Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Gdzie kupić kryształowe żyrandole
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Pią 18 Mar 2016, 8:31    Temat postu: Gdzie kupić kryształowe żyrandole Odpowiedz z cytatem

Widziałam w kilku miejscach jednak ceny mnie przerażały. Gdzie znajdę takie w dobrych cenach? . Z góry dzięki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagnam
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 461

PostWysłany: Pią 18 Mar 2016, 9:37    Temat postu: Re: Gdzie kupić kryształowe żyrandole Odpowiedz z cytatem

berka napisał:
Widziałam w kilku miejscach jednak ceny mnie przerażały. Gdzie znajdę takie w dobrych cenach? . Z góry dzięki


Oj nie wiem czy znajdziesz tani kryształowy zyrandol. Lampy takie swoje kosztują bo są drogie materiały do ich produkcji. Metale , kryształy. Sama mam takie dwie lampy w domu. Duży kryształowy żyrandol w salonie i niego mniejszą wersję w sypialni ( lampy są z tej samej serii).

Zamawiałam je przez internet bo w sklepach stacjonarnych nie byłam w stanie znaleźć niczego co by mi odpowiadało wyglądem. Kupiłam tutaj:
http://www.lampa-lampy.pl/

Mają na stronie dość luksusowe lampy tak więc możesz sobie przejrzeć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Sro 11 Maj 2016, 8:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja lubię stylowe meble i lampy dlatego zdecydowałam się na lampę włoskiej marki Casa di Lusso http://interioranatomy-shop.com/pl/p/Lampa-scienna-Casa-di-Lusso-Indizio-Oro-V/506. Jestem z niej bardzo zadowolona bo wygląda bardzo nietuzinkowo uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wandaa
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Maj 2016
Posty: 1

PostWysłany: Wto 17 Maj 2016, 9:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy cena jest wysoka to zależy od przeznaczonych funduszy, nie wiem czy pomogę ale polecam sprawdzić ten sklep może coś wpadnie w oko, ja tam kupiłam żyrandol i wygląda cudownie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matrimonio
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 409

PostWysłany: Czw 19 Maj 2016, 8:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja kuzynka zamawiała niedawno przez internet kryształowy żyrandol w stylu glamour. Mi nie do końca coś takiego się podoba.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sZosia
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Kwi 2016
Posty: 3

PostWysłany: Sro 29 Cze 2016, 17:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja mama jakiś czas temu robiła remont w domu, postawiła na nowoczesny styl. Żyrandole do salonu i sypialni zakupiła w sklepie Formatt- http://formatt.waw.pl/vm/lampy-wiszace-30/zyrandole Pomagałam jej wybrać, więc mogę polecić ten sklep. Jest duży wybór oświetlenia, żyrandoli. Jakość wysoka, ceny przystępne, a jeśli chodzi o przesyłkę to zrealizowana w terminie i bez problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dubocz
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Sie 2016
Posty: 5
Skąd: Katowice

PostWysłany: Czw 11 Sie 2016, 9:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale drogie takie żyrandole. Co prawda wyglądają bardzo elegancko i ekskluzywnie ale chyba bym nie kupił za tyle.
_________________
mięso wołowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mannt3s
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Wrz 2016
Posty: 1

PostWysłany: Czw 15 Wrz 2016, 11:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od tego co wuj lubi. Szukacie bardzo dobrej jakości sklepu internetowego z żyrandolami czy ogólnie oświetleniem ? Jeśli tak to koniecznie zajrzyjcie na ofertę sklepu Indigo Decor, lidera w branży mebli i oświetleń w Polsce ! Posiadają w swojej ofercie lampy loftowe wysokiej jakości, wyglądają tak samo pieknie jak żyrandole a można je dużo taniej zakupić ! Znajdziecie tutaj wszystko czego szukacie.. !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vudankim
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 69

PostWysłany: Wto 20 Wrz 2016, 16:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poszukaj w sklepie internetowym http://www.megalampa.pl jest tam mnóstwo przeróżnych lamp oświetleniowych, myślę, że znajdziesz i te potrzebne Tobie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matrimonio
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 409

PostWysłany: Czw 29 Wrz 2016, 8:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kryształowe żyrandole znajdziecie też w Almi Decor: http://almidecor.com/pl/zyrandole-krysztalowe-15711. Będą doskonale pasować do eleganckiego wnętrza w stylu glamour. Co o tym myślciie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group