoś nie chce - katastrofa murowana.

Nie wiem o jakich zespołach piszesz, że im spadła ilość zleceń, moim ciągle rośnie ...
_________________
Wesele to jedyny dzień w życiu ... JEDYNY uśmiech

http://www.mgimusic.pl zespół weselny Wrocław
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Wto 6 Wrz 2016, 8:46    Temat postu: Re: Nie lubię DJ-ów Odpowiedz z cytatem

Piotr25.06 napisał:
Ostatnio znacznie spadła zespołom ilość zamówień na usługi muzyczne. Słyszałem o przypadkach kiedy młodzi wycofali się z umowy, bo DJ są tańsi. Może.

Zapewne taniej jest zakosić z netu muzę i puszczać w marnie brzmiącym mp3 (A ludzie i tak nie słyszą różnicy) niż nauczyć się i zagrać na żywo poświęcając temu sporo czasu i wysiłku. Dlatego ten wredny wierszyk:

Mam dla Ciebie dobrą radę
Wybierz zespół, nie bądź dziadem...

Nie nazywaj mnie dziadem, skoro nie lubię zespołu. Gdzie Ty widziałeś Dj-a, który na weselu puszcza muzę z neta?
Chyba komuś żal tyłek ściska.

Mój DJ-wodzirej przygotowywał się długo komponując muzykę według konkretnych kategorii. Za muzykę w dobrej jakości się płaci. Nie ściąga nic z neta. Przygotowywał wiele zabaw, których na weselu z zespołem nie widziałam.
A większość moich gości powiedziało, że woli muzykę w świetnej jakości, oryginalną niż covery jakiegoś zespołu.
Jest tańszy tylko dlatego, że jest sam jeden (czasami wodzirej i DJ jako dwie osoby), a nie dlatego, że jest słaby.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Wto 6 Wrz 2016, 9:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest tańszy tylko dlatego, że jest sam jeden (czasami wodzirej i DJ jako dwie osoby), a nie dlatego, że jest słaby.

No i jeden tylko do wykarmienia, a nie 3, 4 czy więcej. Very Happy
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Wto 6 Wrz 2016, 11:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WIDEOFILM napisał:
Jest tańszy tylko dlatego, że jest sam jeden (czasami wodzirej i DJ jako dwie osoby), a nie dlatego, że jest słaby.

No i jeden tylko do wykarmienia, a nie 3, 4 czy więcej. Very Happy


Mój DJ właśnie koło swojej reklamy miał napisane "mniej jem i mniej kosztuję" język
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
picasso
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 186
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro 7 Wrz 2016, 7:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli cena jest decydująca to nie ma dyskusji uśmiech
_________________
Wesele to jedyny dzień w życiu ... JEDYNY uśmiech

http://www.mgimusic.pl zespół weselny Wrocław
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Sro 7 Wrz 2016, 9:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

picasso napisał:
Jeśli cena jest decydująca to nie ma dyskusji uśmiech

U mnie cena nie miała znaczenia. Nie chciałam po prostu zespołu. uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
picasso
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 186
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro 7 Wrz 2016, 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale takie argumenty padły:

"mniej jem i mniej kosztuję"

uśmiech

proponuję: "przywożę kanapki i termos z kawą", będzie skuteczniej oczko
_________________
Wesele to jedyny dzień w życiu ... JEDYNY uśmiech

http://www.mgimusic.pl zespół weselny Wrocław
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Sro 7 Wrz 2016, 12:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

picasso napisał:
Ale takie argumenty padły:

"mniej jem i mniej kosztuję"

uśmiech

proponuję: "przywożę kanapki i termos z kawą", będzie skuteczniej oczko


Takie ma żartobliwe hasło DJ, który u mnie grał. Odbieram to w ten sposób, że nie uważa się za lepszego od orkiestry, że uważa, że może być tak samo dobry jak zespól (albo odwrotnie), ale na jego korzyść przemawia cena.uśmiech I tyle.
Utarło się niestety w przekonaniach wielu osób, że zespół ma 4-5 osób. Co chwile robią przerwy i jedzą. Kiedyś jeszcze pili do upadłego niestety (teraz chyba się to skończyło). Ten slogan to takie nawiązanie do tych czasów.


A ja wybrałam DJ-a nie ze względu na cenę, bo jako DJ generalnie nie jest najtańszy, ale po prostu dlatego, że orkiestry nie lubię. Zdecydowanie wolę muzykę w oryginale. I tyle. uśmiech Oczywiście nie wybrałabym nigdy DJ-a, który jest tylko DJ-em. Puszczanie muzyki na weselu , czy granie na żywo to tylko procent udanego wesela. Największą robotę robi wodzirej i nikt mnie nie przekona do tego, że jest inaczej.

A ,że wielu ludzi kieruje się ceną? To przecież jasne.uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Wto 6 Gru 2016, 20:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MARCINFLO Proszę odebrać maila albo pw
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group