Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Lista prezentów ślubnych - dobry pomysł?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mysza87
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Lip 2016
Posty: 2

PostWysłany: Nie 17 Lip 2016, 20:23    Temat postu: Lista prezentów ślubnych - dobry pomysł? Odpowiedz z cytatem

Postanowiliśmy z moim narzeczonym założyć listę prezentów ślubnych i mamy już pierwsze dylematy z tym związane. Mój ukochany obawia się... czy wypada dawać gościom razem z zaproszeniem karteczkę z adresem www, wiecie chodzi o takie mówienie wprost "kupcie nam to i tamto". Moim zdaniem nikt tego źle nie odbierze, bo normalne jest teraz, że para młoda prosi o np. pieniądze zamiast prezentów. Jak to jest ok, to taka lista tym bardziej. No i kolejna sprawa, ja chciałabym listę na whitedreams.pl, ale nie ma zbyt wielu opinii w internecie. Czy ktoś z Was zna? Polecacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kalisi
Gość





PostWysłany: Sob 30 Lip 2016, 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie to dobry pomysł. Chociaż czasem młodzi wolę też pieniądze, bo chcą np kupić mieszkanie.
Powrót do góry
Sanska
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Lut 2016
Posty: 15

PostWysłany: Wto 2 Sie 2016, 7:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taka lista bardzo pomaga. Bo goście często nie maja pojęcia co Młodzi już mają a czego jeszcze nie.
_________________
Teksty zaproszeń ślubnych tekstyslubne.wordpress.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dryten
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Sie 2016
Posty: 9

PostWysłany: Wto 23 Sie 2016, 6:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lista prezentów to bardzo dobry pomysł. Byłem świadkiem jak para młoda dostała 10 czajników i 10 tosterów - mogli sklep z nimi otworzyć Wink A jak jest lista to każdy coś wybierze lub zdeklaruje, że da pieniądze.
_________________
Najlepsza ujędrnianie skóry do Twojego domu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
anebie
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Sie 2016
Posty: 5

PostWysłany: Sro 24 Sie 2016, 7:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy, kto jak do tego podejdzie i jakiego typu będa to prezenty. Zrobisz listę i 10 osób wybierze ten sam prezent i co wtedy zrobisz??

Ja wole dostać chyba pieniążki, daltego też taką adnotację zamieszczę na zaproszeniu uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sreg
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Mar 2008
Posty: 356
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 16 Lut 2017, 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, zależy kto jak do tego podejdzie. Chociaż dla mnie to całkiem dobry pomysł, często nie wiemy co kupić młodym, a przynajmniej taka lista załatwi sprawę uśmiech
_________________
Zapraszam http://www.idmultimedia.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sundiamore
bywalec
bywalec


Dołączył: 30 Lis 2015
Posty: 139

PostWysłany: Pon 20 Lut 2017, 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem to bardzo praktyczna rzecz na którą z całą pewnością warto postawić i tym samym pomóc gościom w kwestii wyboru prezentu weselnego, tak aby też nie powtarzały siei zarazem były czymś bardziej oryginalnym niż tylko pieniądze.
_________________
http://sklep.sundiamore.pl

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gochar
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Lut 2017
Posty: 2

PostWysłany: Czw 23 Lut 2017, 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja żałuję, że nie zrobiłam takiej listy, dostałam trzy takie same odkurzacze i wiele rzeczy które mi się nie przydadzą. Teraz na pewno bym zrobiła lub chociaż uprzedziła, że wolę pieniądze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magic992
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Gru 2016
Posty: 8

PostWysłany: Pią 24 Lut 2017, 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My listy nie mieliśmy, a także w zaproszeniach nie prosiliśmy o żadne prezenty. W konsekwencji dostaliśmy rożne rzeczy wina, słodycze,ręczniki itd co jest plusem ale dużo osób nic nie wręczało bo nie było wpisane w zaproszenie oczko. Ale w sumie się o tym nie myśli, ważne ze goście przyszli i dobrze się bawili.
_________________
środki czystości
suplementy diety
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Alinka22
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Lip 2016
Posty: 116

PostWysłany: Wto 14 Mar 2017, 13:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno jest to z jednej str fajne ale też nie można wymuszać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group