Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pożyczka provident opinie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Fluuksa
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Lis 2016
Posty: 149

PostWysłany: Pon 29 Maj 2017, 16:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też wielką zwolenniczką takich szybkich pożyczek nie jest, bo to zawsze koszta są jednak. Ale jak ktoś jest w podbramkowej sytuacji to jakas opcja jest. Ja raz miałam taką sytuację, to wzięłam wtedy pożyczkę w Extra Portfel, ogólnie okej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagnam
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 461

PostWysłany: Pią 2 Cze 2017, 6:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Provident to jedna z pierwszych firm pożyczkowych działających na polskim rynku. Chyba najbardziej rozpoznawalna marka, z tego względu że przeznaczyli swego czasu niezłą kasę na reklamę w telewizji. Nawet teraz w anegdotkach pada głównie nazwa Provident a nie jakieś sms pożyczka i inne, bo kto ich tam zna. Mają swoje standardy i są raczej bezpieczną, acz nie najtańszą opcją. Zresztą tutaj na forum chwilówkowym masz więcej info na ten temat - link.

Ostatnio zmieniony przez jagnam dnia Wto 27 Cze 2017, 7:38, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mall
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Maj 2017
Posty: 32

PostWysłany: Pon 26 Cze 2017, 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdy potrzebowałam gotówki, skorzystałam z oferty Ferratum Bank , wniosek wypełniłam przez internet i szybko uzyskałam odpowiedź. Dodatkowo teraz dla klientów ogłosili wakacyjny konkurs w którym możesz wziąć udział. Sprawdź szczegóły na https://www.ferratum.pl/wakacyjny-konkurs-ferratum-bank.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adamila021
bywalec
bywalec


Dołączył: 15 Mar 2017
Posty: 142

PostWysłany: Wto 27 Cze 2017, 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sieci znajdziecie mnóstwo firm pożyczkowych więc nie musicie skupiać się tylko na tych najbardziej popularnych. Te mniejsze firmy walczą o klienta i często oferują dużo lepsze warunki pożyczkowe. Zobaczcie sobie np. pożyczki https://mikrorata.pl/ , wydaje mi się, że ich oferta jest jedną z lepszych, jeśli chodzi o pozyczki do 10 tys. złotych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sasiadek
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Lip 2017
Posty: 4
Skąd: Opole

PostWysłany: Sob 15 Lip 2017, 12:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Provident to sprawdzona firma pożyczkowa, taniej wychodzi gdy się weźmie pożyczkę przez internet niż z obsługą domową
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sirbarta
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Lip 2017
Posty: 2

PostWysłany: Wto 18 Lip 2017, 13:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja bym brał tylko pierwszą darmową pożyczkę, biorę tyle i zwracam tyle samo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ludka86
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Wrz 2011
Posty: 31

PostWysłany: Sob 29 Lip 2017, 18:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie pożyczki trzeba brać z dużą ostrożnością
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gmm17
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Sie 2017
Posty: 5
Skąd: Dębno

PostWysłany: Sob 2 Wrz 2017, 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak jak poprzednik mówi... Warto sprawdzać w tym celu porównania w necie. Niejedna dobra pożyczka online jest choćby tam gdzie podlinkowałam uśmiech
_________________
Albowiem każdy porządny człowiek woli zawsze narażać raczej własne życie niż środki do życia (...).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adam987
bywalec
bywalec


Dołączył: 12 Cze 2012
Posty: 139

PostWysłany: Pon 18 Wrz 2017, 15:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy się opłaca czy nie każdy musi sam sobie odpowiedzieć.. Wystarczy policzyć ile się pożycza a ile trzeba oddać. Dla mnie jest to zbyt drogi kredyt. Wziąłem pierwszą pożyczkę w Raiffeisen z zerowym oprocentowaniem a jedyny koszt to prowizja banku (2,99%) Taki kredyt to ja rozumiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
graz
bywalec
bywalec


Dołączył: 06 Lip 2015
Posty: 174

PostWysłany: Wto 19 Wrz 2017, 15:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pożyczkę nawet do 25 tys, można tutaj otrzymać https://konkretnakasa.pl/. Wszystkiego można się na infolinii dowiedzieć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group