Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kompleksy na punkcie małej męskości
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Seks przed ślubem
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Czw 28 Kwi 2016, 5:28    Temat postu: Kompleksy na punkcie małej męskości Odpowiedz z cytatem

Mój facet ma kompleksy na punkcie małego rozmiaru swojej męskości. W zasadzie to mi nie przeszkadza - ale weź wytłumacz to facetowi. To tak jak niektóre kobiety przejmują się tym, że mają zbyt małe piersi.
Czy któraś z was miała kiedyś coś podobnego?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rozza
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 246

PostWysłany: Sro 4 Maj 2016, 4:59    Temat postu: Re: Kompleksy na punkcie małej męskości Odpowiedz z cytatem

berka napisał:
Mój facet ma kompleksy na punkcie małego rozmiaru swojej męskości. W zasadzie to mi nie przeszkadza - ale weź wytłumacz to facetowi. To tak jak niektóre kobiety przejmują się tym, że mają zbyt małe piersi.
Czy któraś z was miała kiedyś coś podobnego?


Na punkcie swojego penisa? Very Happy Nie , nie miałam ale mój facet miał. I to chyba normalne u mężczyzn. Nie wiem co oni mają z tą swoją wielkością penisa.... Większość narzeka,ze mogłoby mieć wieksze penisy. Myslę,ze w mniejszości byliby mężczyźni narzekający,ze mają za duże....
Poza tym można sobie trochę penisa powiększyć. Na przykład są tabletki Penilarge. Moj przyjmował...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Czw 5 Maj 2016, 5:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyjmował? Napisz coś więcej na ten temat... czy były jakieś efekty, skutki uboczne?
Kolejna sprawa to ile to może kosztować? Czy są jakieś przeciwwskazania. Bedę wdzięczna za trochę więcej informacji na temat całe sytuacji i tego środka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rozza
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 246

PostWysłany: Pią 6 Maj 2016, 5:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skutki takie,że penis się powiększył Nie wierzyłam w to jak zaczął brac, trochę byłam na niego zresztą zła bo nie jest to takie tanie ( kuracja kosztuje jakieś 100 zł na miesiąc). No ale niech mu tam będzie. Po kuracji penis powiekszył sie jednak o jakies 3 cm. Bo nawet mierzyliśmy. Efektów ubocznych chyba brak ale muiałabym jeszcze dopytać się jego język
Zresztą w sieci można sobie poczytać skład tego środka:
https://penilarge.pl/

Zerknij sobie na stronę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Pią 6 Maj 2016, 7:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy możecie te swoje reklamy wywalic z forum ślubnego? Tu jest regulamin i nikt nie skorzysta z Waszych bzdurnych ofert:/
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Camilka
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Lis 2016
Posty: 9

PostWysłany: Sob 7 Sty 2017, 17:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powinnaś z nim rozmawiać, aż w końcu uwierzy. Możesz także mu pomóc: http://erozkosz.pl/powiekszanie-penisa Ważne jednak, aby zrobić to delikatnie, aby go nie urazić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martyna91
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Lis 2016
Posty: 33

PostWysłany: Pią 20 Sty 2017, 10:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozmowa rozmową, a po prostu pokaż mu, że jest Ci dobrze. Możesz wprowadzić też do sypialni jakieś fajne gadżety erotyczne. Bez problemów kupisz je online np. tutaj https://secretplace.pl/. Najlepiej wybierzcie coś wspólnie tak, by obie strony miały zabawę oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia4012
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Sty 2014
Posty: 296

PostWysłany: Pon 20 Lut 2017, 10:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akcesoria z sex shopu to dobry pomysł. W sieci znajdziesz wiele sklepów, jak np. tutaj https://refform.pl/pl/ , w których mają bardzo ekskluzywne gadżety, które warto wprowadzić do swojego życia erotycznego. Nie ma się czego wstydzić. Wiele osób wykorzystuje w łóżku akcesoria erotyczne tylko nie każdy się do tego przyznaje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kitka90
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Lut 2017
Posty: 30
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw 2 Mar 2017, 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiedz mu że samym mieczem walki się nie wygrywa oczko Potrzebny sprawny rycerz Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asiaczek
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Paź 2016
Posty: 21

PostWysłany: Wto 4 Kwi 2017, 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co wiem są do tego rożne pompki cuda, można też korzystać z pierścieni i tego typu sex zabawek popatrz tutaj https://www.kochajsiebie.pl/ w dziale męskim możesz mu coś takiego zakupić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Seks przed ślubem Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group