Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kompleksy na punkcie małej męskości
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Seks przed ślubem
View previous topic :: View next topic  
Author Message
berka
uzależniony
uzależniony


Joined: 28 Feb 2016
Posts: 663

PostPosted: Thu 28 Apr 2016, 5:28    Post subject: Kompleksy na punkcie małej męskości Reply with quote

Mój facet ma kompleksy na punkcie małego rozmiaru swojej męskości. W zasadzie to mi nie przeszkadza - ale weź wytłumacz to facetowi. To tak jak niektóre kobiety przejmują się tym, że mają zbyt małe piersi.
Czy któraś z was miała kiedyś coś podobnego?
Back to top
View user's profile Send private message
rozza
bywalec
bywalec


Joined: 07 Apr 2016
Posts: 246

PostPosted: Wed 4 May 2016, 4:59    Post subject: Re: Kompleksy na punkcie małej męskości Reply with quote

berka wrote:
Mój facet ma kompleksy na punkcie małego rozmiaru swojej męskości. W zasadzie to mi nie przeszkadza - ale weź wytłumacz to facetowi. To tak jak niektóre kobiety przejmują się tym, że mają zbyt małe piersi.
Czy któraś z was miała kiedyś coś podobnego?


Na punkcie swojego penisa? Very Happy Nie , nie miałam ale mój facet miał. I to chyba normalne u mężczyzn. Nie wiem co oni mają z tą swoją wielkością penisa.... Większość narzeka,ze mogłoby mieć wieksze penisy. Myslę,ze w mniejszości byliby mężczyźni narzekający,ze mają za duże....
Poza tym można sobie trochę penisa powiększyć. Na przykład są tabletki Penilarge. Moj przyjmował...
Back to top
View user's profile Send private message
berka
uzależniony
uzależniony


Joined: 28 Feb 2016
Posts: 663

PostPosted: Thu 5 May 2016, 5:39    Post subject: Reply with quote

Przyjmował? Napisz coś więcej na ten temat... czy były jakieś efekty, skutki uboczne?
Kolejna sprawa to ile to może kosztować? Czy są jakieś przeciwwskazania. Bedę wdzięczna za trochę więcej informacji na temat całe sytuacji i tego środka.
Back to top
View user's profile Send private message
rozza
bywalec
bywalec


Joined: 07 Apr 2016
Posts: 246

PostPosted: Fri 6 May 2016, 5:50    Post subject: Reply with quote

Skutki takie,że penis się powiększył Nie wierzyłam w to jak zaczął brac, trochę byłam na niego zresztą zła bo nie jest to takie tanie ( kuracja kosztuje jakieś 100 zł na miesiąc). No ale niech mu tam będzie. Po kuracji penis powiekszył sie jednak o jakies 3 cm. Bo nawet mierzyliśmy. Efektów ubocznych chyba brak ale muiałabym jeszcze dopytać się jego język
Zresztą w sieci można sobie poczytać skład tego środka:
https://penilarge.pl/

Zerknij sobie na stronę.
Back to top
View user's profile Send private message
efkalinka
maniak
maniak


Joined: 17 Jun 2015
Posts: 1194

PostPosted: Fri 6 May 2016, 7:04    Post subject: Reply with quote

Czy możecie te swoje reklamy wywalic z forum ślubnego? Tu jest regulamin i nikt nie skorzysta z Waszych bzdurnych ofert:/
_________________


Back to top
View user's profile Send private message
Camilka
początkujący
początkujący


Joined: 23 Nov 2016
Posts: 9

PostPosted: Sat 7 Jan 2017, 17:13    Post subject: Reply with quote

Powinnaś z nim rozmawiać, aż w końcu uwierzy. Możesz także mu pomóc: http://erozkosz.pl/powiekszanie-penisa Ważne jednak, aby zrobić to delikatnie, aby go nie urazić.
Back to top
View user's profile Send private message
martyna91
kandydat
kandydat


Joined: 27 Nov 2016
Posts: 33

PostPosted: Fri 20 Jan 2017, 10:08    Post subject: Reply with quote

Rozmowa rozmową, a po prostu pokaż mu, że jest Ci dobrze. Możesz wprowadzić też do sypialni jakieś fajne gadżety erotyczne. Bez problemów kupisz je online np. tutaj https://secretplace.pl/. Najlepiej wybierzcie coś wspólnie tak, by obie strony miały zabawę oczko
Back to top
View user's profile Send private message
sylwia4012
gaduła
gaduła


Joined: 26 Jan 2014
Posts: 296

PostPosted: Mon 20 Feb 2017, 10:02    Post subject: Reply with quote

Akcesoria z sex shopu to dobry pomysł. W sieci znajdziesz wiele sklepów, jak np. tutaj https://refform.pl/pl/ , w których mają bardzo ekskluzywne gadżety, które warto wprowadzić do swojego życia erotycznego. Nie ma się czego wstydzić. Wiele osób wykorzystuje w łóżku akcesoria erotyczne tylko nie każdy się do tego przyznaje.
Back to top
View user's profile Send private message
Kitka90
kandydat
kandydat


Joined: 28 Feb 2017
Posts: 30
Location: Gdańsk

PostPosted: Thu 2 Mar 2017, 12:59    Post subject: Reply with quote

Powiedz mu że samym mieczem walki się nie wygrywa oczko Potrzebny sprawny rycerz Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
asiaczek
kandydat
kandydat


Joined: 20 Oct 2016
Posts: 21

PostPosted: Tue 4 Apr 2017, 11:41    Post subject: Reply with quote

Z tego co wiem są do tego rożne pompki cuda, można też korzystać z pierścieni i tego typu sex zabawek popatrz tutaj https://www.kochajsiebie.pl/ w dziale męskim możesz mu coś takiego zakupić.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Seks przed ślubem All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group