Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Brak ochoty na seks u kobiety
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Seks przed ślubem
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1255

PostWysłany: Wto 20 Lip 2021, 8:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukacie sprawdzonego portalu z ogłoszeniami towarzyskimi, to zdecydowanie polecam Wam stronę https://samka.pl . Jest to portal, z którego wielokrotnie korzystałem i nigdy nie było najmniejszego problemu, także polecam zainteresowanym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1255

PostWysłany: Wto 20 Lip 2021, 8:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukacie sprawdzonego portalu z ogłoszeniami towarzyskimi, to zdecydowanie polecam Wam stronę https://samka.pl . Jest to portal, z którego wielokrotnie korzystałem i nigdy nie było najmniejszego problemu, także polecam zainteresowanym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
duff231
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Kwi 2019
Posty: 215

PostWysłany: Wto 27 Lip 2021, 14:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musicie o tym porozmawiać i popróbować może nowych rzeczy. Trzeba urozmaicać życie erotyczne. Sprawdźcie sobie np. wibratory króliczki. Znajdziecie je w różnych sklepach erotycznych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tomomo
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Lip 2021
Posty: 23
Skąd: Szymbark

PostWysłany: Czw 29 Lip 2021, 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to samo co u mężczyzny czyli odpoczynek, rozmowa z seksuologiem, otworzenie sie na swoje potrzeby itp. ewentualne leczenie jeżeli to są problemy zdrowotne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anitka S
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Sty 2019
Posty: 22

PostWysłany: Wto 24 Sie 2021, 21:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brak ochoty na seks może z bardzo różnych przyczyn wynikać. Na szczęście u mnie problem nie trwał długo. Otóż miałam problem z suchością pochwy, a do tego podrażnienia, pieczenie, ból odczuwałam. Odechciewa się wtedy zbliżeń bo żadna to przyjemność. Polecona w aptece cicatridina pomogła mi wrócić do formy. Działa regenerująco na błonę śluzową pochwy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Pią 27 Sie 2021, 8:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brak ochoty na seks może być też spowodowany endometriozą bo wtedy ból podczas stosunku jest nie do zniesienia. Ja dopiero po zabiegu usuwania endometriozy w szpitalu medicover mogę normalnie współżyć
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
noya
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lis 2017
Posty: 150

PostWysłany: Wto 7 Wrz 2021, 7:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda, chociaż u mnie był to stres przed wpadką. Nie miałam ochoty na seks bo paraliżował mnie strach przed ciążą. Teraz kiedy mam tabletki vines jest zupełnie inaczej uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sowa4
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Sty 2018
Posty: 483

PostWysłany: Sob 18 Wrz 2021, 22:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może jest to problem tego, że sex nie przynosi satysfakcji? Pomyślcie koniecznie o tym. Tutaj https://kobiecystyl.pl/jak-dobrze-zrobic-palcowke-sprawdzone-kobiece-rady/ macie ciekawy artykuł, z którym warto się zapoznać. Jest tam bowiem wiele ciekawych porad i wskazówek, które mogą okazać się naprawdę niezwykle pomocne. Poczytajcie sobie również inne artykuły, które znajdziecie na tym portalu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaśkaa23
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 701

PostWysłany: Czw 30 Wrz 2021, 20:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest wiele aspektów, na które tutaj warto byłoby zwrócić uwagę. Pamiętajcie, żę jeśli chcecie poprawić swoją płodność, to powinnyście zmienić wiele swoich codziennych nawyków. Wiem, żę niektórzy stosują też takie preparaty https://ktomalek.pl/suplementy/plodnosc/cs-25/1 Myślę, że dobrym pomysłem byłoby na pewno też wybranie się do ginekologa, który Wam podpowie, w jakim pójść tutaj kierunku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
landryneczka
bywalec
bywalec


Dołączył: 09 Lut 2019
Posty: 144

PostWysłany: Pon 29 Lis 2021, 10:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałam problem z libido po porodzie. Małe dziecko, kolki, ząbki, zmęczenie, mąż cały czas w pracy, bez pomocy nikogo. Nie miałam siły się umyć i posprzątać a co dopiero jakieś seksy. Zmieniło się trochę jak dziecko podrosło, mąż pracę zmienił i był więcej w domy by przy dziecku pomagać. Do tego podkręciliśmy trochę atmosferę jak kupiłam na stronie https://sexshop112.pl/33-sztuczne-penisy-dilda-czlonki fajne dildo Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Seks przed ślubem Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następny
Strona 8 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group