Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Poprawiny - co założyć?
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zainteresowana
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Kwi 2017
Posty: 3

PostWysłany: Czw 20 Kwi 2017, 15:09    Temat postu: Poprawiny - co założyć? Odpowiedz z cytatem

Długo się zastanawiałam co wybrać na poprawiny, ponieważ u mnie w rodzinie poprawiny obchodzi się jak drugie wesele;)
W końcu wybór padł na:

https://web.facebook.com/HSsuknie/photos/rpp.601878653335539/612081968981874/?type=3&theater

ale jeszcze się zastanawiam czy zostać przy tym projekcie czy nie zmodyfikować go trochę i zamiast białego koloru to zrobić bardzo jasny szary żeby później móc suknię założyć jeszcze na inne okazje;)
Pani powiedziała, że to żaden problem ponieważ wszystkie suknie szyją od podstaw i wszystkie modyfikacje projektów są możliwe o ile są technicznie wykonalne.

Sama już nie wiem, którą wybrać, czy myślicie że w połączeniu z jasnym szarym będzie równie ładna?pytajnik
Z góry dziękuję za porady:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniusia
maniak
maniak


Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 1430
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob 22 Lip 2017, 17:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć dziewczyny,

mam pytanie jakie buty byście założyły do tej sukienki? Myślałam o niebieskich, błękitnych, ale sama nie wiem ;/ Będę wdzięczna za każdą sugestię wesoły



_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monika90
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Lip 2017
Posty: 209

PostWysłany: Nie 23 Lip 2017, 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aniusia napisał:
Cześć dziewczyny,

mam pytanie jakie buty byście założyły do tej sukienki? Myślałam o niebieskich, błękitnych, ale sama nie wiem ;/ Będę wdzięczna za każdą sugestię wesoły




Wydaje mi sie, ze do tej sukienki powinnas zalozyc raczej delikatne buty uśmiech ja poszlabym albo w delikatne sandalki, albo w szpilki w tym stylu https://multu.pl/ciemnobezowe-szpilki-scarlett-xmuopvk20-a11 - sama je nosze i sa naprawde wygodne uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koncia
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Sty 2016
Posty: 5

PostWysłany: Nie 30 Lip 2017, 9:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anusia, ja też bym wybrała jakieś delikatne sandałki do tej sukienki uśmiech
Pomyśl też może o kolorze nude.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Sro 30 Sie 2017, 11:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry artykuł ,polecam sobie zajrzec:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
miroo456
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Wrz 2017
Posty: 3

PostWysłany: Czw 21 Wrz 2017, 17:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podoba mi się to co opisaliście. Rewelacja wykrzyknik
_________________
strona
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group