Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kawa czy herbata
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Forumki w kuchni
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rozza
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 246

PostWysłany: Sro 18 Maj 2016, 7:41    Temat postu: Kawa czy herbata Odpowiedz z cytatem

Co pijecie na co dzień Co Wam bardziej smakuje?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagnam
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 461

PostWysłany: Sro 18 Maj 2016, 11:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od jakiegoś czasu nie piję kawy. Jeśłi już to bardzo rzadko,. na przykład jak jestem u kogoś w odwiedzinach. Źle sie po niej czułam Kawa wypłukiwała u mnie z organizmu magnez.

Wolę herbatę. Lubię próbować róznych smaków, nie ograniczam sie na pewno jedynie do tradycyjnej czarnej. Świetne herbatki ma moim zdaniem na przykład bifix: http://www.bifix.pl/ . Zdecydowanie jedne z moich ulubionych herbat. Bardzo aromatyczne. Świetna jest ich herbatka z miodem:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
matrimonio
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 409

PostWysłany: Wto 31 Maj 2016, 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kawę muszę pić, ponieważ jestem od niej uzależniona oczko. Ale po herbaty rzadko sięgam, wolę pić wodę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vudankim
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 69

PostWysłany: Nie 24 Lip 2016, 10:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

matrimonio napisał:
Kawę muszę pić, ponieważ jestem od niej uzależniona oczko. Ale po herbaty rzadko sięgam, wolę pić wodę.


ja też jestem uzależniona od kawy i bardzo często ją piję. Znalazłam ostatnio bardzo fajną ofertę firmy Coffee Company z Krakowa http://kawoserwis.pl/. Posiadają oni 3 rodzaje kaw. Intensa, Aromatico i Crema - na pewno każda z Was wybierze coś dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koraliczek
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Lip 2013
Posty: 26
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pią 29 Lip 2016, 21:59    Temat postu: kawa Odpowiedz z cytatem

Ja akurat bardzo lubię kawę, a w szczególności tą: https://www.hotpurecoffee.com/. Jest przepyszna i naprawdę aromatyczna. Jej producenci sami wybierają ziarna i ręcznie wypalają kawę w tradycyjnych piecach małych, kameralnych palarni. Kawę można zamówić w dostawie co 2- lub co 4-tygdoniowej, w formie subskrypcji na podanej przeze mnie wyżej stronie. Są cztery warianty smakowe, można tez wybrać, czy chcemy dostawać kawę w ziarnach czy mieloną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gosza
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 8

PostWysłany: Wto 29 Lis 2016, 9:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

staram się ograniczyć do wody chociaż pije przynajmniej jedną kawkę dziennie oczko

--
rachunkowość studia warszawa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sikorka
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Gru 2010
Posty: 196

PostWysłany: Wto 29 Lis 2016, 23:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na co dzień na ogół piję arizona napój https://www.frisco.pl/pid,85207/n,arizona-napoj-green-tea-z-zen-szeniem-i-miodem-pet/stn,product . Jakoś tak przypadł mi do gustu. Przestałam już pić te wody gazowane, teraz tylko zielona herbatka i miód uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Drakhtul
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Sie 2016
Posty: 13

PostWysłany: Sro 30 Lis 2016, 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Glownie to woda. Kawy nigdy nie pilem. Herbata to jak jest bardzo zimno na dworze i ogladam jakis film.
_________________
nie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SandraLis
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Sty 2017
Posty: 63

PostWysłany: Wto 10 Sty 2017, 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zarówno kawa jak i herbata to całkiem zdrowe napoje, które w rozsądnych ilościach mają naprawdę świetne właściwości. Niektóre pomagają w oczyszczeniu organizmu, inne wspomagają proces odchudzania. Ale niemal każdy tego typu produkt charakteryzuje się doskonałym smakiem oraz aromatem. Ja herbaty zamawiam głównie za pośrednictwem internetu na szlachetnysmak.pl, głównie dlatego że brakuje mi wolnego czasu. Herbaty, które otrzymuję są naprawdę dobre.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
latka
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Sty 2017
Posty: 9

PostWysłany: Wto 10 Sty 2017, 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście o wiele bardziej przepadam za kawą. Tak już mam i pewnie się to nie zmieni, ponieważ tak podpowiadają mi moje kubki smakowe. Wydaje mi się, że nic nie daje tyle energii co filiżanka po śniadaniu. Dziś, kiedy mamy urządzenia takie jak ekspresy do kawy automatyczne, cały proces zajmuje dosłownie chwilę. Więcej o ich funkcjach można przeczytać tutaj: www.krups.com.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Forumki w kuchni Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group