Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Relacja ze ślubu - efkalinka 24.06.2016
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Sro 6 Lip 2016, 15:04    Temat postu: Relacja ze ślubu - efkalinka 24.06.2016 Odpowiedz z cytatem

Witam i ja!

Czwartek
Wariacki dzień, nerwy były już straszne. Chodziłam po mieszkaniu i ciągle płakałam, tego dnia domykaliśmy jeszcze dużo drobnych tematów.
Wieczorem miała przyjechać z daleka moja świadkowa, miałyśmy obgadać kilka tematów. Była 22 i zeszłam z narzeczonym na dół do garażu, bo tam stała stara Warszawa, którą ma nasz przyjaciel i w prezencie ślubnym miał nas nią zawieźć. Oczywiście na ostatnią chwilę przyszły tablice rejestracyjne i chłopaki musieli je montować. Później nie chciało mi się z nimi siedzieć i poszłam spać. Narzeczony mówił, że zaraz wróci, bo miał pokończyć pakowanie podziękowań dla gości, bo z samego rana miał zawieźć je na salę.

Piątek
Noc. 1 czy 2 w nocy. Budzi mnie mój narzeczony wprowadzany do sypialni przez dwóch sąsiadów...pijany i w stanie agonalnym.
Tak właśnie wyglądał jego brak stresów.
Oczywiście przepłakałam pół nocy, a on rano obudził się dalej pijany więc rano też płakałam. Szybko załatwiłam transport, posadziłam go pijanego w salonie i kazałam mu kleić te motylki. Potem wysłałam go do apteki i kazałam się ogarnąć. Nie pozwoliłam sobie się wykończyć stresem.
Nie tego dnia.
Potem piłam kawę i oglądałam tvn24, na chwilę stres mi uciekł.
O 10:30 pojechałam do fryzjera, było okropnie gorąco tego dnia. Przyjechał fotograf i oswajał mnie z obiektywem. Potem wróciłam do domu, moja makijażystka malowała świadkową i moją mamę a o 14 przyszedł czas na mnie. Przyjechał fotograf i dwóch kamerzystów.
Kilka oddechów i o 15 30 kazali mi się ubierać. Podczas ubierania już wybrudziłam suknię.Very Happy O 16 stałam gotowa, a młodego ni ma....
Wtedy kamerzysta się wygadał, że psuje się samochód. Stałam w tej sukni, z welonem, na baczność i zrobiło mi się słabo.
Ale po 10 minutach słyszę "przyjechali!".
Stałam już prawie blada, czekałam na niego, bardzo chciałam mieć go koło siebie.
Wszedł, był strasznie spięty, pocałował mnie, dał kwiaty i odwrócił się.
Potem błogosławieństwo i na dół do auta. Ludzie na osiedlu się zatrzymywali, żeby nas zobaczyć. Piękne to było.
W aucie zapytałam narzeczonego czy ja mu się podobam, a on powiedział "wyglądasz tak jak sobie wymarzyłem, ale pogadamy potem..."
No i jedziemy dalej.
Jedziemy wiaduktem....i auto stanęło!
Zepsuło się na środku drogi:D.
Po kilku minutach ruszyło i podjechaliśmy pod kościół.
Pan młody nałożył czarne okulary. Ludzie się nami zachwycali. Młody zapomniał kartek od spowiedzi więc szybko szwagier załatwiał, że dowiezie.
Siostra młodego zgubiła drogę i próbowaliśmy przez telefon ją pokierować i wtedy usłyszeliśmy, że w kościele gra już marsz wagnera, a kościelny nas woła. Więc biegniemy do kościoła w ostatniej chwili.
Weszliśmy uroczyście. Siedząc patrzeliśmy sobie w oczy, uśmiechaliśmy się.
Przysięga była bajeczna. Miałam wrażenie, że odlatuję, troszkę załamał mi się głos ze wzruszenia.
Po komunii mój już mąż mówi, że zapomniał kwiatków do sypania, na co moja świadkowa zbladła....
Jednak po wyjściu były bańki mydlane i sąsiadka wzięła konfetti jeszcze ze swojego ślubu tak na w razie czego:D.

Po wyjściu patrzę, że zamiast Warszawy pod kościołem stoi stary Fiat 125p. Przełożone dekoracje i każą nam do niego wsiadać.
Okazało się, że mój DJ, który jest moim kuzynem wpadł, bo chciał się pomodlić. Zobaczył, że sąsiad naprawia Warszawę i powiedział, że ma też swój zabytek i może nas poratować.
W drodze na salę mój mąż powiedział, że odwrócił się ode mnie w domu, bo mało się po prostu by nie rozpłakał. Mówił, że nie poleciałaby mu łza, po prostu chciało mu się płakać. Dlatego też te czarne okulary pod kościołem włożył.

Na sali było super, zaczęliśmy polonezem, potem nasz pierwszy taniec, którego nawet raz nie zatańczyliśmy wcześniej.
Pyszny tort i tańce do samego rana.
O 4 wyszło tak dużo ludzi, że za mało mieliśmy busów i musieli czekać godzinę. Goście co spali w hotelu siedzieli z moim mężem do 7 i mi go znowu upili, a on w końcu się mógł wypłakać i płakał mojej siostrze, że jest najszczęśliwszym facetem na świecie.
Co prawda nawet się nie położył do łóżka, tylko spał w garniturze siedząc na kanapie, ale odbiliśmy sobie przez tydzień w Grecji.

Ludzie do dzisiaj dzwonią, że nie byli na piękniejszym ślubie i nie bawili się na lepszym weselu.

Było super!
Zdjęć od fotografa nie mam, ale kilka od rodziny.uśmiech
[tu były zdjęcia]
_________________




Ostatnio zmieniony przez efkalinka dnia Wto 2 Sie 2016, 11:47, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serena
maniak
maniak


Dołączył: 27 Sie 2013
Posty: 1583

PostWysłany: Sro 6 Lip 2016, 15:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj widzę, że czyste szaleństwo mieliście, najważniejsze, że zadowoleni. Wyglądaliście przepięknie, życzę wiele miłości na nowej drodze życia :*
_________________
Taka zwykła wariatka,czyli zło konieczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Pią 8 Lip 2016, 11:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czekałam na tę relację oczko
No to miałaś przygody z tym swoim mężem , ja to chyba bym go zabiła gdyby mi wywinął taki numer język z oczkiem
Najważniejsze że wszystko się dobrze skończyło , a nawet powiem więcej było pięknie i byle by trwało jak najdłużej.
Pogoda faktycznie była straszna w ten dzień rozpływałam się z ciepła , byłam z Tobą myślami.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monimoni
bywalec
bywalec


Dołączył: 11 Sty 2016
Posty: 121

PostWysłany: Pon 11 Lip 2016, 9:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe widzę że u Was też przygód było uśmiech
Ładnie wyglądaliście uśmiech Gratulacje!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasia11889
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Paź 2013
Posty: 881

PostWysłany: Pon 11 Lip 2016, 17:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetna relacja, piękni Wy uśmiech Wszystkiego dobrego na Nowej Drodze Życia :*
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Sro 13 Lip 2016, 11:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiści moja zachłanna dusza nie mogła by nie wspomnieć że czekamy na więcej zdjęć albo nawet jakiś film uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Sro 13 Lip 2016, 11:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiści moja zachłanna dusza nie mogła by nie wspomnieć że czekamy na więcej zdjęć albo nawet jakiś film uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Sro 13 Lip 2016, 11:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiści moja zachłanna dusza nie mogła by nie wspomnieć że czekamy na więcej zdjęć albo nawet jakiś film uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Sro 13 Lip 2016, 11:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiści moja zachłanna dusza nie mogła by nie wspomnieć że czekamy na więcej zdjęć albo nawet jakiś film uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Sro 13 Lip 2016, 11:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiści moja zachłanna dusza nie mogła by nie wspomnieć że czekamy na więcej zdjęć albo nawet jakiś film uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group