Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Maleńkie przyjęcie - cała Polska gdzie?
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
annabridezilla
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Mar 2016
Posty: 5

PostWysłany: Pią 4 Mar 2016, 9:16    Temat postu: Maleńkie przyjęcie - cała Polska gdzie? Odpowiedz z cytatem

Dopiero się zaręczyłam uśmiech
Z narzeczonym robimy malutkie przyjęcie - 20 osób. Najbliżsi przyjaciele bez osób towarzyszących + rodzina. Przyjęcie potrwa tylko kilka godzin, chcemy oczywiście wszystkich dowieźć i odwieźć.
Odnośnie rodziny - z mojej strony będzie tylko 2-3 osoby, od strony narzeczonego 5.
Jeśli chodzi o tańce - chcemy tylko pierwszy taniec, a potem raczej nikt tańczył nie będzie, nie takie środowkisko.
W związku z tym nie ogranicza nas żadne miejsce, możemy dojechać w każde miejsce w Polsce. Sala musi być idealna, nie za mała, bo musi być ten parkiet. Potem albo wynajmujemy domek albo pokoje w hotelu albo wracamy do domu, zależy gdzie będzie wesele. Jak nad morzem (jestem z Kielc) to wiadomo, że wynajmę pokój. Jak tylko 2 godziny od domu to wracamy tego samego dnia.
I tylko jedno pytanie - GDZIE ?
Nie chcę takiej sali, gdzie nic nie można zmienić i wszystkie dekoracje są narzucone przez właściciela.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Wto 8 Mar 2016, 10:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobre pytanie. Jesteś z Kielc. Zobacz w Górach Świętokrzyskich, jest blisko, sporo fajnych obiektów itd. Dla gości z dalekich stron atrakcja.
Ponadto pamiętaj, że dalsze lokalizacje generują dodatkowe koszty.
Tak bynajmniej ja bym postąpił.
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Meelka
Gość





PostWysłany: Pią 16 Wrz 2016, 6:54    Temat postu: Delfin Odpowiedz z cytatem

My mieliśmy co prawda spore wesele, ale w fajnym miejscu i wiem, że mają tam też opcje i miejsce dla takich kameralnych przyjęć właśnie. Hotel Delfin w Białej Podlaskiej, elegancko, w dobrej cenie i z bardzo smacznym jedzonkiem. Nasi goście i my bardzo zadowoleni uśmiech
Powrót do góry
PysiuMisiu
Gość





PostWysłany: Pią 16 Wrz 2016, 8:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałam okzję być jakiś czas temu na dosyć małym weselu (ok. 30 osób) w Zakopanem, to była Karczma Szymaszkowa. Nie wiedziałam, że takie małe wesele może być takie fajne. Ale dużo zrobiło miejsce, jego klimat i wystrój, a do tego pyszne góalskie jedzonko i górlaska muzyka. A jak się wyszło przed karczmę to widok zapierał dech w piersiach. To może tam? uśmiech
Powrót do góry
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Pią 16 Wrz 2016, 9:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

IP dla tego postu
89.70.28.97 [ 6 Posty ] [ Szukaj IP ]

Użytkownicy piszący z tego IP
Meelka [ 14 Posty ]

PysiuMisiu [ 6 Posty ]


Popatrzcie:- 2 wesela ten sam użytkownik. Jesteście spamerami i BREXID z tego forum. Wasz miodowy miesiąc się kończy na tym forum.
Niech to będzie dla innych ostrzeżenie przed szeptanym marketingiem.

_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
marzenies
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Wrz 2016
Posty: 2

PostWysłany: Pią 16 Wrz 2016, 13:25    Temat postu: Gdzie zrobić wesele? Odpowiedz z cytatem

Wiatm wykrzyknik!
Zapraszam do Szczecina i polecam Lila Park oto namiary /tu była reklama/ pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Pią 16 Wrz 2016, 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

91.217.40.124 [ 1 Post ] [ Szukaj IP ]

Użytkownicy piszący z tego IP
reneta [ 4 Posty ]

marzenies [ 1 Post ]

naarina [ 1 Post ]





MARZENIES: Ty też chcesz podzielić losy poprzedników?
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
marzenies
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Wrz 2016
Posty: 2

PostWysłany: Pią 16 Wrz 2016, 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie chcę podzielić losu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marianna
kandydat
kandydat


Dołączył: 11 Paź 2016
Posty: 35

PostWysłany: Wto 11 Paź 2016, 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zarówno małe jak i duże przyjęcie weselne warto zorganizować w hotelu koło Warszawy. Bardzo bajecznie i przyjemnie. Ciekawy plener na zdjęcia.

usunięto reklamę/mod/

UŻYTKOWNIK POD OBSERWACJĄ
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ela677
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Lis 2016
Posty: 40

PostWysłany: Pon 14 Lis 2016, 19:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może w pobliżu Warszawy odpowiednim miejscem byłaby Willa Zagórze.
To willa, gdzie masz do wyboru małą, elegancką salkę z romantycznym nastrojem a jak trzeba, to dużą salę weselną. Bardzo ładna okolica, blisko miasta a kuchnia też chyba dobra skoro świadczą katering dla wielu miejsc i robią chyba wszystkie możliwe imprezy okolicznościowe. Dużą zaletą jest też hotel. Po kolacji nie musisz nigdzie jeździć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group