Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Sztukateria w domu?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sonala
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Gru 2020
Posty: 4

PostWysłany: Nie 1 Maj 2022, 14:06    Temat postu: Sztukateria w domu? Odpowiedz z cytatem

Cześć,
Czy ktoś z Was może kojarzyć firmę z Łodzi, która zajmuje się tworzeniem elementów dekoracyjnych?
Dokładniej chodzi mi o firmę https://www.sztukateriaabakus.pl/sztukateria-gipsowa-lodz/ która posiada wiedze w wykonywaniu ornamentów gipsowych. Fajnie jak pomożecie uśmiech Bardzo podoba mi się taka forma wykończenia mieszkania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiera22
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2019
Posty: 565

PostWysłany: Pon 2 Maj 2022, 18:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem jak najbardziej za bo widziałam listy oświetleniowe LED u znajomych i jestem zachwycona. Wyglądają obłędnie zwłaszcza wieczorem a takie produkty można zakupić tutaj https://cosdlakobiet.pl/ Na witrynie jest olbrzymi wybór i zamierzam zamówić coś dla siebie w najbliższym czasie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kowal31
gaduła
gaduła


Dołączył: 01 Gru 2021
Posty: 421

PostWysłany: Wto 6 Lut 2024, 17:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi bardzo podoba się sztukateria gipsowa we wnętrzach zwłaszcza w salonach. Teraz taka sztukateria popularna jest i we wnętrzach i na elewacjach. Polecam bonie narożne to wygląda bardzo elegancko i pięknie ozdabia budynek. Zobaczcie sobie na oferty tam jest wiele produktów w dobrej cenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group