Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

wyciskarki do owoców i warzyw
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
racionale
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Mar 2015
Posty: 45

PostWysłany: Czw 23 Cze 2016, 13:28    Temat postu: wyciskarki do owoców i warzyw Odpowiedz z cytatem

wyciskarki do owoców i warzyw są coraz popularniejsze. Sami stosujecie? Jakie modele najczęściej? Jakie owoce najbardziej smakują?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
skonieczny
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Sie 2016
Posty: 5
Skąd: Ciechocinek

PostWysłany: Wto 30 Sie 2016, 21:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w domu często robię owocowe smoothie. polecam bo naprawde dobre!
_________________
Naj­ważniej­sze zwy­cięstwa przychodzą zaw­sze po naj­większych tru­dach, po­nieważ wszys­tkie in­ne po­zos­tają niedocenione.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anegdotka
kandydat
kandydat


Dołączył: 31 Maj 2016
Posty: 11
Skąd: kraków

PostWysłany: Czw 1 Wrz 2016, 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam taką ręczną wyciskarkę do cytrusów z Duka, ale rewelacyjnie się sprawdza jak dla naszych potrzeb https://dukapolska.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
loli
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Wrz 2016
Posty: 1

PostWysłany: Czw 15 Wrz 2016, 8:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam i bardzo sobie chwalę. uśmiech I wrzucam nie tylko owoce, ale prawie wszytsko co mi wpadnie do rąk oczko O dziwo zawsze wychodzi z tego coś dobrego. Tylko jak już będziesz kupować to na własnym doświadczeniu Ci powiem, że lepiej dołożyć trochę kasy i kupić porządną (raz kupiłam taką za 3 stówki i posłużyła mi dwa miesiące:p).
Z tych dobrych firm to np.: kuvings, hurom, omega, mastone
Ja mam właśnie Hurom DT, jednoślimakową ( coś takiego: http://sokowo.pl/wyciskarki-do-sokow/wyciskarki-jednoslimakowe/ ) i chyba nie zdecydowałabym się wydać tyle kasy gdyby nie to, że u nas te soki pije się w ilościach hurtowych! uśmiech
Na tej stronce jest dobre porównanie wyciskarek http://ogarnieci.pl/5945,Wyciskarki.html no i na pierwszym miejscu jest Kuvings C9500 ale kosztuje już ponad dwa tysiaki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Delix
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Wrz 2016
Posty: 10
Skąd: Białowieża

PostWysłany: Sro 28 Wrz 2016, 16:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanów się czy wolisz sok bardziej gęsty z drobinkami z miąższu z owoców i warzyw, czy sok bardziej klarowny (wodnisty). Sokowirówki wyciskają najbardziej klarowne soki (niemalże „kolorową wodę”) co niestety przekłada się na ich niską jakość (zawierają mniej witamin niż sok z wyciskarki). Jeżeli jednak chcesz pić bardziej klarowne soki, a możesz „przymknąć oko” na gorszą jakość soku, to lepsza będzie sokowirówka. Jeżeli z kolei preferujesz gęste soki, bardziej wartościowe Twój wybór powinien kierować się w stronę wyciskarki do soków. Poszczególne wyciskarki także różnią się pod względem gęstości wyciskanych soków – najbardziej klarowne wyciśnie wyciskarka Sana EUJ-808, umiarkowanie klarowne - Sana EUJ-707 oraz Omega 8006, natomiast „najgęstsze” wyciskarki Omega VRT352F i VRT402.
_________________
Zajrzyj w siebie! W twoim wnętrzu jest źródło, które nigdy nie wyschnie jeśli potrafisz je odszukać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Sro 4 Sty 2017, 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też sobie w końcu kupiłam wyciskarkę. Owoce jakie takie trochę mi już obrzydły a w diecie na zaparcia mam ich jednak sporo. Teraz piję soki owocowe i w razie problemów stosuję dicopeg 10g i jak na razie jest wszystko ok uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Nie 5 Lut 2017, 9:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się właśnie zastanawiam nad kupnem wyciskarki. Myślałam też o sokowirówce, ale czytałam, że wyciskarki są dużo cichsze, no i można z ich pomocą robić też soki z owoców miękkich, takich jak banany czy winogrona. Myślę, że całkiem dobrym rozwiązaniem mogą być takie wyciskarki: https://hurom.com.pl/pol_m_Seria_Wszystkie-182.html. Koniecznie rzućcie okiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MartaWodz
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Lut 2017
Posty: 8
Skąd: Toruń

PostWysłany: Wto 14 Lut 2017, 23:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od Huroma bardziej polecam Kuvingsa, mam model b600 i patrząc nawet na porównania na youtube widać ze Hurom zacina się przy twardych warzywach takich jak marchewka, burak czy seler smutny trzeba wtedy wrzucać wsteczny bieg i nie wiadomo czy nie pęknie jakiś element od naporu warzywa.
Mam sito do klarownego soku jak i do smoothie (koktajlu), dodatkowo kupiłam jeszcze za 50zł do robienia lodów z zamrożonych owoców z dodatkiem mleka uśmiech.
Muszę przyznać że troche to kosztowało bo kupiłam ją 2lata temu i zapłaciłam 2.200zł ale uważam ze to jeden z najlepszych zakupów! I do tej pory ani jedna część się nie zepsuła uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kitka90
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Lut 2017
Posty: 30
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw 2 Mar 2017, 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kto Ci takich głupot naopowiadał że Hurom się zacina. Jak się napcha żeby nie zdążyło przecisnąć to może choć nieraz ze swoim się zagapiłam i nigdy w życiu jeszcze się nie zaciał....To właśnie Kuvingsa reklamują jako big mouth, niby wrzucasz cały burak a co z tego jak się blokuje i trzeba używać mega dużo siły żeby popchnąć dalej...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nasturcja111
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Mar 2017
Posty: 18
Skąd: Wałbrzych

PostWysłany: Pią 3 Mar 2017, 15:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jaką Ty masz Kitka dokładnie? Sama się rozglądam z a takim sprzętem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group