Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

sprzęt na raty
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jagnam
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 461

PostWysłany: Pon 21 Mar 2016, 6:39    Temat postu: sprzęt na raty Odpowiedz z cytatem

Hej czy jeszcze jakiś sklep ma raty 0%? Bo z tego co patrzyłam to wszędzie są jakieś dodatkowe opłaty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Pon 21 Mar 2016, 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sklepy maja bardzo niskie marże na sprzęty agd i rtv. Z tego też powodu na raty mogą osbie pozwolić jedynie większe sieci, które mają duży obrót. Małe sklepy nie będą miały dlatego rat o % bo muszą na tym zarabiać.

Sama ostatnio kupowałam wyposażenie do kuchni i praktycznie wszystko zamówiłam sobie w rtv Euro agd. W sklepie ubezpieczenie do rat nie jest obowiązkowe. Albo bierzesz albo nie. Nie wciskają Ci go tak jak w innych sklepach....

Poza tym plusem jest to,ze można zamówić bezpłatnie dany sprzęt do skepu ( możesz tam obejrzeć go sobie i zobaczyć czy Ci się podoba). ....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MyszkaMini
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Cze 2016
Posty: 18

PostWysłany: Sob 4 Mar 2017, 23:40    Temat postu: na raty Odpowiedz z cytatem

Kilka lat temu na raty kupowałam tv właśnie w rtv euro agd. Poszło sprawnie... i jak pamiętam nie zapłaciłam dużo więcej niż jakbym brała za gotówkę..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniela123
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Lis 2017
Posty: 32

PostWysłany: Wto 7 Lis 2017, 19:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakiś czas brałam w RTV Euro Agd pralkę na raty 0%, ale mogłam wziąć max. 10 rat. Zależy na czym Ci zależy uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
buzz95
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Kwi 2018
Posty: 1

PostWysłany: Sob 28 Kwi 2018, 20:39    Temat postu: Re: sprzęt na raty Odpowiedz z cytatem

jagnam napisał:
Hej czy jeszcze jakiś sklep ma raty 0%? Bo z tego co patrzyłam to wszędzie są jakieś dodatkowe opłaty.


Zero procent to tylko w dużych sklepach zdarza się i to nie zawsze .Ale to teraz są groszowe sprawy jeśli kupujesz coś do 1000 zł.
_________________
https://ebeautylook.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Melmis
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Maj 2018
Posty: 33

PostWysłany: Sro 22 Sie 2018, 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie dosyć często teraz widzi się promocje 0% na raty, ale głównie klienci decydują się na wzięcie dodatkowego ubezpiecznia, co już jest jakimś dodatkowym kosztem. Na tym sklepy też zarabiają. Ja to raczej własnie biorę AGD na raty, teraz zastanawiam się nad nową lodówką od Candy. Jest to już taki lepszy sprzęt z tego co czytam, wysoka klasa energooszczędności, te lodówki posiadają też komore świeżości co jest super rozwiązaniem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wafelka
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Sie 2018
Posty: 191

PostWysłany: Wto 23 Paź 2018, 10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Te raty 0% to się tak randomowo pojawiają. Lepiej poszukać jakie są aktualne np telewizory promocje http://4risk.net/aktualnosci/1478/remont_w_mieszkaniu_na_czym_mozna_oszczedzic/ i tak kupować urządzenia. Bo na ratach jeszcze procenty zapłacisz jak weźmiesz normalnie a tu sporo oszczedzisz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Sob 23 Mar 2019, 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko tak naprawdę zależy od tego, jakiej jakości chcesz ten sprzęt. Warto też poszukać w internecie fajnych promocji. Ja ostatnio skorzystałam z promocji w sklepie https://www.neonet.pl/ i jestem naprawdę bardzo zadowolona. Poza tym, w NeoNecie bez problemu możesz wszystkie zakupy wziąć na raty uśmiech Plus jest taki, że można spłacać je wygodnie z domu - całkowicie online.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Sob 23 Mar 2019, 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko tak naprawdę zależy od tego, jakiej jakości chcesz ten sprzęt. Warto też poszukać w internecie fajnych promocji. Ja ostatnio skorzystałam z promocji w sklepie https://www.neonet.pl/ i jestem naprawdę bardzo zadowolona. Poza tym, w NeoNecie bez problemu możesz wszystkie zakupy wziąć na raty uśmiech Plus jest taki, że można spłacać je wygodnie z domu - całkowicie online.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Riwertos
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Kwi 2019
Posty: 3

PostWysłany: Wto 2 Kwi 2019, 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też często kupuję sprzęt na raty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group