Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Prezent dla 50 letniej mamy
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jagnam
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 461

PostWysłany: Czw 14 Kwi 2016, 7:21    Temat postu: Prezent dla 50 letniej mamy Odpowiedz z cytatem

co byście kupili mamie na 50 urodziny? uwielbia eksperymentowac w kuchni i czytac jakieś horrory. jakieś pomysły?

Bo ja już sama nie wiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Pią 15 Kwi 2016, 6:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli mama jest panią domu z prawdziwego zdarzenia to kupiłabym jakis porządny gadżet do mieszkania. Zastanów się na przykład nad świecą Yankee Candle. Pachną bardzo ładnie, jest to prezent bardzo elegancki.
Świetnie pachnie na przykład Sycylijska cytryna:


W tym roku zamówilam już dla mamy na prezent na dzień mamy. Zerknij sobie również na stronę;
http://www.goodies.pl/384-prezenty-dla-mamy

Jest tutaj artykuł o prezentach.........
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Monella
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Mar 2016
Posty: 17

PostWysłany: Sob 16 Kwi 2016, 8:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zależy jaka sumie chcesz przeznaczyć na to.
Ja zabrałam mamę na weekend do spa i obie spędziliśmy miło czas a przy tym wyszłyśmy o 10 lat młodsze 😊 tata kupił biżuterię a brat piekny bukiet kwiatów. Wspólne wyjście na obiad do restauracji- moja mama nigdy nie jadła kuchni indyjskiej wiec tez do takiego miejsca ja zabralismy.
Jezeli Twoja mama lubi spędzać czas w kuchni to może jakiś fajny gadżet typu przyprawnik drewniany, bardzo efektownie wyglądają lub zastawę deserowa. Jest dużo możliwości ale uważam, że 50 urodziny są dość wyjątkowe, dlatego prezent nie może być banalny oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sKaja
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Lis 2015
Posty: 6

PostWysłany: Pon 18 Kwi 2016, 19:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakieś Spa, zabiegi to zawsze się sprawdza, podobnie jak biżuteria albo jakaś książka...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AgataKruczyk
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 11

PostWysłany: Pon 25 Kwi 2016, 8:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zazwyczaj kupuję coś do kuchni, teraz na Dzień Mamy zamierzam kupić jej zestaw takich form silikonowych do pieczenia, bo ona uwielbia robić ciasteczka, pralinki itp http://smak-kuchni.pl/szukaj/forma-silikonowa tutaj zamawiam kilka sztuk i ułoże je ładnie w pudełku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Pon 2 Maj 2016, 9:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajnym prezentem może być torba płócienna z artystycznym wzorem. Na stronie Artiglo znajdziecie takie produkty z wzorami zaprojektowanymi właśnie przez artystów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
piri
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Lis 2015
Posty: 25

PostWysłany: Sro 25 Maj 2016, 10:27    Temat postu: Re: Prezent dla 50 letniej mamy Odpowiedz z cytatem

jagnam napisał:
co byście kupili mamie na 50 urodziny? uwielbia eksperymentowac w kuchni i czytac jakieś horrory. jakieś pomysły?

Bo ja już sama nie wiem.


Jak mama lubi gotować to może jakiś taki fajniejszy fartuch kuchenny, my w zeszłym roku kupiliśmy mamie takie jak tu jest po lewej: http://retro-online.pl/42-fartuchy-kuchenne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anegdotka
kandydat
kandydat


Dołączył: 31 Maj 2016
Posty: 11
Skąd: kraków

PostWysłany: Czw 1 Wrz 2016, 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może nowe, eleganckie sztucce kochana spraw mamie? my właśnie taki prezent dla mamy zrobiliśmy, jest bardzo zadowolona .Zobacz sobie te sztućce z Duka https://dukapolska.com/sztucce
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rozza
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 246

PostWysłany: Czw 8 Wrz 2016, 6:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zerknij sobie na taki kubeczek:
http://selino.pl/kubki-z-wlasnym-nadrukiem-na-zamowienie,g-9.html

Możesz tutaj nadrukować dowolny napis na kubeczku. Dać zdjęcie albo opis. Jakiś czas temu zamówiłam taki kubeczek dla mamy na jej urodziny bo nie chciałam jej znowu dawać biżuterii czy też kosmetyków.

Mama była bardzo zadowolona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bezniku
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Maj 2016
Posty: 369

PostWysłany: Sob 17 Wrz 2016, 20:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

prezent dla mamy powinien byc starannie przemyslany i dobrany. Moze jakas ramka ze zdjeciami do powieszenia? Albo e-ramka na biurko w pracy? Albo jakis voucher - do kosmetyczki/manikurzystki, albo do SPA? Pomyslow jest tysiace, zalezy wszystko od budzetu na dany prezent:>
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group