Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wakacje 2016
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
koraliczek
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Lip 2013
Posty: 26
Skąd: Katowice

PostWysłany: Nie 24 Kwi 2016, 16:22    Temat postu: Wakacje 2016 Odpowiedz z cytatem

Gdzie planujecie spędzić tegoroczne wakacje? Możecie polecić jakieś fajne i niedrogie miejsca, zwłaszcza nad Bałtykiem. Trójmiasto troszkę drogie, ale może macie jakieś sprawdzone miejscówki? Ja do tej wyjeżdżałam do Łeby, ale chcemy teraz zahaczyć też o jakieś inne nadmorskie miejscowości. A jeśli Wy też lubicie Łebę, to ja od siebie polecam Wam tę bazę noclegową: https://www.lebanoclegi.pl/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kow_da
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 3
Skąd: Wągrowiec

PostWysłany: Sro 4 Maj 2016, 6:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tegoroczne wakacje spędzę niestety w mieście w którym mieszkam. Jedyną atrakcją będzie wyjście na plażę. Nie mam zbyt dużo czasu gdyż pracuję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martynna27
bywalec
bywalec


Dołączył: 19 Sty 2016
Posty: 104

PostWysłany: Pią 13 Maj 2016, 18:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie martw się kow_da. Sama przez ostatnie 3 lata nie miałam urlopu z prawdziwego zdarzenia, ale w tym roku nie odpuszczę i zamierzam wybrać się ze swoją rodzinką na camping do Włoch. Znalazłam jakiś czas temu świetną stronkę, a konkretnie CampRest http://www.camprest.com/pl , na którym można znaleźć całe mnóstwo ciekawych informacji na temat podróżowania po Europie i bazy polecanych campingów, więc na pewno na jeden z nich się zdecyduję. Na Twoje wymarzone wakacje też przyjdzie pora:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Czw 16 Cze 2016, 18:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o stronkę CampRest to ja często korzystam z ich listy campingów w całej Europie: https://www.camprest.com/pl/lista-campingow. To bardzo przydatne, szczególnie gdy poszukuję inspiracji, gdzie tu dalej jechać uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
twrz990
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Cze 2016
Posty: 4

PostWysłany: Wto 28 Cze 2016, 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawa oferta. Muszę nad tym pomyśleć Very Happy
_________________
http://www.apartments4u.pl/pl/apartments/1/apartamenty-krakow/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LukaszAB
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Lip 2016
Posty: 7
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sob 9 Lip 2016, 14:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jak co roku wybieram się na HEL na Kitesurfingu pośmigać ;D Polecam, najlepsze miejsce do nauki Cool
_________________
Sprawdzone sposoby na przebarwienia skóry i plamy po trądziku na stronie Gładka Cera
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arew33
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Sie 2016
Posty: 3
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Wto 2 Sie 2016, 17:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w ogole nie mam urlopu i siedze cale lato w pracy. Ale moze w listopadzie jakis wypad do cieplego kraju? Tylko gdzie... teraz strach gdziekolwiek wyjezdzac smutny
_________________
ecoportal.com.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 737

PostWysłany: Nie 7 Sie 2016, 16:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lato powoli dobiega końca ale za rok jest kolejne uśmiech Dlatego warto rzucić okiem na propozycję firmy Globtourist http://www.globtourist.com/ czyli aktywny wypoczynek na wodzie. Co powiecie na taki rejs żeglarski po basenie Morza Śródziemnego? Dla mnie to idealna opcja na wypoczynek i dlatego zastanawiam się nad takim wyjazdem na przyszły rok uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nataliaM12
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Sie 2016
Posty: 5

PostWysłany: Wto 9 Sie 2016, 9:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Urlop jeszcze przede mną uśmiech Za tydzień wyjeżdżam z rodzinką do Chorwacji oczko a pod koniec września w góry, Zakopane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
miliwanili13
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Sie 2016
Posty: 1

PostWysłany: Pon 15 Sie 2016, 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktoś może mi polecić jakiś dobry hotel/pensjonat w okolicach Soliny? Wybieram się w Bieszczady i zupełnie nie znam tamtych stron :/
_________________
polskabankowosc.com.pl - najlepsze kredyty samochodowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group