Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Mało awaryjna pralka
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Aniela1
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Wrz 2018
Posty: 164

PostWysłany: Czw 28 Lut 2019, 9:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pralki Ładowność 3 kg - Ceneo.pl można kupić właśnie na tej stronie. Sama wybrałam jedną dla siebie i doskonale się sprawdza. Postawiłam na markę Sharp, ale są tu też inne warte uwagi. Dla mnie najważniejsze jest, aby pralka zapewniła mi jak największą wydajność energetyczną. Wówczas rachunki nie będą aż tak wysokie, a pranie tak czyste, że już bardziej być nie może uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AgnesPokor
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Cze 2019
Posty: 78

PostWysłany: Nie 30 Cze 2019, 23:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No mi znajomy polecił poszukać czegoś na tej stronie https://najlepszepralki.com/ . Wydaje mi się, że wybiorę coś poprzez tamte informacje. Dam znać czy rzeczywiście się sprawdziło.
_________________
Ufaj swoim instynktom, ale się im nie poddawaj - przypomniała sobie jego słowa. - Nie reaguj na strach, tylko na zagrożenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1099

PostWysłany: Sob 5 Paź 2019, 18:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam poszukać czegoś na stronie: https://www.oleole.pl/pralki-wirnikowe-i-wirowki.bhtml . Jest tutaj mnóstwo pralek w dobrych cenach. Wszystkie są nowe, więc na pewno będą długo służyły, szczególnie, że większość jest dobrze znanych i cenionych firm. Warto tutaj zajrzeć, bo znalezienie tutaj pralki idealnej nie jest trudne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adunia44
bywalec
bywalec


Dołączył: 16 Paź 2019
Posty: 182

PostWysłany: Sro 16 Paź 2019, 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam electrolux perfect care, bardzo dobrze pierze, ma tryby delikatne i tż opcję steam care, która pozwala zmniejszyć ilość zagnieceń, pod koniec pranai dmucha gorącą parą, potem wystarczy dobrze rozwiesić tylko i j€ż prasowanie nie potrzebne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Czw 17 Paź 2019, 8:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też zastanawiam się nad zakupem pralki Electroluxa bo póki co mam ich suszarkę z serii Perfect Care 900 i jestem bardzo zadowolona. Nie ma żadnych problemów nawet z delikatnymi tkaninami, wszystko wygląda jak nówka uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 737

PostWysłany: Pią 29 Lis 2019, 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dołączam do team electrolux uśmiech U mnie w łazience stoi 600 perfect care i jestem mega zadowolona. Pranie jest miękkie, ładnie pachnie świeżością, a pralka sama dopasowuje sobie czas prania do ładunku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group