Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ile czego macie w szafie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1178

PostWysłany: Nie 3 Lis 2019, 16:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A wiecie czego ja mam najwięcej? Książek. Mąż to mówi, że jak kupie jeszcze jedną, to nie będzie można zamknąć witrynki. uśmiech Nic na to nie poradzę, ale mam zamiar kupić kolejną książkę, na stronie tej księgarni : https://www.taniaksiazka.pl/dotknij-poczuj-zobacz-fenomen-relacji-czlowieka-z-natura-peter-wohlleben-p-1292950.html Mąż jakoś to przeżyje, a szafka nie musi być przecież całkowicie zamknięta oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Czw 9 Kwi 2020, 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W szafie mam najwięcej ubrań sportowych. W takich ubraniach czuję sie najlepiej bo jest mi w nich najwygodniej. W pracy nie mam sztywnego dress code, poza tym lubię wybrać się do pracy piechotą ( jest to taka moja codzienna aktywność fizyczna). Tak wieć wskakuję wtedy w wygodne jeansy, bluze oraz w sportowe buty.

Unikam przy tym kupowania w dużych sieciówkach, stawiam na mniejsze polski sklepy, które maja ubrania znacznie lepsze pod katem jakości. Zerknijcie sobie do Frazesów
https://frazesy.com/dla-niej/bluzy

Ostatnio w sklepie zamawiałam dla siebie nową bluzę:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zoska1990
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Sty 2021
Posty: 24

PostWysłany: Sro 24 Mar 2021, 17:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Milion wszystkiego ze sklepu velpa Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
humbelina
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Lut 2021
Posty: 175

PostWysłany: Czw 22 Kwi 2021, 7:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o ubrania to ja bardzo lubię nosić spódnice. Dlatego też mam ich w szafie całkiem sporo. Są to między innymi takie spódnice dzianinowe: https://lacoco.pl/76-spodnice-dzianinowe .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
welonik
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Maj 2019
Posty: 191

PostWysłany: Sro 28 Kwi 2021, 19:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie wydaje mi się, że ostatnimi czasy strasznie dużo kupowałam ubrań w związku z tym chyba będę musiała kupić nową szafę. Dlatego też zaczęłam takiej jakieś w miarę taniej szafy szukać w internecie. I między innymi znalazłam szafa tekstylna tanio która to w sumie bardzo fajnym rozwiązaniem jest. Także jeśli chodzi o w miarę dobre rozwiązanie to już takie znalazłam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
okruszynka
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Maj 2021
Posty: 28

PostWysłany: Wto 4 Maj 2021, 8:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio raczej pozbywam się rzeczy z szafy. Mam wszystkiego za dużo i już mnie to męczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Sro 5 Maj 2021, 8:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomysłów ubraniowych trzeba szukać na blogach modowych. Ja polecam wizytę na tym blogu: https://wolka-asg.pl/wielki-powrot-damskich-balerinek-trend-na-wiosne-2021/ . Sama regularnie tam zaglądam w poszukiwaniu pomysłów. Zawsze czegoś nowego się dowiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Sro 19 Maj 2021, 7:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba jeszcze wiedzieć, jak to wszystko poprawnie nosić. W sieci można znaleźć różne modowe inspiracje - wystarczy odwiedzić portale informacyjne takie jak ten: https://redtips.pl/kobieta/bluzy-damskie-i-buty-na-chlodne-dni-w-miescie-lub-gorach.html . Internet to przecież kopalnia inspiracji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gerard51
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Cze 2021
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 28 Cze 2021, 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Redaktorzy mody są zgodni, że moda męska na wiosnę 2021 to jedno z najciekawszych zjawisk w całej branży fashion w ostatnich sezonach. Takiej ilości kreatywnych projektów, szerokiej palety kolorów, ciekawych printów i miksu estetyk nie było na wybiegach od dawna.
_________________
spodnie bawełniane męskie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1131

PostWysłany: Sob 23 Kwi 2022, 19:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja najwięcej mam zdecydowanie butów. Nic na to nie poradzę, że tak bardzo je lubię a od kiedy odkryłam ten sklep to moja kolekcja jeszcze się powiększyła https://royalfashion.pl/pol_m_KOBIETA_Obuwie_Workery-756.html
Jeśli macie podobnie jak ja obuwniczą obsesję to na prawdę polecam ten sklep uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group