Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kasia11889 ma już męża <3
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kasia11889
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Paź 2013
Posty: 881

PostWysłany: Sob 4 Lip 2015, 10:35    Temat postu: Kasia11889 ma już męża <3 Odpowiedz z cytatem

No dobra, moje drugie podejście do napisania relacji język
Od środy mieliśmy wolne a czas leciał bardzo szybko. Praktycznie codziennie było coś do załatwienia, zrobienia. Noc z pt na sob minęła dosyć spokojnie oczko O 7:30 pobudka i kąpiel. W tym czasie siostra próbowała siebie uczesać ale nerwy robiły swoje bo jej nie wychodziło. Ale na szczęście przy małej pomocy mamy udało się uśmiech Potem kolej na mnie, bidulka aż się popłakała bo uczesała mnie, potem wszystko rozwaliła i robiła drugie podejście. Miałyśmy dużo czasu więc starałam się ją uspokoić, oczywiście wyszło pięknie uśmiech Później śmigałam do kosmetyczki i wyszło chyba lepiej niż na próbnym uśmiech Koło 13 zaczęłam się ubierać a chwilę później przyjechał kamerzysta. Dzięki Bogu, że był tak wyluzowany i ogólnie bardzo w porządku bo czułam się bardzo swobodnie i stres minął uśmiech Do czasu aż nie usłyszałam że T. zaraz będzie język Stoję i czekam w tym pokoju jak na zbawienie a on wchodzi dumnie z uśmiechem na ustach i pięknym bukietem. Wyglądał nieziemsko Embarassed Małe pogaduchy i błogosławieństwo. Potem mieliśmy ponad 30 min czasu. O 14:30 pojechaliśmy do kościoła. Kiedy już wszyscy weszli do środka stanęliśmy przy drzwiach i czekaliśmy na księdza bo miał po nas przyjść. Ostatnie 5min ciągnęło się niemiłosiernie. No ale przyszedł i wchodzimy uśmiech Nie wiem dlaczego ale dekoratorka poustawiała świeczki przy ławkach mimo, że nic o tym nie wspominałam. Potem siostra mi mówiła że suknią zmiatałam każdą jedną Rolling Eyes Ogólnie msza zleciała nawet nie wiem kiedy, przyszedł najważniejszy moment. Stoimy już przy księdzu a on, że mamy mówić głośno bo nie ma ministranta ( a miał być, tak się umawialiśmy). A potem zapytał czy świadek (T. brat) był ministrantem, T. mówi, że nie a ksiądz na to że szkoda ale szybko się nauczy i kazał go zawołać żeby trzymał mikrofon. Wszystko działo się podczas odśpiewania pieśni tej przed przysięgą...Patrzeliśmy sobie w oczy i z uśmiechem powtarzaliśmy słowa przysięgi no ale do czasu, bo ja gdzieś w połowie dałam ciała...głos zadrżał i ryk język Potem się dowiedziałam, że wszystkie ciotki a nawet brat razem ze mną język Musiałam zrobić pauzę bo nie mogłam słowa wydusić. No ale dokończyłam przysięgę a potem zakładanie obrączek już poszło dobrze. Jestem zła, że tak wyszło na ale trudno Rolling Eyes Potem dalszy ciąg mszy. Podczas znaku pokoju ksiądz kazał nam wyjść do rodziców i teściów, oczywiście znowu te świeczki Evil or Very Mad Ale na szczęście się nie spaliłam język Po mszy podpisy i wychodzimy. Obsypali nas ryżem, płatkami kwiatów i grosikami. Zrobili nam ogromną niespodziankę bo przyjechali też te straży uśmiech No i kolejny punkt programu bo mama sobie gołębie wymyśliła o których też nic nie wiedziałam Rolling Eyes Potem życzenia i na salę za wozem strażackim uśmiech Grupowe zdjęcie i wchodzimy do środka. Nerwy już całkowicie mnie puściły, więc był luzik uśmiech Przyszła pora na przywitanie chlebem i solą, życzenia, pierwszy toast i obiad. Ogólnie jedzenie było przepyszne o czym ja przekonałam się tak naprawdę dopiero w domu bo na weselu nie jadłam prawie nic, jakoś nie mogłam nic przełknąć. Później pierwszy taniec, który wyszedł bardzo spontanicznie bo wcześniej nic nie ćwiczyliśmy i nie tańczyliśmy do naszej piosenki język A potem zabawa na całego. My ciągle na parkiecie uśmiech Zespół grał bardzo fajnie, nawet goście chodzili i im dziękowali że tak świetnie było uśmiech Ja miałam niestety problem z sukienką bo albo schudłam przez ten tydzień albo po prostu materiał się "uleżał" bo była mi za długa. O ile z T. tańczyło mi się dobrze bo wiedział co i jak to z innymi już był problem :/ Na końcu poszłyśmy z mamą i podwinęła mi tiul i spięła zszywaczem język Było trochę lepiej uśmiech Oczepiny wyszły fajnie, były zabawy na których uśmiałam się jak nigdy uśmiech Wesele trwało do 4:30 i do samego końca 95% gości bawiło się na parkiecie uśmiech Ja ostatnią godzinę już się tak męczyłam że szok język Myślałam, że mi nogi odpadną język Po 5 do pokoju i spać Wink Ogólnie wszystko się udało, pogoda dopisała a byłam załamana bo cały tydz był pochmurny i deszczowy ale w sob co prawda za dużo słońca nie było ale temperatura akurat i kropiło dopiero koło 22. To był najszczęśliwszy i najpiękniejszy dzień w naszym życiu. Teraz w końcu mieszkamy razem i cieszymy się sobą <3
Wklejam parę zdjęć, na resztę trzeba będzie jeszcze poczekać uśmiech
[ tu były zdjęcia]
_________________


Ostatnio zmieniony przez Kasia11889 dnia Sro 29 Lip 2015, 15:46, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sob 4 Lip 2015, 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję! Piękna Para Młoda uśmiech strażaki też fajny efekt dali Very Happy też miałam świeczki w kościele i było wąskie przejście a moja suknia była mega obszerna ale obyło się bez pożaru uśmiech szczęścia!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Sob 4 Lip 2015, 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluje pięknie wygdaliscie.Dużo szczęścia i miłości
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
korcia1802
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Sty 2014
Posty: 695
Skąd: podlaskie

PostWysłany: Sob 4 Lip 2015, 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje!! Dużo miłości! Pięknie wygladaliście Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olivia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Lut 2014
Posty: 721

PostWysłany: Nie 5 Lip 2015, 18:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pięknie!

Szczęścia na Nowej Drodze!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Nie 5 Lip 2015, 19:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super Kasiu! Czekałam cały tydzień na to sprawozdanie! Pięknie opisałaś i pięknie wyglądałaś! Gratulujęwykrzyknik!uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Nie 5 Lip 2015, 20:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję! Pięknie wyglądałaś! Życzę Wam dużo radości ze wspólnego życia uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malenka00
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Sty 2014
Posty: 615
Skąd: OH

PostWysłany: Sro 8 Lip 2015, 18:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasiu gratulacje i najlepsze życzenia. Piękne zdjęcia i fajną mieliście niespodziankę od strażaków Very Happy

Co do świeczek, to nasz ksiądz zakazuje świeczek gdziekolwiek poza ołtarzem. Jak ktoś chce, to może dekorować tymi na baterie.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Czw 9 Lip 2015, 6:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W końcu dotarłam do relacji język

Szybko przeczytałam, dobrze że dałaś sobie radę z nieplanowanymi atrakcjami. Piękna para, naprawdę bardzo do siebie pasujecie uśmiech

Życzę Wam wszystkiego najlepszego, miłości, czułości, wytrwałości, pogody ducha, błogosławieństwa Bożego w każdym kolejnym dniu życia, tego żeby pomimo problemów optymizm i wzajemnie zaufanie nie słaby i żeby każda spędzona ze sobą chwila była tak piękna i wyczekiwana jak dzień ślubu uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiulka59
gaduła
gaduła


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 333
Skąd: ojj tam daleko :)

PostWysłany: Pią 10 Lip 2015, 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GRATULUJE!wykrzyknik i DUŻO SZCZĘŚCIA WAM ŻYCZĘwykrzyknikwykrzyknik!

Wyglądaliście prześlicznie uśmiech i naprawdę super napisana relacja:)
_________________


"Małżeństwo – zdarzenie, po którym mężczyzna przestaje kupować kwiaty, a zaczyna kupować warzywa. "
A.Uniechowski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group