Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jak zrzucić wagę po ciąży?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zrzucbrzuch
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Gru 2018
Posty: 28

PostWysłany: Sro 9 Sty 2019, 9:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem klucz to sukcesu to dobrze dobrana dieta. Nie ma sensu brać jakieś randomowej diety z interentu tylko dieta powinna być ułożona pod nasz organizm. Takie plany dietetyczne oferuje fabryka siły. Ja dzieki ich zaleceniom schudłem 7 kg i wyrzeźbiłem mięśnie. Opisałem cały przepieg przemiany i zrobiłem recenzję tej diety na blogu tutaj - http://zrzucbrzuch.blogspot.com/2018/04/fabryka-siy-efekty-i-recenzja.html
_________________
Porady treningowe i dietetyczne https://zrzucbrzuch.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wosk_asia
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Sty 2019
Posty: 2

PostWysłany: Pią 19 Kwi 2019, 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zmiana stylu życia, mianowicie połączenie systematycznej aktywności fizycznej ze zdrowym odżywianiem. Co jakiś czas można również zerknąć na strony z dietami typu DETOX(np. https://suvibox.pl/catering-dietetyczny-rzeszow/ ), aby pozbyć się toksyn z organizmu.
_________________
Live, Love, Laugh.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Eloe
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Lip 2019
Posty: 65

PostWysłany: Wto 9 Lip 2019, 10:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi by było szkoda czasu i kasy na zabiegi... nie lepiej wziąć się za porządny trening, a to da ci korzyści na lata plus inwestujesz w swoje zdrowie! ja po ciążu zaczełam calisthenics workout routine i mam super efekty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1177

PostWysłany: Czw 5 Wrz 2019, 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uśmiech

Ostatnio zmieniony przez westeroswinterfell dnia Sro 27 Kwi 2022, 16:28, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
araceli.lehner
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Wrz 2019
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 10 Wrz 2019, 13:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ćwiczyłam z Mel B, pomogło mi i schudłam uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oda47
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Wrz 2019
Posty: 4
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pią 13 Wrz 2019, 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ćwiczenia, zdrowe odżywianie, i picie dużej ilości wody. Jak zachowasz ujemny bilans kaloryczny, to schudniesz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Basia.W12
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Mar 2020
Posty: 1

PostWysłany: Sro 25 Mar 2020, 16:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Macie dziewczyny rację. Sport jest bardzo ważny przy odchudzianiu ale podstawą jest jednak zbilansowana dieta, bogata w witaminy, a zarazem różnorodna. Wraz z początkiem roku postanowiłam zgubić trochę kilogramów, a że pracuje i nie mam czasu na gotowanie zdecydowałam się na zamówienie cateringu dietetycznego od suvibox. Polecam Wam ogromnie - dania są różnorodne, pyszne i nie czuję wcale tego, że jestem na diecie. Sprawdźcie same i dajcie znać uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Weronika2405
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Maj 2019
Posty: 48

PostWysłany: Pon 30 Mar 2020, 13:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja po ciąży zapisałam się do Champion w Toruniu na treningi personalne - szybko wróciłam do swojej normalnej wagi, a do tego pięknie mi się zarysowały mięśnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Pią 17 Kwi 2020, 16:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A zastanawiałaś się nad przejściem na dietę? To najlepsze rozwiązanie, w tym https://tojafacet.pl/3-najwieksze-mity-na-temat-zdrowej-diety-sprawdz/ artykule o popularnych mitach na temat diety piszą też o tym że dobrym wyborem jest zamówienie kateringu pudełkowego. Jadasz wtedy dania indywidualnie do ciebie ułożone.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fomo
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Lip 2020
Posty: 1

PostWysłany: Wto 14 Lip 2020, 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co sądzicie o takim włączeniu odżywek i spalaczy do odchudzania po ciąży? Czy może to wręcz przeciwnie - za wcześnie jest i nie powinno się tego robić? Doradźcie mi bo chciałabym zacząć konkretne odchudzanie i planuję zlożyć sobie zamowienie na mocnesuple.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 4 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group