Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wybielanie zębów czy licówki ( Warszawa).
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jagnam
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 461

PostWysłany: Pon 8 Sie 2016, 9:38    Temat postu: Wybielanie zębów czy licówki ( Warszawa). Odpowiedz z cytatem

W jaki sposób trwale wybielić sobie zęby? Wprawdzie stosuję różnego rodzaju pasty, preparaty itd - ale na niewiele się to zdaje. Zastanawiam się więc nad wybieleniem zębów u stomatologa - a może zainwestować w licówki? Kogo tak na marginesie w Warszawie polecacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rozza
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 246

PostWysłany: Pon 8 Sie 2016, 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jagnam napisał:
W jaki sposób trwale wybielić sobie zęby? Wprawdzie stosuję różnego rodzaju pasty, preparaty itd - ale na niewiele się to zdaje. Zastanawiam się więc nad wybieleniem zębów u stomatologa - a może zainwestować w licówki? Kogo tak na marginesie w Warszawie polecacie?


Najlepiej jakby Twoje zeby obejrzał sobie stomatolog i aby sam Ci powiedział co bedzie dla Ciebie lepsze. Sama mam równe zęby tak wiec zdecydowałam sie na wybielanie. Jednak jeśli masz przerwy pomiędzy zebami, niewielka wadę zgryzu albo chcesz sobie te zęby wydłużyć z przodu to lepsze będą licówki.

W Warszawie polecam gabinet stomatologiczny Supra Dent:
http://www.supradent.pl/kontakt/ - na stronie jest kontakt. Znają sie na tym co robią. Wybielałam tam swoje zabki i jestem zadowolona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patrycjaolaw
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Sie 2016
Posty: 5

PostWysłany: Wto 30 Sie 2016, 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wybielanie jest tanie licówki to koszt 50 tys na zęby więc próbuj opcji tańszej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Alinka22
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Lip 2016
Posty: 116

PostWysłany: Wto 20 Wrz 2016, 9:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zależy od tego ile chcesz przeznaczyć na te zabiegi. Wybielanie jest ok ale chyba trzeba często je powtarzać. Licówki są trwalsze, jednak na Twoim miejscu poczytałabym o tym. Moja znajoma zastanawia się nad implantami. Ciągle szuka informacji o tym jak wybrać dobrego implantologa i na co zwrócić uwagę przed takim zabiegiem. Radzę Ci również poczytać więcej i popytać najbliższych znajomych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fridek
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Lut 2017
Posty: 2

PostWysłany: Sro 1 Lut 2017, 9:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak wybielanie to tylko u dentysty. miałam i perłę, i pasty colgate, które powinny wybielać, ale efekt jest ledwo zauważalny. ja byłam w gabinecie jakiś miesiąc przed moim ślubem. wybielałąm lampą w impladencie, przyjmują w warszawie na woli
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fridek
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Lut 2017
Posty: 2

PostWysłany: Sro 1 Lut 2017, 9:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

impladent jest w stowarzyszeniu implant masters poland uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alicja334
początkujący
początkujący


Dołączył: 31 Mar 2017
Posty: 4

PostWysłany: Pią 31 Mar 2017, 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Licówki to niestety jest już dosyć spora inwestycja ale moim zdaniem warta swojej ceny, bo efekt jest dlugotrwały. No i też gwarancja ze zęby będą wyglądały ślicznie i będą śnieżnobiałe. Ja się zdecydowałam i testowałam klinikę anam poleconą przez znajomą i przyznam, że jestem zadowolona i to bardzo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta.nowaczek
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Kwi 2017
Posty: 48

PostWysłany: Sob 22 Kwi 2017, 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie każdego stać na licówki,ale ogólnie warto zainwestować w zęby przed ślubem.W tamtym roku byłam na weselu u kuzynki męża.Jej żółte zęby do dzisiaj mam przed oczami.Trzeba pamiętać,że pamiątkę ze ślubu w postaci zdjęć mam się na całe życie.A piękna suknia,fryzura czy makijaż nie idą w parzę z zóltymi zębami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2017
Posty: 774

PostWysłany: Czw 27 Kwi 2017, 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio wybielałam swoje zęby w Klinice Stomatologicznej Platinum Dent w Kielcach, mają tam naprawdę doskonałych fachowców. Moje zęby dawno tak dobrze nie wyglądały. Jakby ktoś potrzebował pozostawiam namiary: nr tel firmy: 535 111 000 www.platinumdent.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta.nowaczek
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Kwi 2017
Posty: 48

PostWysłany: Wto 2 Maj 2017, 17:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie każdego stać na wybielanie w gabinecie.Dobre są tez domowe sposoby i równie szybko widać efekt,chodz nie od razu.Mówię oczywiście o tych domowych sposobach w sensie preparaty do domowego użytku,bo soli czy tam soku z cytryny nie polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group