Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

chińska restauracja Warszawa

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Forumki w kuchni
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
papatki19
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Sie 2020
Posty: 344

PostWysłany: Pią 4 Gru 2020, 21:37    Temat postu: chińska restauracja Warszawa Odpowiedz z cytatem

Polecam dla odmiany zmienić kuchnię polską na zagraniczną. Przykładowo w Warszawie jest świetna kuchnia Pańska85 gdzie serwują prawdziwe chińskie jedzenie. Polecam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Sro 17 Mar 2021, 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też lubię chińskie jedzenie, chociaż bardziej przepadam za sushi. I jeśli właśnie o stolicę chodzi, to mam namiar na Sushi dostawa Wola gdzie zamawiam już dłuższy czas. Mają fajne menu, więc każdy znajdzie coś dla siebie, a sushi jest naprawdę smaczne i świeże.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniela1
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Wrz 2018
Posty: 164

PostWysłany: Nie 28 Mar 2021, 17:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znam jedną taką restaurację w stolicy ale tylko raz w niej byłam bo po prostu nie przepadam za chińszczyzną jeśli chodzi o jedzenie. Natomiast sama mam restaurację z polskimi potrawami. Obecnie trochę uzupełniamy różne naczynia w kuchni i zastanawiam się, czy przyda się też dozownik do miodu . Wielu klientów używa go zamiast cukru lub tez dodaje do deserów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2017
Posty: 774

PostWysłany: Pon 29 Mar 2021, 9:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja właśnie też zastanawiam się nad otwarcie swojej restauracji. Uważam, że taki biznes ma sens, tym bardziej że pasjonuje się w gotowaniu i robię to dobrze. Już sprawdziłam ile kosztują piły do mięsa, sprzęty gastronomiczne, przybory na stronie gastromania.pl. Także mniej więcej wiem na czym stoję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Margolcia33
maniak
maniak


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1258

PostWysłany: Sob 12 Cze 2021, 20:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciężko jest mi powiedzieć jakie są restauracje w tym mieście gdyż ja niestety tam nie bywam na co dzień. Za to z całą pewnością mogę każdemu polecić przeczytanie wpisu https://calde.pl/blog/higiena-w-kuchni-restauracyjnej-chemia-dla-gastronomii gdzie bardzo ciekawie opisano kwestię zapewnienia właściwej higieny właśnie w kuchniach restauracyjnych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
omel33
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 618

PostWysłany: Wto 15 Cze 2021, 16:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście bardzo lubię kuchnię japońską, zwłaszcza jeżeli jest przygotowane przez profesjonalnego szefa kuchni. Osobiście mogę Wam polecić https://www.maho-sushi.pl/ , ponieważ jest to miejsce, która odwiedzam regularnie ze względu na wysoką jakość w rozsądnej cenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazikdobry
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 16 Sty 2019
Posty: 759

PostWysłany: Pią 5 Lis 2021, 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedzenie dostawa do domu - czasami serwuję sobie takie rarytasy.


-----------

https://wuchta.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tigerr
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Cze 2019
Posty: 182

PostWysłany: Pią 3 Gru 2021, 8:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo, że każdy ma tam swoje bardziej ulubione dania. Ale z racji, że ja najbardziej przepadam za kuchnia tradycyjną to szukam w stolicy takiej restauracji w której to można zjeść domowe jedzenie. I tak też między innymi dowiedziałam się, że jest Restauracja Akademia w której to skosztujemy pysznych dań kuchni tradycyjnej. Także my już swoją ulubioną restaurację znaleźliśmy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Forumki w kuchni Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group