Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Tapety
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jagnam
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 461

PostWysłany: Nie 3 Kwi 2016, 9:38    Temat postu: Tapety Odpowiedz z cytatem

Witam, czy ktoś kupował tapety przez internet czy allegro? Jakie sklepy internetowe polecacie?

A może warto jest zainwestować w fototapetę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Sro 6 Kwi 2016, 8:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam zamówić fototapetę. Są aktualnie bardzo modne bo wystarczy sobie zerknąc na blogi wnętrzarskie albo do gazet o wystroju wnętrz.Tam wszędzie praktycznie są fototapety. Sama mam fototapetę u siebie w salonie i jestem zdania,ze wygląda bardzo elegancko.Wybralam taki wzór:


Fototapetę zamawialam przez internet bo jest tam możliwość zamówienia sobie fototapety pod wymiar. Idealnie dopasowanej do ściany. Kupowałam tutaj
http://www.dekowizja.pl/fototapety.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewa0603
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 1

PostWysłany: Pią 8 Kwi 2016, 12:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesli potrzebujecie tanio i solidnie - https://uwalls.pl/ to swietny wybor. Sama kupowalam, goraco polecam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koralina
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Lut 2016
Posty: 10

PostWysłany: Sro 13 Kwi 2016, 21:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O jejku fototapety mi się tak źle kojarząsmutny Tapety z resztą też, to jakaś trauma z dzieciństwa jak one się odrywały, a później jak trzeba je było zdzierać, no masakra jakaśuśmiech W swoim mieszkaniu powiedziałam stanowcze NIE takim rozwiązaniom (choć ładne) i powiesiłam po prostu obrazy na całkowicie białych ścianach. Żeby nie było nudno i monotonnie to wybrałam najbardziej freakowe obrazy z http://decoart24.pl/Obrazy-Na-Sciane, a mają tam naprawdę fajny wybór takich niestandardowych grafik i w ten sposób ozdobiłam swoje ściany.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LukaszAB
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Lip 2016
Posty: 7
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon 4 Lip 2016, 18:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o tapetę czy fototapetę to obydwie opcja mają plusy i minusy.
Na pewno największym plusem fototapety to możliwość praktycznie każdego wzoru lecz minus to że często koszty są dość spore a wytrzymałość i ewentualna trudność w montażu mogą nam popsuć nerwy oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AnnaSmirnofa
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Lip 2016
Posty: 2

PostWysłany: Wto 12 Lip 2016, 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z calego serca polecam sklep internetowy Uwalls - fototapety ścienne na wymiar. Mam pozytywne wrazenia. Zamawialam z opcja platnosci przy odbiorze. Bardzo wygodne!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Damian-Ba
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Lip 2016
Posty: 9

PostWysłany: Pią 29 Lip 2016, 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fototapeta wygląda duuuużo lepiej
_________________
Zapewniam świetną atrakcję dla Ciebie i Twoich gości!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
arew33
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Sie 2016
Posty: 3
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Wto 2 Sie 2016, 17:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fototapeta moim zdaniem to zly pomysl. Mialem kiedys i po czasie troche tandetnie to wygladalo. Ale moze zalezy od jakosci wykonania?
_________________
ecoportal.com.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiola84
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 392

PostWysłany: Wto 9 Sie 2016, 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze jest dużo łatwiej to ogarniać internetowo. Wybór jest znacznie większy, można trafić fajne okazje, a poza tym - ogólnie sieć daje większy wybór. Popatrzcie - http://tapetuj.pl/ Wszystkie tapety na nasz remont zamówiliśmy właśnie internetowo, dostawy szły w zasadzie kolejnego dnia, dawali wysokie rabaty - zdecydowanie było warto.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kroforica
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 27

PostWysłany: Pią 2 Wrz 2016, 12:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sieci dużo łatwiej znaleźć takie tapety/fototapety jakie nas interesują. Ja strasznie długo w sklepach stacjonarnych szukałam fototapety czerwonego mostu i nigdzie nie było dopiero w sieci w tym sklepie fototapetka.eu trafiłam na takie które mi odpowiadały.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group