Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Meble kuchenne na wymiar czy gotowe
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Forumki w kuchni
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dixie
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Sie 2017
Posty: 1

PostWysłany: Sro 30 Sie 2017, 8:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogę śmiało polecić meble od Jopp Design. Tworzą meble kuchenne na wymiar, które świetnie wyglądają i są bardzo solidne. Ceny również zadowalające i jeśli chodzi o Kraków to moim zdaniem trudno o lepszą firmę. Skorzystałam i jestem zadowolona uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alessandra
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Wrz 2017
Posty: 9
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Pią 1 Wrz 2017, 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od powierzchni twojej kuchni i oczywiście od tego, jakie chcesz zastosować wykończenie. Ostatnio coraz więcej osób inwestuje w dobre jakościowo materiały takie jak kamień naturalny, który jest praktycznie niezniszczalny i łatwy w utrzymaniu czystości, ale swoje kosztuje uśmiech Ja chyba wybrałabym kuchnię na wymiar i zrobiła dokładnie taką, jak sobie wymarzyłam.
_________________
parapety z kamienia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
renia21
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Maj 2017
Posty: 188
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 16 Wrz 2017, 23:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@alessandra ma rację - wszystko jest kwestia przestrzeni jaka dysponujesz. nie ma sensu zagracac kuchnie jesli jest mała. nasza jest w dodatku bardzo niewymariowa, a wiadomo ze w kuchni musisz miec swobode ruchu, wiec zdecydowalismy sie na meble na wymiar. na realizacje wybralismy salon agata bo rob ili tez znajomym. wybralam kuchnie modulowa bo rzeczywiscie tylko w takich kombinacjach udalo sie stworzyc projekt szyty pod nasze wymiary. zarowno kolorystyka, jak i material sa dokladnie takie jak zakladalismy. naprwade bardzo solidna realizacja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
regina112
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Wrz 2020
Posty: 63

PostWysłany: Czw 19 Lis 2020, 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

myślę, że wszystko zależy od wielkości kuchni i waszej pomysłowości. Nawet w małej kuchni można wyczarować cuda, ale warto zadbać, aby znalazło się tam miejsce na stół, gdyż jest to miejsce na wspólne posiłki i rozmowy z najbliższymi. Warto zapoznać się jaki najlepiej wybrać mały stół kuchenny , który idealnie wkomponuje się do waszego wnętrza i upodobań.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Czw 26 Sie 2021, 8:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto się zainteresować lodówkami od Electroluxa. Seria MultiSpace to bardzo dobry wybór. Jest bardzo pojemna - szczególnie lodówka Electrolux z systemem NoFrost. Mam taką lodówkę u siebie w kuchni i jestem z niej naprawdę bardzo zadowolona. Gwarantuję, że to będzie dobry wybór.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gadecka
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Lis 2021
Posty: 15

PostWysłany: Nie 28 Lis 2021, 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakby ktoś szukał fajnej , modnej baterii kuchennej z wysoka wylewka polecam Sotbe, znakomite baterie maja w ofercie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1297

PostWysłany: Wto 30 Lis 2021, 20:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po co płacić krocie za meble na wymiar skoro można wykorzystać ofertę tego producenta https://www.stolkar.pl/meble-kuchenne/ Nie tylko ma duży wybór zestawów o różnej stylistyce ale także możliwość komponowania własnych na bazie ich części. Idealne rozwiązanie które ułatwia życie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Forumki w kuchni Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group