Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wakacje 2016
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anegdotka
kandydat
kandydat


Dołączył: 31 Maj 2016
Posty: 11
Skąd: kraków

PostWysłany: Pon 29 Sie 2016, 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W zeszłym roku odkryliśmy takie czarodziejskie miejsce do którego na pewno wrócimy - a mianowicie Rusinowo. To na morzem jak kto nie wiem uśmiech Piekna okolica ale i ośrodek nam się eleganciutki trafił. Zarezerwowaliśmy domek w Bajkowym Zakątku, bo mąż znalazł na ich stronie prezentację multimedialną ośrodka. Super warunki, luksus. Basen, siłownia, plac zabaw, miejsce przyjazne dziciakom www.adam.jaroslawiec.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ona_39
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Kwi 2017
Posty: 1

PostWysłany: Sro 26 Kwi 2017, 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zgodnie z tym co wyczytałam na wakacje123.pl udam się do Egiptu. Nadal są tam spokojne rejony a atrakcje nieziemskie, szczególnie teraz są w dobrej cenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Czw 11 Maj 2017, 7:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim marzeniem jest Australia. Zawsze marzyłam o tym, aby wybrać się tam na wakacje. Na dodatek świetnym pomysłem będzie wynajęcie jachtu. Polecam przejrzeć ofertę firmy Globtourist: http://www.globtourist.com/czartery-jachtow-australia.html. Może i Wam przypadnie do gustu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lasota9aaa
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Maj 2017
Posty: 5

PostWysłany: Pon 15 Maj 2017, 19:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj są też obozy Bułgaria, które ja bym na Waszym miejscu poważnie przemyślał uśmiech
_________________
Nie daj się omamić!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vorsul
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Mar 2017
Posty: 7

PostWysłany: Sro 17 Maj 2017, 10:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem zapalonym podróżnikiem, wielokrotnie decydowałem się na wynajem kampera oraz nocowanie w hotelu - zdecydowanie polecam to pierwsze rozwiązanie. Wygoda, bezpieczeństwo i większa prywatność to tylko początek zalet, które warto wymienić w przypadku tego typu formy noclegu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Pon 29 Maj 2017, 9:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja, tegoroczne wakacje zamierzam spędzić nad morzem, w Gdańsku. Nie chcę jednak przez cały dzień leżeć na słońcu - to nie w moim stylu, dlatego najprawdopodobniej wieczorami będę chodzić na spektakle do tego teatru: http://teatrszekspirowski.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
drapino9
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Cze 2017
Posty: 5

PostWysłany: Czw 15 Cze 2017, 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co myślicie o Korfu? Warto się tam Waszym zdaniem wybrać? Tu są moim zdaniem bardzo fajnie opisane wycieczki po Korfu uśmiech Można też tutaj znaleźć dość interesujące atrakcje na korfu oraz korfu atrakcje turystyczne.
_________________
Życie jest wspaniałe!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adamila021
bywalec
bywalec


Dołączył: 15 Mar 2017
Posty: 142

PostWysłany: Czw 15 Cze 2017, 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kochane a co planujecie w 2017? Ja się też właśnie nad Korfu zastanawiam ale kusi mnie bardziej Teneryfa. Jak tylko znajde jakies fajne, tanie loty to rezerwujemy z rodzinką piekne apartamenty blisko plazy http://happyapartmentstenerife.com/pl/ i lecimy uśmiech Poogladajcie sobie zdjecia z Teneryfy, na pewno sie zakochacie w tym miejscu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
baya
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Cze 2017
Posty: 26

PostWysłany: Sro 28 Cze 2017, 8:36    Temat postu: Rusinowo Odpowiedz z cytatem

my w sierpniu jedziemy do Rusinowa, mamy domek wynajęty w osrodku Bajkowy Zakątek. Byliśmy tam dwa lata temu, teraz znowu jedziemy. Super tam jest http://www.adam.jaroslawiec.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kangroo
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 5
Skąd: Nasielsk

PostWysłany: Czw 28 Wrz 2017, 20:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A Disneyland w Paryżu? Jest według Was wart zobaczenia? Czy ktoś z Was tam był i może się na ten temat wypowiedzieć?
_________________
Często nie zdajemy sobie sprawy z wagi problemów obciążających istoty nam najbliższe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group