Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wybielanie zębów czy licówki ( Warszawa).
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kamilka75
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Lut 2018
Posty: 232

PostWysłany: Pon 25 Lut 2019, 13:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama nie wiem co bym wybrała, ale jedno wiem na pewno - więcej nie pozwolę sobie na byle jakie znieczulenie. Czytałam na stronie http://www.declinic.pl/stomatologia-w-narkozie , że możliwe jest leczenie w uśpieniu, narkozie. Zdecyduję się, zapłacę i nie będę musiała walczyć z tym strasznym lękiem. To bezpieczna i akceptowana wszędzie metoda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Eloe
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Lip 2019
Posty: 65

PostWysłany: Pią 12 Lip 2019, 14:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja przed ślubem jakoś rok poszłam w Warszawie do DEMETER i wyprowadzili mi uśmiech, w dniu ślubu nie wstydziłam się pokazywać zębów Very Happy ja zrobiłam tak, że po prostu umówiłąm sie na konsultacje i wszystko mi doradzili co mogę zrobić, zajmują sie tam teżestetyką
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ahlinka
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Lip 2019
Posty: 4
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pią 12 Lip 2019, 23:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słyszałam że wybielanie u dentysty nie zawsze przynosi pożądane efekty, więc nie wiem czy warto wydawać kase
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aleksandra Halaszka
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Sie 2019
Posty: 1

PostWysłany: Sro 14 Sie 2019, 15:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od stanu Twoich zębów, jeżeli są np pościerane i niezadbane to wybielanie raczej nie będzie wskazane. Najlepiej idź do dobrego dentysty niech zaplanuje Ci leczenie/upiększanie uśmiechu. Ja wybielałam sobie zęby i efekt był natychmiastowy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krycha84
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Gru 2018
Posty: 19

PostWysłany: Pon 16 Wrz 2019, 12:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze? Lepiej się zdecyduj na licówki w Poznaniu u świetnego specjalisty w Piątkowie - są najlepsi, zawsze do nich jadę na tego typu zabiegi, chociaż już od lat nie mieszkam w Pzn.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dyzio69
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Sty 2019
Posty: 245

PostWysłany: Sob 5 Paź 2019, 8:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co, to zależy od Ciebie i od stanu Twoich zębów, bo jeśli masz problem z ich wyglądem, albo są jakoś ukruszone, to zdecydowanie licówki będą lepsze. Jeśli jednak ząbki masz równe, to zdecyduj się na wybielanie. Co swoje zęby, to swoje. Licówka może odpaść przecież.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natasza85
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Wrz 2019
Posty: 30

PostWysłany: Pon 7 Paź 2019, 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio czytałam o nowatorskim zabiegu wybielania zębów lampą Beyond Kraków, czy ktoś z Was korzystał z tego cudu? Podobno jest bardzo trwały i daje niewiarygodne efekty. Nie lubię chodzić do stomatologa i trochę boję się wszelkich zabiegów dentystycznych. Chciałabym uzyskać jak najwięcej opinii aby wiedzieć czego się spodziewać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tigerr
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Cze 2019
Posty: 182

PostWysłany: Pon 14 Paź 2019, 16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie powiem, bo fajnie jest na własnym weselu mieć piękny i zdrowy uśmiech. Dlatego też ja także zdecydowałam się na wybielanie zębów, ale w Atelier Uśmiechu w Warszawie. Bo tam mają nowoczesny sprzęt i pracują tam fachowcy którzy bardzo dobrze znają się na swojej pracy. Już na pierwszej wizycie wiedziałam co i jak mogę zrobić i to ja decydowałam co będziemy robić. Super lekarze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2017
Posty: 774

PostWysłany: Pią 25 Paź 2019, 18:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że godny uwagi jest również gabinet stomatologiczny Perfect Smile Clinic Garnizon https://perfect-dentalclinic.com , który znajduje się w Gdańsku. Z tego co wiem tam naprawdę dobrze leczą ząbki i w sumie rozwiązują wszelakie problemy dotyczące uzębienia. Także jak macie jakieś ubytki to mogą wam wprawić implanty, które będą realistycznie wyglądać. Jak macie nie równe ząbki to ortodonta zastosuje odpowiednie też metody leczenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agate
bywalec
bywalec


Dołączył: 15 Kwi 2022
Posty: 126

PostWysłany: Sro 29 Cze 2022, 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alinka22 napisał:
To zależy od tego ile chcesz przeznaczyć na te zabiegi. Wybielanie jest ok ale chyba trzeba często je powtarzać. Licówki są trwalsze, jednak na Twoim miejscu poczytałabym o tym. Moja znajoma zastanawia się nad implantami.


Moim zdaniem takie implanty, choć dość drogie, są dobrą inwestycją. Sama skorzystałam z usługi implantologia Warszawa w gabinecie Boutique Dental i jestem mega zadowolona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group