Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pielęgnacja cery mieszanej

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Arlettena
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Cze 2019
Posty: 230

PostWysłany: Pon 19 Gru 2022, 8:32    Temat postu: Pielęgnacja cery mieszanej Odpowiedz z cytatem

Przychodzę do Was z pytaniem o pielęgnację twarzy. Chciałabym ją porządnie oczyścić, tak dogłębnie, a nie tylko powierzchownie, no i zadbać o jej dobre nawilżenie/odżywienie. Mam cerę ze skłonnościami do przesuszania na czole i policzkach, a w pozostałych strefach do przetłuszczania. Ale bez większego problemu. Natomiast moim problemem są zapchane pory, głównie na nosie i w jego okolicach, brakuje mi już pomysłu co do codziennej pielęgnacji, aby się tego pozbyć. Jakieś rady, pomysły?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Pon 19 Gru 2022, 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam wdrożyć chociaż częściowo koreańska pielęgnację, ja mam podobną cere do twojej i mi to duzo dało. Ale tego nie zdzialasz kosmetykami z ross niektóre tam tylko sa spoko. Lepiej zamawiać na necie, ceny te same niejednokrotnie a sklad o niebo lepszy.

Niekoniecznie musisz kupować kosmetyki koreańskie, polecam polskie kosmetyki ale o dobrym składzie:
https://iossi.eu/kategoria/twarz

Sama uwielbiam kosmetyki do pielęgnajci twarzy od Iossi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
densy
gaduła
gaduła


Dołączył: 05 Lis 2018
Posty: 484

PostWysłany: Nie 8 Sty 2023, 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam już kremy dobrane do pielęgnacji - w liczbie mnogiej piszę bo oczywiście inny na noc i inny na dzień uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monika90
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Lip 2017
Posty: 209

PostWysłany: Sro 11 Sty 2023, 14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co, jedno to pielęgnacja w domu a drugie profesjonalne zabiegi. Na pewno warto od czasu do czasu na przykład wybrać się do https://klinikamiracki.pl/klinika-miracki-warszawa-srodmiescie-ul-krolewska/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Klarysynka
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Sty 2020
Posty: 89

PostWysłany: Sro 18 Sty 2023, 9:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcesz naprawdę dobrze oczyścić skórę twarzy warto pomyśleć o zabiegu wodorowego oczyszczania. Mi taki zabieg bardzo pomógł na wyglad i kondycję skóry. Na pewno go jeszcze nie raz powtórzę, szczególnie że jest to zabieg bezinwazyjny, można go wykonywac o każdej porze roku. Ja wykonywałam go w salonie w Tczewie - Sensen Od Nowa - https://www.facebook.com/Senses-Od-Nowa-105187384314783/. I na pewno kolejny raz też właśnie tam się zgłoszę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sania
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 26 Cze 2022
Posty: 671

PostWysłany: Czw 19 Sty 2023, 7:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno warto zwrócić uwagę na wybór jak najlepszych propozycji, jeśli chodzi o kosmetyki do pielęgnacji Twarzy. Jeżeli przede wszystkim w ostatnim czasie trochę zaniedbaliście swoją cerę i jednocześnie zastanawiacie się, jaki zabieg kosmetyczny będzie dla Was najlepszy to na pewno warto zajrzeć do świetnego artykułu, jaki znajdziecie na blogu marki Femi. Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wafelka
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Sie 2018
Posty: 191

PostWysłany: Pon 23 Sty 2023, 16:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Densy a co dokładnie stosujesz? bo też mam cere mieszaną i nic totalnie nie umiem sobie dobrać sensownego...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
densy
gaduła
gaduła


Dołączył: 05 Lis 2018
Posty: 484

PostWysłany: Wto 24 Sty 2023, 12:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dermatolog poleciła mi na przykład taki płyn do mycia https://www.notino.pl/cerave/cleansers-pieniacy-sie-zel-oczyszczajacy-do-skory-normalnej-i-mieszanej/ uśmiech i po nim ogromną róznicę już widzę a jest do tego bardzo wydajny i na długo starcza
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wafelka
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Sie 2018
Posty: 191

PostWysłany: Wto 24 Sty 2023, 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O brzmi jak coś dla mnie, w takim razie też muszę zamowić i wypróbować. Dam znać jak efekty!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marika22
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Paź 2019
Posty: 359

PostWysłany: Nie 29 Sty 2023, 17:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie. Mogę wam polecić greckie kosmetyki firmy Santo Volcano https://santovolcano.pl/ będą idealne do pielęgnacji cery mieszanej. To moje niedawne odkrycie. Jak na razie wypróbowałam jedynie krem odżywczy do twarzy oraz peeling do twarzy i ciała. Wszystkie kosmetyki są rewelacyjne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group