Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Prezent dla 50 letniej mamy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wolwerko
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Wrz 2016
Posty: 9

PostWysłany: Nie 18 Wrz 2016, 4:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kochana, koniecznie zerknij tutaj http://obcasy.pl/skutecznie-obronic-sie-starzeniem/ to dowiesz się jak skutecznie obronić się przed starzeniem i będzie mogła podpowiedzieć mamie uśmiech Dobry kosmetyk to idealny prezent dla 50-latki, zwłaszcza gdy jest to kosmetyk przeciwzmarszczkowy uśmiech Taka jest moja opinia uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coldi
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Sie 2015
Posty: 290

PostWysłany: Wto 27 Wrz 2016, 16:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że fajnym pomysłem na prezent dla takiej osoby mogły by być woski Yankee Candle, które znajddzieesz np tutaj http://www.zapachyswiata.eu/pol_m_Yankee-Candle_Wosk-zapachowy-923.html jednak do nich potrzebny jest kominek, który kosztuje ok. 72 zł . To fajna opcja na prezent bo przy takich zapachach można się fajnie zrelaksować. Wiem, że można zawsze kupić świece jednak one są mniej wydajne uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porcelanowa
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Lut 2016
Posty: 277

PostWysłany: Nie 9 Paź 2016, 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może jakieś perfumy? Nie wiem, czy słyszałyście kiedykolwiek o arabskich perfumach, to moim zdaniem całkiem ciekawe rozwiązanie. Jeśli interesuje Was ten temat to możecie odwiedzić perfumerię internetową Sense Dubai http://krajowy.biz/firma,plsensedubaicom. Są to bardzo trwałe zapachy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
roxi178roxi
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Paź 2016
Posty: 1

PostWysłany: Sro 12 Paź 2016, 20:57    Temat postu: Biżuteria Odpowiedz z cytatem

Na prezent dla mamy polecam srebrną biżuterię, która moim zdaniem zawsze się sprawdza. Ostatnio przeszukiwałam Internet i znalazłam świetny sklep z biżuterią srebrną , w którym można kupić, np. kolczyki, bransoletki czy też wisiorki. Przecież każda kobieta kocha biżuterię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magda7
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Sie 2015
Posty: 13

PostWysłany: Sob 22 Paź 2016, 20:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a może zafundować mamie weekend w spa. Może wybierzcie się razem mama i córka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagnam
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 461

PostWysłany: Pon 31 Paź 2016, 8:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W koncu zdecydowałam sie na prezent dla mamy. Mama dostała ode mnie obraz . Nie był to zwykły obraz ale kolaż ze zdjęć całej rodziny wydrukowany na płótnie O wiele lepiej to wyglada niż w antyramie.

Zamawiałam na tej stronie:
https://fedkolor.pl/

Można tam przesłać zdjęcia w postaci plików na komputerze, samodzielnie zaprojetkować taki obraz. Dodać różne efekty oraz rzecz jasna wybrać rozmiar.

Aktualnie obraz dumnie wisi w salonie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bhanna
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Lis 2016
Posty: 6

PostWysłany: Pon 14 Lis 2016, 12:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może jakiś gadżet kuchenny, na pewno się sprawdzi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zakro
bywalec
bywalec


Dołączył: 12 Paź 2018
Posty: 106

PostWysłany: Pon 24 Cze 2019, 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może jakąś fajną, niespotykaną herbatę kup? Na tej stronie https://eherbata.pl/search/funkcjonalnosc/%C5%BAr%C3%B3d%C5%82o+witamin+i+minera%C5%82%C3%B3w/ widziałam bardzo duży wybór herbat z całego świata. Mają także w ofercie akcesoria do parzenia herbaty oraz słodycze. Wszystkie produkty są wysokiej jakości oraz w konkurencyjnych cenach. Zamówienia realizują w ekspresowy tempie. Jestem bardzo zadowolona z zakupów u nich.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lubowa
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Kwi 2019
Posty: 108

PostWysłany: Czw 4 Lip 2019, 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja mojej kupiłam lokosuszarkę uśmiech długo szukałam odpowiedniego modelu ale w końcu wybrałam babyliss as 520E, fajnie wygląda, ma jonizację i regulację temperatury, w zestawie jest kilka końcówek więc można sobie poduszyć włosy a potem ułożyć super sprawa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1177

PostWysłany: Nie 7 Lip 2019, 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie dostaliśmy ostatnio dyplomy drewniane: https://www.grawernia.pl/k56,dyplomy-podziekowania-certyfikaty-dyplomy-z-drewna.html i przyznam wam szczerze, że kupiliśmy tego typu dyplom dla naszej mamy. Była naprawdę zadowolona i również dostała go na 50-te urodziny, więc jak najbardziej wam polecam Very Happy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group