Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kawa czy herbata
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Forumki w kuchni
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Sro 8 Lis 2017, 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem kawoszem - nie wyobrażam sobie funkcjonowania bez tego napoju! Herbatę również lubię, ale nic nie daje mi takiego "kopa" jak kawa... Z uwagi na to, że nieco znudziła mi się standardowa, czarna kawa, rozważam zakup ekspresu na kapsułki. Zauważyłem, że wykupując abonament na kawę w tej firmie: https://baristacaffe.pl/ - ekspres można otrzymać za symboliczną złotówkę!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matrimonio
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 409

PostWysłany: Czw 16 Lis 2017, 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam zamiar wypróbować yerba mate. Chciałabym odstawić kawę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Pon 29 Sty 2018, 9:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest całkiem niezła ale trzeba się przyzwyczaić, ja wolę normalna warszawską kranówkę z plasterkiem cytryny, też dobrze pobudza, nauczyłam się ją pić latem i tam mi do dziś zostało uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
noya
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lis 2017
Posty: 150

PostWysłany: Wto 6 Lut 2018, 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo lubię kawę, najchętniej piję taką ładnie zaparzoną latte z wzorkami https://www.darnatury.pl/blog/article/wzorki-na-kawie-mozesz-zrobic-je-sam , sama też uczę się je robić, to wcale nie takie trudne jak mi się wydawało uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Czw 8 Lut 2018, 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

arvena napisał:
Jest całkiem niezła ale trzeba się przyzwyczaić, ja wolę normalna warszawską kranówkę z plasterkiem cytryny, też dobrze pobudza, nauczyłam się ją pić latem i tam mi do dziś zostało uśmiech


Sama równiez lubię pić wodę i piję ją codziennie ( przynajmniej 2 litry co poczatkowo było trudne, ale teraz myślę,że jest to w sumie kwestia przyzwyczajenia). Kawę i herbatę również piję bo lubię. Nie wyobrażam sobie godziny 9 bez kawki z czymś słodkim .Mam wtedy spadek formy i coś takiego znacznie pobudza mnie do pracy....

Jeśli preferujesz wodę z kranu to zastanów się nad jej uzdatnieniem. Czyli nad zamontowaniem sobie w domu zmiękczacza:
http://cosmowater.pl/uzdatnianie-wody-dlaczego/woda-w-domu/

Zobacz sobie ile korzyści to przyniesie. Nie tylko dla smaku wody, ale również i dla domowych urządzeń.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
welonowa89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 589

PostWysłany: Nie 11 Mar 2018, 16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

arvena napisał:
Jest całkiem niezła ale trzeba się przyzwyczaić, ja wolę normalna warszawską kranówkę z plasterkiem cytryny, też dobrze pobudza, nauczyłam się ją pić latem i tam mi do dziś zostało uśmiech


Jak już pijesz wodę, żeby przynieść w ten sposób jakieś korzyści dla organizmu, to lepiej weź pod uwagę wodę mineralną.
Kranówka ugasi pragnienie i tyle.
Pewną ciekawostką jest taki ranking wodamineralna.netmark.pl/ gdzie można sprawdzić ile składników mineralnych mają poszczególne wody.
To ułatwi wybór.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
surek
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Mar 2018
Posty: 4

PostWysłany: Nie 25 Mar 2018, 15:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie, szukam jakiś ludzi którzy bardzo lubią pić herbatę. Na https://sunlife.com.pl/herbata-zielona,57.html znalazłem super herbatkę i chyba ją kupię, może ktoś z was kiedyś taką pił i jest w stanie mi coś doradzić? Będę wdzięczny za wszelkie informacje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Sro 4 Kwi 2018, 8:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie kawa uśmiech Ale nigdy byle jaka - najlepsze są kawy z https://www.manufakturakawy.com/. Od dłuższego czasu już zamawiam kawy tylko z tej palarni kaw i jestem bardzo zadowolona. Polecam wypróbować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
trampki
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Maj 2017
Posty: 12

PostWysłany: Sob 7 Kwi 2018, 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie najlepsze są herbaty w saszetkach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krzysiu92
początkujący
początkujący


Dołączył: 31 Mar 2018
Posty: 5
Skąd: Cieszyn

PostWysłany: Nie 8 Kwi 2018, 22:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam obydwie opcje. Rano zawsze kawa, a herbata bardziej wieczorami.
_________________
Śmierć nie przygnębia - czyni cie tylko pustym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Forumki w kuchni Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group