Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Przeciwnicy slubu na oczepinach?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Oczepiny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aguusia61
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 3

PostWysłany: Sro 17 Lut 2016, 11:47    Temat postu: Przeciwnicy slubu na oczepinach? Odpowiedz z cytatem

Jak traktowac oczepiny przez pare ktora slubu nie chce brac ani nie lubi wesel. Zeby nie bylo to Idziemy z przymusu bo to bliska rodzina inaczej bysmy pojechali po slubie do domu..oczepiny mnie obrazaja bo ograniczają czyjes przekonania " kazdy ma brac slub i koniec". Jak sie wymigac od takiej zabawy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Sro 17 Lut 2016, 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak by coś mnie urażało to po prostu nie brałabym w tym udziału, nikt Cię siłą nie zaciągnie,a swoją droga może warto potraktować to mniej poważnie a bardziej jak każdą inna zabawę.

Zazwyczaj jest tak że im bardziej się przed czymś bronimy to to bardziej do nas lgnie w momencie jak przestaniesz to traktować jak coś okropnego a potraktujesz jak zabawę to przede wszystkim ty na tym zyskasz.

Jeśli natomiast jest to wesele kogoś bliskiego to warto też liczyć się z czyimiś uczuciami a swoją dumę i uprzedzenia schować do kieszeni.
Miłej zabawy.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
roko20
bywalec
bywalec


Dołączył: 25 Sty 2015
Posty: 121
Skąd: Białystok

PostWysłany: Czw 25 Lut 2016, 19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na każdym weselu widuję grupkę osób, które "wyślizgują się" z sali weselnej tuż przed północą i magicznie powracają zaraz po oczepinach:) Jeśli nie przekonasz się do oczepin, to wiesz co robić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sylwkaka
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Maj 2016
Posty: 11

PostWysłany: Sro 1 Cze 2016, 9:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie tak jak roko20 mówi uśmiech Chowaj się w tłumie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Sro 1 Cze 2016, 11:05    Temat postu: Re: Przeciwnicy slubu na oczepinach? Odpowiedz z cytatem

aguusia61 napisał:
Jak traktowac oczepiny przez pare ktora slubu nie chce brac ani nie lubi wesel. Zeby nie bylo to Idziemy z przymusu bo to bliska rodzina inaczej bysmy pojechali po slubie do domu..oczepiny mnie obrazaja bo ograniczają czyjes przekonania " kazdy ma brac slub i koniec". Jak sie wymigac od takiej zabawy.

Mi najbardziej szkoda pary, która Was zaprosiła i idziecie do nich z przymusu.:/ szkoda ich pieniędzy....
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karol432
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Wrz 2016
Posty: 3

PostWysłany: Wto 13 Wrz 2016, 7:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Otóż to, jeśli nie lubisz wesela to po prostu ładnie odmów a parę możesz zaszczycić tylko w kościele/urzędzie stanu cywilnego. Najgorsze jest tworzenie pozorów.

Co do oczepin, jak wcześniej wspomniano zawsze znajdą się osoby które zostaną przy stole i nie będą chciały się bawić w przysłowiowym kółeczku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Milusia
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Lis 2017
Posty: 8
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sro 22 Lis 2017, 0:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

doskonale cię rozumiem, sama nie znoszę oczepin. Zanim wyszłam za mąż to na każdym weselu ciągnęli mnie na środek żeby brać udział w durnych zabaach. Masakra! pamiętam jak na weselu kuzynki spadł mi welon prosto pod nogi i się odsunęłam, a dziewczyny rzuciły się jak głupie uśmiech dla mnie większośc tych zabaw jest po prostu niesmaczna. Jakieś macanie po tyłkach, tańce godowe na środku sali, skakanie żeby przebić balon itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
playskin
bywalec
bywalec


Dołączył: 06 Lis 2017
Posty: 107

PostWysłany: Pią 8 Gru 2017, 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oczepiny są najczęściej kiczowate
http://vid-tube.biz/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emilkap94
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Mar 2018
Posty: 29

PostWysłany: Pią 9 Mar 2018, 15:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nigdy nie lubiłam oczepin. kiedyś na jednym weselu druhna siłą mnie ciągnęła za rękę żebym poszła do kółeczka... jeśli ktoś nie chce to nie, u mnie oczepin nie było i nikt z tym nie miał problemu oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arek198723
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Gru 2018
Posty: 5

PostWysłany: Czw 20 Gru 2018, 16:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam to samo zdanie co mój poprzednik. Nic dodać i nic ująć...
_________________
Czas nigdy nie pracuje dla tych, którzy usiłują go zatrzymać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Oczepiny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group