Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wygodne buty na wiosnę
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
monika90
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Lip 2017
Posty: 209

PostWysłany: Pon 10 Lip 2017, 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja ostatnio zamawialam buty na multu.pl i jestem z nich naprawde zadowolona. Nie dosc ze wygodne, to jeszcze taniutkie! Za buty dawalam srednio ok 20 zl wiec naprawde okazyjnie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pomek201
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Lip 2017
Posty: 5

PostWysłany: Sro 12 Lip 2017, 18:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może zlecić to zawodowcom? To może być według mnie najlepsze rozwiązanie uśmiech
_________________
Wspomnienia wywołują ból. Najdotkliwszy zaś sprawiają najlepsze z nich.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ludka86
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Wrz 2011
Posty: 31

PostWysłany: Sob 29 Lip 2017, 18:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co sądzicie o butach z Deichmana?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
clematiss
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Sie 2017
Posty: 4

PostWysłany: Wto 8 Sie 2017, 11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super, dzięki wielkie za wszystkie porady uśmiech Z całą pewnością mi się przydadzą oczko
_________________
Życie jest wspaniałe!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asiaczek
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Paź 2016
Posty: 21

PostWysłany: Czw 11 Sty 2018, 12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludka86 ja mam kilka par butów od nich, niedawno też kupiłam takie kozaki pod kolano na okres zimowy ocieplane i chodzę w nich praktycznie cały czas bo mrozów nie ma, moim zdaniem fajna jakość jeśli chodzi o te cenę, buty mają nie drogie, jak czasami porównuje z innymi sklepami to sporo tańsze są te same modele, to po co przepłacać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dagmasia
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Maj 2017
Posty: 206

PostWysłany: Wto 25 Wrz 2018, 23:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Conversy i sztyblety - https://www.czasnabuty.pl/pol_m_Obuwie-damskie_Botki-damskie_Botki-sztyblety-149.html to moje ulubione rodzaje butów. Nie przepadam za szpilkami bo czuję się w nich niepewnie. A Wasze jakie są ulubione buty?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AnnaFlower
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Paź 2018
Posty: 4
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto 23 Paź 2018, 20:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem Ci szczerze, że w tym momencie wybieram buty zimowe, a nie wiosenne. Ale jeśli jesteś zdecydowana to powinnaś zajrzeć na mój ulubiony sklep internetowy z butami https://zebra-buty.pl. Ceny są przystępne i nie tak wysokie jak w sklepach stacjonarnych. Mam nadzieje, że znajdziesz coś dla siebie. Udanych zakupów uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Sro 31 Paź 2018, 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co powiecie na czółenka? Wydaje mi się, że są to fajne, całkiem wygodne buty. O zaletach czółenek więcej poczytacie tutaj: http://butyok.pl/czolenka-ponadczasowe-obuwie. Na pewno będziecie w nich świetnie wyglądać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Czw 20 Gru 2018, 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy ktoś z was kupował już Timberlandy? Słyszałam, że to bardzo wygodne i stabilne buty uśmiech Podobno można w nich chodzić nie tylko wiosną i jesienią, ale także zimią. Mnie sie najbardziej spodobał ten model https://sneakerstudio.pl/product-pol-11173-Buty-Timberland-Classic-Premium-6-IN-Waterproof-12907.html - co o nim myślicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 737

PostWysłany: Sro 23 Sty 2019, 16:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nigdy nie mogę się zdecydować na wybór butów. Dobrze, że istnieje internet bo jest to dla mnie bardzo duża pomoc uśmiech Zaglądam więc na takie blogi jak http://geekfashion.pl i tam szukam pomysłów. Wam też proponuje właśnie to rozwiązanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group