Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Nasz wspólny biznes

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lola42
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Sie 2020
Posty: 176

PostWysłany: Pią 18 Cze 2021, 15:58    Temat postu: Nasz wspólny biznes Odpowiedz z cytatem

Planujemy z mężem założyć własną działalność gospodarczą. W tym celu szukamy biura rachunkowego, które świadczy usługi w zakresie obsługa księgowa warszawa. Korzystacie może z podobnych usług i możecie nam pomóc?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andżelisia1
maniak
maniak


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1129

PostWysłany: Pią 3 Lut 2023, 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co słyszałam to dużym ułatwieniem dla biur rachunkowych jest https://www.oscbr.pl/ . Sama mam w planach skorzystać z tego rozwiązania, ponieważ jednak bardzo wiele osób polecało mi ten program
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Margolcia33
maniak
maniak


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1269

PostWysłany: Sob 18 Lut 2023, 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim na samym początku również bardzo ważnym jest to aby wiedzieć także jak właśnie założyć firmę i o czym najlepiej pamiętać. Na pewno bardzo dobrze takie kwestie zostały wyjaśnione na stronie https://ciechpress.pl/ciechanow/planujesz-zalozyc-firme-juz-dzis-pomysl-o-jej-promocji i jestem zdania, że dobrze jest się z nimi zapoznać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bemard
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Lut 2023
Posty: 4
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon 20 Lut 2023, 15:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może otwórzcie jakiś lokal gastronomiczny?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Margolcia33
maniak
maniak


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1269

PostWysłany: Nie 26 Lut 2023, 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak naprawdę gdy jeszcze chodzi o same biznesy to ja również zaczęłam zastanawiać się nad tym jaki jest w ogóle koszt Amazon FBA. Na całe szczęście udało mi się również natrafić na bardzo ciekawy wpis https://taxology.co/pl/blog/koszty-amazon-fba/ gdzie moim zdaniem świetnie o tym napisano.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2017
Posty: 774

PostWysłany: Wto 4 Lip 2023, 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to naprawdę sprawdzam sobie niektóre elementy , bo w biznesie transportowym ciągle coś się zmienia. Jednak to nie jest tak, że ja się nie przygotuję, wolę się na spokojnie przygotować, No wiecie, wszystko muszę wiedzieć. I coś takiego jak pieczęć prewencyjna mnie zaciekawiło. No wiem, co to znaczy, a jest potrzebne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andżelisia1
maniak
maniak


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1129

PostWysłany: Nie 16 Lip 2023, 9:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze mówiąc ja zastanawiam się nad https://www.oscbr.pl/ . Podobno system jest bardzo rozbudowany i przede wszystkim potrafi bardzo ułatwić pracę co jest też ważne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dagmasia
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Maj 2017
Posty: 206

PostWysłany: Wto 24 Paź 2023, 23:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozwijając firmę, trzeba wziąć pod uwagę wiele rzeczy i wziąć na siebie wiele obowiązków. Dla przedsiębiorców korzystne może być skorzystanie z usług faktoringowych rzetelnej i doświadczonej firmy faktoringowej, takiej jak AFORTI Factor. Ich usługi mogą pomóc firmom uzyskać stabilność finansową i dostęp do szybkich funduszy wspierających dynamiczny rozwój.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Margolcia33
maniak
maniak


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1269

PostWysłany: Pią 27 Paź 2023, 8:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy przedsiębiorca prowadzący handel międzynarodowy z pewnością spotkał się z terminem "numer EORI". To ważny element w procesie celnym, który ułatwia wymianę handlową z krajami spoza Unii Europejskiej. Jeśli nie jesteś pewien, kiedy dokładnie powinieneś się zarejestrować i uzyskać ten numer, polecam lekturę tego artykułu https://www.super-nowa.pl/wiadomosci-cat/art-kiedy-nalezy-uzyskac-numer-eori-,13398 który dostarczy ci niezbędnych informacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group