Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

relacja monimoni 25/06/2016 !
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
monimoni
bywalec
bywalec


Dołączył: 11 Sty 2016
Posty: 121

PostWysłany: Wto 28 Cze 2016, 19:25    Temat postu: relacja monimoni 25/06/2016 ! Odpowiedz z cytatem

Kochani! Ostatni tydzień przed ślubem był zwariowany!

M.in poparzyłam sobie palca, tak że miałam ogromnego bąbla. W piątek przed ślubem doszło do wypadku samochodowego... 3 samochody na skrzyżowaniu Shocked Jechałam 15km/h i bach baba we mnie wjechała Shocked Nic się nikomu nie stało, ale 2 osoby pojechały na obserwacje do szpitala. 5h stałam na skrzyżowaniu, bo kłóciłam się z policją, czekaliśmy na wszystkie formalności, na drogówkę ietepe... POPARZYŁAM całe ramiona, opaliłam sobie bluzkę, a suknię miałam z odkrytymi ramionami.... DRAMAT! Przez całą tą sytuację nie dograłam szczegółów na sali...

W dzień ślubu malowałam do ślubu jeszcze inną PM, wiem jestem szalona język
O 13 odebrałam wianek i pojechałam do fryzjerki. Później malowałam się sama. Był upał 35 st!! Dramat, cała mokra byłam, wszystko się do mnie przyklejało. Sukienka mnie obcierała na ramionach i myślałam, że umrę.
O 16 przyjechał mój PM uśmiech ok 16,20 pojechaliśmy do kościoła podpisać dokumenty.
Godzina 17... Szybkim krokiem weszliśmy do kościoła. Ksiądz był prze zabawny, ja się całą mszę śmiałam wesoły Każdy był w szoku że taka luzacka msza była uśmiech Na przysiędze nie pomyliliśmy się, obrączki weszły z łatwością uśmiech Był to idealny ślub uśmiech Miałam problem z wchodzeniem po schodach w sukni, stawałam cały czas na nią.
Przy przywitaniu chlebem i solą powiedziałam że wybieram Pana Młodego bo się zgapiłam Very Happy Kieliszki wpadły do krzaka i PM je szukał i zbił je język Jak mnie przenosił przez próg to coś mi strzeliło pod pachą w sukience język Na pierwszym tańcu jak mnie obkręcił znów mi strzeliło coś pod pachą język
Jedzenie ponoć było pyszne język Ja mało co zjadłam tak byłam zestresowana uśmiech Zespół był nisamowity wszyscy wychwalili język Tort wizualnie średnio wyglądał, ale był pyszny jagodowy. Na podziękowaniu rodzicom prawie się popłakałam. Wytrzymałam na obcasach do końca Very Happy Polecam wszystkim melissy!! Wesele szybko minęło, za szybko. Wszyscy wychwalili pod niebiosa ślub, wesele to jak wyglądaliśmy... Jesteśmy w szoku w ogóle prezentami Shocked
Daję kilka zdjęć język
(tu były zdjęcia)


Ostatnio zmieniony przez monimoni dnia Pon 7 Lis 2016, 14:35, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olivia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Lut 2014
Posty: 721

PostWysłany: Wto 28 Cze 2016, 19:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oooo rety jak pięknie wyglądaliście!
Bukiet cudo! Wianek mega! Suknia przepiękna! Very Happy Very Happy Very Happy

Szczęścia na Nowej Drodze! uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monimoni
bywalec
bywalec


Dołączył: 11 Sty 2016
Posty: 121

PostWysłany: Sro 29 Cze 2016, 8:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziękuję wesoły
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasia11889
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Paź 2013
Posty: 881

PostWysłany: Czw 30 Cze 2016, 18:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

monimoni widzę, że niespodzianek Wam nie brakowało język Ale dobrze, że wszystko się udało i jesteście zadowoleni uśmiech Wianek, fryzura, makijaż, sukienka - wszystko pięknie współgrało uśmiech Wyglądaliście cudownie uśmiech
Wszystkiego dobrego na Nowej Drodze Życia uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serena
maniak
maniak


Dołączył: 27 Sie 2013
Posty: 1583

PostWysłany: Pią 1 Lip 2016, 5:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje, kolejne piękna Młoda Para na forum uśmiech Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia uśmiech
_________________
Taka zwykła wariatka,czyli zło konieczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Pon 4 Lip 2016, 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piękna Ty, piękna sukienka, piękny wianek... nie było widać twoich ramion przynajmniej na tych zdjęciach gdzie miałaś koroneczkę na ramionach.

W takim razie skoro wszystko się udało, mogę życzyć Młodej Parze szczęścia na nowej drodze życia.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monimoni
bywalec
bywalec


Dołączył: 11 Sty 2016
Posty: 121

PostWysłany: Pon 4 Lip 2016, 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję uśmiech

Dostałam właśnie surowe zdjęcia od fotografa- uf na szczęście mojej opalenizny nie było aż tak widać język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Sro 6 Lip 2016, 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję ! Wyglądaliście przepięknie!
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monimoni
bywalec
bywalec


Dołączył: 11 Sty 2016
Posty: 121

PostWysłany: Pon 11 Lip 2016, 9:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

efkalinka napisał:
Gratuluję ! Wyglądaliście przepięknie!


dzięki! uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sreg
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Mar 2008
Posty: 356
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 14 Lip 2016, 10:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ojej jak pięknie! monimoni wyglądaliście razem z mężem idealnie, ten wianek! Super, gratuluję! oklaski serducho serduszka
_________________
Zapraszam http://www.idmultimedia.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group