Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wypożyczalnia samochodów w Krakowie
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jola5
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Sie 2018
Posty: 3

PostWysłany: Pon 20 Sie 2018, 8:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wypożyczalnia Panek ma duży wybór samochodów, więc znajdziesz coś dla siebie. Dla stałych klientów jest rabat, choć bez niego cenowo według mnie jest już ok.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rozza
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 246

PostWysłany: Pią 25 Sty 2019, 9:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam poszukać wynajmu autka na tej stronie:
https://www.taniwynajemaut.pl
Najczęściej ceny w serwisach pośredniczących są lepsze, niż bezpośrednio w wypożyczalni. Dzieje się tak, gdyż tego typu serwisy często „rezerwują” określoną ilość samochodów lub transakcji dla siebie niejako „hurtowo”, z wyprzedzeniem. Później minimalizując ewentualne straty, odstępują rezerwację dużo taniej. Można tam przejrzeć sobie oferty większości wypożyczalni oferujących wynajem auta za granicą, jak również i w Polsce.
Możecie jeszcze ewentualnie sprawdzić sobie ceny bezpośrednio w wypożyczalniach
Europcar
Hertz
Avis
Sixt
Budget
Goldcar
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasix86
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Lip 2017
Posty: 594

PostWysłany: Czw 25 Kwi 2019, 19:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie to i tak najlepszy jest zakup a nie wynajem. Za wynajem płacimy płacimy a auto i tak nie jest nasze. A jak kupimy nawet na kredyt to potem mamy na stałe na własność. Swoją drogą ja jestem zadowolona z zakupu bo dostaliśmy swietną ofertę w salonie mazdy Klimczak w Częstochowie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gibran4
gaduła
gaduła


Dołączył: 03 Paź 2018
Posty: 425

PostWysłany: Wto 26 Lis 2019, 17:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak widać wybór jest całkiem spory:) Porównajcie sobie oferty cenowe, także wygodę w wynajmie. Ja tak zdecydowałam się na firmę https://carfree.pl/wypozyczalnia-samochodow-krakow/pl i był to według mnie bardzo dobry wybór. Całodobowa obsługa bardzo dobrze się sprawdziła i szybko mogłam zarezerwować samochód na kilka dni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Solution
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 728

PostWysłany: Sob 7 Gru 2019, 17:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kraków ma bardzo dobrą wypożyczalnia samochodów Enterprise Rent-A-Car https://www.enterpriserentacar.pl/pl/home.html Widziałam u nich na stronie zarąbiste fury. Na pewno każdy wybierze coś dla siebie odpowiedniego. Firma na świecie działa już od 1957 roku, mają doświadczenie i na pewno auta wysokiej klasy i w dobrym stanie technicznym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domi.nika
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Sty 2019
Posty: 113

PostWysłany: Wto 26 Kwi 2022, 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja doceniam istnienie wypożyczalni samochodów! Wyjezdzam czesto pociagiem do innych miast ale wole poruszac sie po nich samochodem.


________________
https://www.nectum.pl/wypozyczalnia-samochodow-szczecin/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group