Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jak zrzucić wagę po ciąży?
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Pon 8 Lut 2016, 18:31    Temat postu: Jak zrzucić wagę po ciąży? Odpowiedz z cytatem

Macie jakieś pomysły, jak zrzucić trochę tłuszczyku po ciąży? Próbowałam już diet i ćwiczeń, ale nic mi kompletnie nie dawały... Może jakieś zabiegi? Ale jakie? Znajoma bardzo chwaliła ostatnio kriolipolizę w Vici Clinic w Krakowie. Trochę mnie tym zaciekawiła, bo widziałam jej brzuch przed zabiegami i po zabiegach - naprawdę super efekt. Zanim jednak się zdecyduję, chętnie posłucham jeszcze innych opinii uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sanska
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Lut 2016
Posty: 15

PostWysłany: Czw 18 Lut 2016, 17:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Idź do dietetyka i razem coś ustalcie. Na pewno efekty będą super.
_________________
Teksty zaproszeń ślubnych tekstyslubne.wordpress.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Natkaaa
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Lut 2014
Posty: 22
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Nie 25 Cze 2017, 8:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja ci powiem tak: jak chcesz trochę zaoszczędzić to rozejrzyj się po klubach fitness w twojej okolicy i zobacz, gdzie oferują pierwszy darmowy trening z instruktorem. Jak jesteś z większego miasta to możesz w ten sposób poćwiczyć za darmo przez jakiś czas, a do tego wypytasz się trenera o diety i ćwiczenia, co da ci niezbędną wiedzę w temacie. Układanie diety da początkującego nie jest takie trudne i myślę, że po czymś takim poradzisz już sobie sama.
Masz tu kilka ofert klubów oferujących darmowe treningi http://fitrabaty.com.pl/category/darmowe-wejsciowki-na-zajecia-sportowe/
_________________
Odwiedź mój blog o darmowych próbkach kosmetyków i nie tylko KLIK...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
stronginaf2
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Cze 2017
Posty: 1

PostWysłany: Pon 26 Cze 2017, 13:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kluby fitness to jedno ale do tego potrzebna jest dieta oczko i to najlepiej ułożona przez profesjonaliste wszystkie diety gazetowe tylko zrobią Ci krzywdę.
_________________
pościel dla dzieci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
renia21
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Maj 2017
Posty: 188
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 28 Cze 2017, 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@stronginaf2 ma rację. Wszystko powinno iść ze sobą w parze. Fajnie połączyć jedno z drugim. Ja jakieś 7 mscy temu podczas wizyty w Anlaya Day Spa natchnęłam się w ogole na nowość dla mnie. Skorzystałam z konsultacji dietetyka, który opracował dla mnie genodietę ułożoną na bazie testów DNA. Najpierw zrobili mi profesjonalne testy, a później dietetyk na podstawie wyników ustalił plan żywieniowy, co jest istotne dla mnie bo mam bardzo wysoki cholesterol... Od tego czasu wdrożyłam tę dietę na stałe do swojego życia. Schudłam już 9 kg uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fiszka32
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Wrz 2017
Posty: 2

PostWysłany: Czw 7 Wrz 2017, 18:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tam też polecam wizytę u dietetyka. tyle juz sie nasluchalam o wpadkach podczas diet ze bez sensu ryzykowac naprawde. sama zreszta nabawilam sie problemow trawiennych, z ktorymi walcze do dzisiaj kuracja dicopeg 10g Dla mnie odchudzanie to zmiana złych nawyków - wszystko powinno sie zaczynac "u źródła" czyli od siebie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jazzy123456789
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Sie 2017
Posty: 5
Skąd: Elbląg

PostWysłany: Czw 7 Wrz 2017, 21:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak naprawdę absolutnym priorytetem są regularne ćwiczenia. Bez tego się absolutnie nie da nic zdziałać... Zobaczcie sobie np. ten ranking bieżni treningowych http://www.chodznamecz.pl/bieznia-treningowa/ Moim zdaniem mogą być przydatne uśmiech
_________________
Psy wiedzą wiele,a nie mówią nic,odwrotnie niż ludzie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mumok
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Wrz 2017
Posty: 5
Skąd: Pszczyna

PostWysłany: Pią 8 Wrz 2017, 18:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ćwiczenia to jedno, ale warto na pewno również stosować przeróżnego rodzaju koktajle warzywne. I ogólnie dbać o dobrą dietę. To jest jednak podstawa według mnie.
_________________
[...] problemy są jak karaluchy [...]- Póki kryje je ciemność, wcale się nie boją, ale wystarczy poświecić, a natychmiast się spłoszą i pierzchną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasix86
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Lip 2017
Posty: 594

PostWysłany: Pon 11 Wrz 2017, 22:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pomyslalabym o pomocy dietetyka uśmiech sama korzystalam z https://dietqueen.pl/dietetyk/ i udalo sie bardzo zdrowo stracic nadwage uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kankonada
gaduła
gaduła


Dołączył: 13 Wrz 2017
Posty: 455

PostWysłany: Sro 13 Wrz 2017, 11:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba byłoby zacząć przede wszystkim ćwiczyć i zacząć zdrowo się odżywiać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group