Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

sklep medyczny
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
papatki19
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Sie 2020
Posty: 344

PostWysłany: Sob 3 Lip 2021, 15:41    Temat postu: sklep medyczny Odpowiedz z cytatem

Witam, mój maluch ostatnio sporo choruje i postanowiłam zamówić termometr bezdotykowy. Zależy mi na dobrym jakościowo sprzęcie. Na stronie internetowej Diagnosis znalazłam kilka modeli. Zamawialiście coś stamtąd? Jakie są Wasze opinie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Junsa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2021
Posty: 857

PostWysłany: Pią 8 Paź 2021, 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasem warto też sprawdzić pobliskie apteki. U mnie tak było, kiedy szukałam dla babci wkładek i podkładów chłonnych - chciałam kupić jej większą ilość, żeby miała zapas. I okazało się, że w DOZie mają najlepsze ceny na takie produkty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maddika
bywalec
bywalec


Dołączył: 01 Paź 2021
Posty: 138

PostWysłany: Sob 23 Paź 2021, 15:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co wiem to w DOZ można dostać też darmowe próbki produktów higienicznych, jeśli np. nie mamy pewności co do rozmiaru jaki wybrać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Junsa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2021
Posty: 857

PostWysłany: Czw 18 Lis 2021, 20:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, to prawda. U nas były dostępne takie próbki na standzie w DOZie. Bardzo dobra opcja, żeby wybrać sobie odpowiedni rodzaj.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hylia7044
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Paź 2021
Posty: 245

PostWysłany: Pon 22 Lis 2021, 16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może sprawdźcie na stronę https://platformaratownicza.pl/14-defibrylatory tutaj jest mnóstwo ofert na sprzęt i akcesoria medyczne. Ta firma posiada najlepszy i sprawdzony sprzęt. Mają szeroką ofertę i atrakcyjne ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maddika
bywalec
bywalec


Dołączył: 01 Paź 2021
Posty: 138

PostWysłany: Czw 2 Gru 2021, 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajna jest ta inicjatywa DOZ, nie trzeba kupować kota w worku, można sprawdzić jaki rodzaj wkładek nam najbardziej pasuje jeszcze przed zakupem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Solution
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 728

PostWysłany: Nie 5 Gru 2021, 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osoby niepełnosprawne bardzo często potrzebują fachowego wsparcia, choćby w przypadku wyboru wózków elektrycznych inwalidzkich https://www.prolifter.pl/wozki-elektryczne-inwalidzkie-c-9.html Dobrze mieć zaprzyjaźniony sklep w którym będą potrafili doradzić, przedstawić specyfikację produktu, po prostu pomóc w wyborze, a jak trzeba i doradzić, jak taki wózek uruchomić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1297

PostWysłany: Sro 22 Gru 2021, 16:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o sprzęt medyczny to najlepiej zakupić go tutaj https://strefa-zdrowia.com.pl/ bo masz wszystko i w atrakcyjnych cenach. Mają sprzęt zarówno dla dorosłych jak i dzieci więc na pewno znajdziesz to czego ci aktualnie potrzeba. Oprócz sprzętu medycznego mają także sprzęt rehabilitacyjny także na wynajem co ułatwia sprawę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaśkaa23
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 701

PostWysłany: Wto 28 Gru 2021, 13:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj pojawia się pytanie, o jakich konkretnie środkach mówimy? Jeśli chodzi o specjalistyczne produkty, takie jak żywność medyczna, to powinniscie korzystać tylko z miejsc sprawdzonych. Ja na ten temat czytałam w https://spacemed.pl/pl/c/Zywienie-medyczne/441 Takie produkty mogą realnie przyczynić się do poprawy stanu Waszego zdrowia, więc jeśli lekarz zaleci taki dodatek do diety, to powinniście z tego skorzystać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maddika
bywalec
bywalec


Dołączył: 01 Paź 2021
Posty: 138

PostWysłany: Wto 28 Gru 2021, 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja właśnie skorzystałam z zaufanej apteki DOZ, oni mają nadal ofertę z darmowymi próbkami środków higienicznych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group