Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Mama Pany Młodej

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kasiulka59
gaduła
gaduła


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 333
Skąd: ojj tam daleko :)

PostWysłany: Czw 14 Kwi 2016, 14:43    Temat postu: Mama Pany Młodej Odpowiedz z cytatem

Witajcie.
Mam pytanie czy Mama Panny Młodej powinna w dniu slubu córki ubrać biała ( delikatnie kremową) sukienkę i biały płaszcz? Mi się wydaje że to kolory poniekąd zarezerwowane dla panny młodej. Co o tym sądzicie ? Jak wasze mamy ubierają się bądź były ubrane ?
_________________


"Małżeństwo – zdarzenie, po którym mężczyzna przestaje kupować kwiaty, a zaczyna kupować warzywa. "
A.Uniechowski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monimoni
bywalec
bywalec


Dołączył: 11 Sty 2016
Posty: 121

PostWysłany: Pon 18 Kwi 2016, 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem tak, nie mam problemu, aby ktoś założył biel na mój ślub, no chyba że cała stylizacja będzie już na maksa zajeżdżać ślubną - np długa suknia plus kwiaty we włosach.

Wiem o co Ci chodzi, ja miałam problem z siostrą bo chciała tak jak ja wianek na głowie i długą suknie (nie wiem w jakim kolorze). Jednak moja mama jej powiedziała, że nie będzie to dobre. W końcu to mój dzień. A moja siostra i tak skradnie uwagę bo nikt jej nie widział 4 lata...

Moja mama do kościoła ma sukienkę w kolorze lawendowym/ liliowym jest piękna uśmiech Śmieje się, że będzie pasować do moich kwiatów i do motywu przewodniego język Na wesele planuje mieć inną sukienkę, ale nie wiem w jakim kolorze uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Pon 18 Kwi 2016, 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasiu ja mam akurat takie samo zdanie jak Ty w tym temacie. Nie podoba mi się jak ktoś na wesele ubiera na biało i już.
Moja mama idzie w czerwieni lub/i fuksji.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Pon 18 Kwi 2016, 18:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

efkalinka napisał:
Kasiu ja mam akurat takie samo zdanie jak Ty w tym temacie. Nie podoba mi się jak ktoś na wesele ubiera na biało i już.
Moja mama idzie w czerwieni lub/i fuksji.


Ja byłam strasznie wyczulona na biały kolor u swoich gości na szczęście tylko jedna koleżanka ubrała białą sukienkę ale z cekinową górą więc nie rzucała się w oczy, najbardziej zdenerwowałam się na wieczorze panieńskim tylko ja miałam mieć biała sukienkę reszta miała ubrać się jak chce a tu taka lala wyskoczyła mi w bieli uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kociak8686
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Kwi 2016
Posty: 4

PostWysłany: Sro 20 Kwi 2016, 19:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie miałam z tym problemu, nikt nie miał specjalnie bielszych odcieni, ale chyba by mi to nie przeszkadzało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiulka59
gaduła
gaduła


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 333
Skąd: ojj tam daleko :)

PostWysłany: Sro 20 Kwi 2016, 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fakt nie zapanuje się nad kreacjami wszystkich gości i zdaję sobie sprawę , że na pewno ktoś na biało przyjdzie ubrany. Ale jednak ten dzień goście powinni uszanować i zarezerwować sobie inne kolory. Mnie to osobiście drażni- tak samo czerń.
_________________


"Małżeństwo – zdarzenie, po którym mężczyzna przestaje kupować kwiaty, a zaczyna kupować warzywa. "
A.Uniechowski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group