Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

silownia
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mrovvinka
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Wrz 2019
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 9 Wrz 2019, 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy któraś z Was ćwiczy systematycznie w domu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1178

PostWysłany: Pon 9 Wrz 2019, 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Będąc w temacie siłowni, niedawno znalazłam ciekawego bloga, na którym przeczytałam wiele interesujących artykułów. Tutaj : https://ingrandire-il-pene.xyz/melatolin-plus-la-soluzione-a-tutti-i-problemi-di-insonnia/
możecie przekonać sie sami. Według mnie, na pewno traficie tam na coś interesującego uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Weronika2405
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Maj 2019
Posty: 48

PostWysłany: Pią 27 Wrz 2019, 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Siłownie przyciągają więcej osób, jeśli można tam pograć tez w gry zespołowe, wynając korty do squash Kraków albo badminton Kraków. Ja zaczynam teraz przygodę z siatkówką język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
omel33
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 629

PostWysłany: Pon 7 Paź 2019, 7:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o ćwiczenia na siłowni, to ja właśnie szukam czegoś takiego jak bieżnie domowe , ponieważ chciałbym zorganizować sobie małą siłownie u siebie w domu. Możecie mi podpowiedzieć gdzie taką bieżnię kupię w korzystnej cenie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joanne
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Kwi 2017
Posty: 573
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro 30 Paź 2019, 7:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja korzystam z suplementów od 6PAK Nutrition i jestem zadowolona. Dają świetne efekty i uzupełniają niedobory w mojej diecie, co pozwala mi zaoszczędzić sporo czasu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
katelyn05
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Paź 2019
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 30 Paź 2019, 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Siłownie to obecnie dobrze rozwijający się biznes, coraz więcej osób zaczyna prowadzić aktywny tryb życia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1298

PostWysłany: Sro 30 Paź 2019, 17:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o siłownie to mozesz ją sobie zorganizować w domu, na przykład posiadając taki rowerek treningowy https://www.marbo-sport.pl/product-pol-27385-Rower-magnetyczny-HS-045H-Eos-bialy-Hop-Sport.html Możesz ćwiczyć kardio bez wychodzenia z domu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Transformers
bywalec
bywalec


Dołączył: 30 Kwi 2017
Posty: 223

PostWysłany: Sro 30 Paź 2019, 21:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem tego samego zdania. Zamiast wydawać co miesiąc na karnet, wystarczy do domu kupić sobie taki sprzęt, który posłuży nam na wiele lat. Ja kupuję takie sprzęty w sklepie https://matmarco-fitshop.pl/ gdzie wszystko jest wysokiej jakości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jnikolaus
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Lis 2019
Posty: 4
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Sro 6 Lis 2019, 13:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapisałem się niedawno na siłownie, zaczynam regularnie ćwiczyć i dbać o formę. Właśnie kupiłem sportowe ubrania do treningów, na pewno będę potrzebować też innych akcesoriów takich jak shaker do odżywki białkowej. Szukam też torby sportowej 4f https://sportowybazar.pl/tra-pol-1175-torba-sportowa-4F.html, żeby przenosić w czymś wszystkie rzeczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gibran4
gaduła
gaduła


Dołączył: 03 Paź 2018
Posty: 425

PostWysłany: Sro 20 Lis 2019, 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Macie może u siebie w domach siłownie? Nie jest wcale trudno zaaranżować jedno pomieszczenie do tego żeby tam móc wygodnie ćwiczyć. Najtrudniej będzie tu znaleźć fundusze na sprzęty, ale te wcale też nie są drogie. Zobaczcie sobie na stronie https://specialfitness.pl/ jak te prezentują się cenowo. Może przekonacie się do takiej inwestycji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Następny
Strona 5 z 13

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group