Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wypożyczalnia samochodów w Krakowie
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Czw 10 Mar 2016, 13:55    Temat postu: Wypożyczalnia samochodów w Krakowie Odpowiedz z cytatem

Szukam dobrej wypożyczalni aut. Szukałam już na necie, wszystkie oferują to samo. Wszędzie trzeba mieć kartę kredytową, wpłacać kaucje itd.
Chodzi mi o proste wypożyczenie fury teraz na sobotę i niedziele. Nie ważne jaka marka, jaki kolor, ważne żeby jeździło i odpalało i dojechało na miejsce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagnam
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 461

PostWysłany: Czw 10 Mar 2016, 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dopytaj sie w tej firmie:
http://krakow-rentacar.pl/

Jakis czas temu wynajmowałam tam samochód dla siostry, która wróciła do Polski z UK. Z tego co pamiętam nie było tam problemu z wynajmem, nie było żadnych dodatkowych zasad wynajmowania samochodu. Nie trzeba było równiez podawać numeru karty kredytowej.

Wszystke samochody są tam ubezpieczone a na to trzeba zwracać uwagę bo wynajem nieubezpieczonego samochodu jest niestety dość niebezpieczny. ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
judytkaxx
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 83

PostWysłany: Czw 24 Mar 2016, 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A na jak długo taki samochód wypożyczała. Był sprawny i czy miał wymienione podstawowe oleje silnikowe - eport2000.pl?
Wiadomo, że taki samochód trudno sprawdzić samemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sandflower
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Lip 2015
Posty: 13

PostWysłany: Sro 6 Kwi 2016, 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obok mojego przedszkola na Ruczaju w Krakowie jest niedroga wypożyczalnia aut - ul. Gen. Stefana Grota-Roweckiego 37 / 33
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Leilla
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Mar 2016
Posty: 11

PostWysłany: Pią 8 Kwi 2016, 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Porządna krakowska firma, z której korzystałam to Facar http://www.facar.com.pl/ Mają auta wielu firm, w bardzo dobrym stanie no i oferta całkiem przyjazna dla portfela.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JuliaSta
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Cze 2016
Posty: 10

PostWysłany: Wto 12 Lip 2016, 7:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hejka! Muszę wypożyczyć samochód moim przyszłym teściom z Danii. Przylatują na tydzień i chcą pozwiedzać. Znalazłam http://www.rentcars-warszawa.pl/ i jestem ciekawa ich samochódów. Teściowe chcą auto duże i prawie jak nowe. Korzystałyście z ich usług?
Czy ich auta wyglądają w rzeczywistości tak, jak na zdjęciach?
_________________
Tylko w Twoich dłoniach jestem jak melodia...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiola84
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 392

PostWysłany: Wto 11 Paź 2016, 7:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrą opcją jest również krótkoterminowy wynajem, zobaczcie - http://www.express.pl Tutaj też ten temat jest łatwy do ogarnięcia, ale to pewnie zależy od danego przypadku. My nie mieliśmy żadnych problemów, a właśnie korzystaliśmy w takim trybie.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iwka56
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Wrz 2017
Posty: 1

PostWysłany: Pią 1 Wrz 2017, 14:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Idealnie trafione pod ślub samochody pożyczają w Lipniku. Nie mają strony z tego co wiem, ale można ich przez facebooka wyszukać (tutaj jest profil -facebook.com/Ekskluzywne-samochody-do-%C5%9Blubu-917130875091814). Trzy różne modele, w różnych kolorach, wszystko sprawdzone niemieckie marki. My postawiliśmy na A4 i to był dobry wybór, auto w którym można by równie dobrze zamieszkać uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maslerz88
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Wrz 2017
Posty: 3

PostWysłany: Sro 6 Wrz 2017, 12:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po samochód warto podjechać do Lipnika. Wypożyczają tutaj auta o podwyższonym standardzie które na ślub nadają się jak złoto. Ja z narzeczoną brałem tutaj Mercedesa. Pierwszy raz w życiu takim autem jechałem i chciałbym to powtórzyć – ogromna wygoda, prestiż, luksus w każdym calu. A jak się zbiera spod świateł – miodzio. Foto merca i innych jest na facebook.com/Ekskluzywne-samochody-do-%C5%9Blubu-917130875091814.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
uzka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 907

PostWysłany: Sob 19 Maj 2018, 0:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak nie znasz jeszcze portalu http://www.i-moto.pl/2017/12/30/opony-4x4/ to warto tam wejść. Myślę, że jeszcze kilka miesięcy i może stać się jednym z największych blogów motoryzacyjnych w Polsce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group